• BBB Mataa998
    1.7k

    Jos uvijek cekam odgovor. Navodno Maric nije rekao da ce doci novi stranac i da postoji opcija da Perkovic ostane ili tako nesto. Pitanje je glasilo, sto je trebao Maric izjaviti danas da bi vi bili smireni i dobili ono sto hocete?
  • ElDorado
    47
    Gle u pravu si ali postoji taj strah iz prošlih vremena....
  • DrawTube
    4.7k
    Ako ništa barem se očistila tema ulaznice..
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Znaci jedini nacin da bi se neki panicari smirili je da se danas Maric pojavio sa Guardiolom
  • skener
    883


    lako za njega, onda bi bilo kljucno tko mu je sve u stozeru
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ljudi dragi, ako imaju u glavi kakvog trenera žele, ako su pregovori detaljni i tražimo čovjeka na dulje vrijeme...onda me boli briga ako nas protiv Monaca vodi i Samovojska. Samo hoću da konačno imamo viziju, da dođe čovjek koji će kreirati nešto, da budemo prepoznatljivi, da imamo identitet, a ne 9 formacija i 84 pozicije od 2 igrača.
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Jedina moja zamjerka Mariću je da dosta sporo radi. Nadam se da se ne bude odugovlačilo s trenerom kao recimo s Cordobom ili nekim drugim igračima...
  • NitkoBitan
    17k
    "Želimo napraviti ozbiljan Dinamo i ako nađemo kandidata koji je skuplji, naći ćemo sredstva."
  • tp1997
    269
    "Sigurno dolazi novi trener".
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    "Želimo napraviti ozbiljan Dinamo i ako nađemo kandidata koji je skuplji, naći ćemo sredstva."NitkoBitan

    Ovo sam i ja skužio, to mi se sviđa makar ne volim što je morao prvo naglasit da to kao ne garantira ništa ovo ono. Možda ne garantira, ali pomaže...
  • Vratite nam Istok
    233
    ↪ElDorado
    Znaci jedini nacin da bi se neki panicari smirili je da se danas Maric pojavio sa Guardiolom
    BBB Mataa998

    Nah... U 16 godina osvojio samo 3 Lige prvaka, šta je to, ni 20%.
  • Benito
    823
    Pa neće reći da je Perković analfabet, ali može reći nešto tipa, vjerujemo Sandru da će ova dva kola odraditi na najvišoj razini, ali decidirano tražimo trajno rješenje.tp1997

    Zašto bi to rekao? I zamisli nakon dva kola ne bude novi trener, zamisli razinu histerije koja bi izbila na forumu. Čovjek je rekao da iza zatvorenih vrata traže trenera i analiziraju i to je dovoljno. Kaj bi više htjeli?
  • i more je plavo
    1k
    Moj je dojam da su i Maric a posebno Perkovic iskreno zalosni sto nije ostalo 5-2 i da Jakir ostane u sedlu.
    Maric je cak pokopao Biscana kao opciju kad je rekao da Jakir ostavlja puno bolje stanje nego sto ga je nasao.

    Meni stvarno djeluje da nisu sigurni sto bi bilo najbolje i da se pomalo boje donijeti odluku, kao sto su cekali i sa otkazom Jakiru.

    Tu je osuđeni bjegunac bio rezolutan, donosio je odluke, pa ako su se pokazale kao loše, opet je rezao.

    Zato dobri menađeri u svakom poslu zarađuju puno, jer se ne boje donositi odluke, bolje je odluciti, pa makar i krivo nego pustiti da te voda nosi pa bus videl di bus isplival i jel bus isplival.

    A netko je pisao da se Jakiru nije mogao dati otkaz nakon trofeja iako uprava nije bila zadovoljna......moze se to......pokazali su to mnogi klubovi, ali i po presici mi se cini da i nisu bili nezadovoljni, ali sad se morala napraviti šok terapija, da igraci vide da nitko nije nedodirljiv ma koliko mu se vjerovalo.
  • Eduardo
    20k
    Samo Matjaž Kek, dokazani trenerski velemajstor i čovjek koji je isto tako dokazano sposoban izvući maksimum iz igrača i kolektiva. Od svih spominjanih, jedini je kojeg vidim kao stabilno i dugoročno rješenje. Trener je za kojeg sam siguran da može voditi dinamo i ostvarivati rezultate iznad očekivanja. S reprezentacijom je iskusio sva velika natjecanja, vodio je Rijeku u Europskoj ligi... Preostaje samo dinamo i Liga prvaka.
  • don
    5.6k
    i samo mala prepreka jer je izbornik Slovenije :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.