• Toni90d
    473
    Hoće li klub ista poduzeti po pitanju jako ružnih, klevetnickih pisanja u komentarima po FB i IG?

    Čovjeku se želudac digne kad otvori komentare na službenim profilima, a tamo debili, glupani pišu o Možemo, lijevicarima, kako je kriminalac bio bolji, uvrede na račun grupe, da se dila sa kartama ispod stola. Negdje se granica mora podvući i reći DOSTA klevetanju i uništavanje imidža klubu!
  • mali M
    5.2k
    a jedino riješenje je da ugasiš komentare, a onda si prozvan Korejom... Kao netko tko administrira jednu posjećenu FB stranicu, tu jednostavno riješenja nema.. Ili bi trebao imat zaposleno stalno 2 lika koji će u dvije smjene brisati upise, a vuć se po sudovima zbog trola na fejsu je zbilja nepotrebno gubljenje vremena. Nema smisla.. Ja sam znao nakon sat vremena gasiti mogućnost komentiranja jer se onda uz sve ostale još nakaleme oni botovi koji nude brak, dobitak nakladari ili slično..
  • Crusades1986
    12.5k
    Pa to je sve napravljeno orkestrirano i s ciljem. Nije slučajno prvo ono mlađe smeće to izjavilo u podcastu pa debelo smeće to ponovilo 2 tjedna nakon toga.

    Žalosno je samo da postoji i jedna osoba koja je to popljugala. A popljugalo ih je puno što se vidi i ovdje. A svi koji su to popljugali su kakti veliki samomislioci i kritičari.

    Evo i ovaj na drugoj temu koji misli da se Dinamo oduzeo Hrvatima.
  • Toni90d
    473

    Onda zaposliti, naći volontere, šta god, koji će botove i debile brisat i blokirati. Jasno da ima masu botova tamo, tip sa africkim profilom, piše na savršenom Hrvatskom i "zna" šta se događa u Dinamu, jedan od primjera.

    Na službenim profilima to jako ružno izgleda. Nemam ništa protiv komentara gdje ljudi brane Jakirovica i imaju kritiku prema upravi, to je demokracija za koju smo se godinama borili, ali malo dostojanstva mora postojati, ne moraju se dopuštati, ne pristojni komentari, klevete, nazivanja nekoga novom Glavom, danas sutra će to netko pročitati koji je Dinamovac, ali ne prati toliko duboko sve, pa onda imaš etiketu i mantru koje je se teško riješiti.
  • Crni86
    3.9k
    jedno je pljuvanje po igri ili da je neko los i to sve ima veze s misljenjem, ali lazne izjave treba goniti pa ako treba i sudski. Slazem se da svakto ima pravo na svoje misljenje i iznosenje “istine”, ali isto tako onda mora biti spreman na posljedice ukoliko se ta njegova “istina” pokaze laznom. Jer ovako mozemo do sutra, prvotno treba zastiti klub i ljude koji se maksimalno trude raditi svoj posao. Nitko nije zasluzio da se na njegov racun sipaju lazi i treba pronaci adekvatnu reakciju na te lazi.
  • rioda
    4.8k
    U komentarima na FB sam vidio i komentar s više od tisuću lajkova u kojem se od Jakira napravilo heroja jer kao nije uzeo otpremninu... :roll:
  • Crusades1986
    12.5k
    Vratio je i plaće za ovih 13 mjeseci!
  • prefontaine
    447
    Pa i ovdje su pojedinci to pisali...
  • Pop corn
    8.4k
    Svjesni smo problema na društvenim mrežama i radimo da se to na fini način suzbije. Mislim da je pitanje komentara na društvenim mrežama puno dublji i širi od samo stranica Dinama.
  • TomaJ
    4
    Crusades, vidim prozivaš po drugim temama. Ja nisam nigdje spomenuo da se Dinamo uzeo Hrvatima. Dinamo će uvijek pripadat Hrvatima, milom ili silom. Nego sam protiv ljudi koji su protiv Nezavisne Države Hrvatske, Hrvatske Herceg Bosne, katolika, te onih koji veličaju i pate za jugoslavijom i nameću pederluk i sve samo ne hrvatske vrijednosti. A trenutno su u Dinamu na funkcijama, ejjjj. Za takve ne smije biti mjesta u Dinamu!!!!
  • Papastrumf
    12.4k
    te onih koji veličaju i pate za jugoslavijomTomaJ

    Ne brini se, Glava je u Hercegovini vec 6 godina i nece se vracati.
  • TomaJ
    4
    Glava nije u Dinamu!!! Govorim za ove koji su u Dinamu.
  • Šteco
    686
    Svjesni smo problema na društvenim mrežama i radimo da se to na fini način suzbije

    Mislim da se i ovdje treba počet moderirat. Osim kaj... Na fin način ne treba ovdje, otišlo je i ovdje predaleko, ali ovdje ne moramo bit tolerantni koliko na mrežama.
  • deda
    32.7k
    Ovu temu se više neće koristiti za rasprave već isključivo za pitanja prema klubu i odgovore. Sve drugo ćemo brisati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.