• nemapredaje
    3.2k
    Jedino ako to kaže Saša Matić
  • jedan u nizu
    8.2k
    Kakav je Stojke na desnom krilu? Koja je njegova baš prava pozicija?Jos-Optimus

    Stojković je i igrao dosta desno krilo. Mislim da nema neku prirodnu poziciju jer je igrao i u sredini i lijevo i desno.
    Na kojoj poziciji se odjeća najbolje, ili koju najviše želi igrati, to ne znamo.

    Ali po njegovom stilu igre, okomitosti, brzini i dobrim pasevima, rekao bih da bi nam bio uvjerljivo najbolje desno krilo
  • MarK
    621
    Najveća glupost je da igramo 352 jer se eto protivnici učahure i mi ih ne možemo probiti. I mi smo se učahurili neki dan pa su nas nabušili bez 352. Treba igrati brzo, puno se kretati bez lopte, stajati visoko. Sve ono što inače ne radimo.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Profa tražio krila, dobio krila, onda ta krila pretvorio u wingbekove.
  • Jurki
    11.7k
    a prirodnog desnog wingbacka poslal u Belgiju..
    nismo imali krila - forsiranje 4231
    kupe se krila - forsiranje 352
  • NitkoBitan
    17k
    nismo imali krila - forsiranje 4231
    kupe se krila - forsiranje 352
    Jurki

    Ludilo mozga...
  • Orc123
    7.8k
    Stojkovic je 10ka, on nije krilo....jako slican Baturini. Tako je cijenjeni profa i Batija gusio na krilu jedno vrijeme. Mbuka nije 9ka nego moze igrati u paru sa visokim napadacem, pokriva oba krila i 10ku....polivalentan igrac a ima sigurno tehnicki najbolji dribling, to cete vidjeti. Momak je bio predređen za velike stvari, ni prvi ni zadnji koji je skrenuo krivo malo ali decko ima samo 22 godine!
  • Orc123
    7.8k
    tu se slazem i baa bolesno ali istinito. Gurali smo sve na krila i forsirali taj sustav, Baturina, Emreli...sve je gurao na krila, a kad je ta ista krila dobio onda je sve gurao na WB u 352....tko tu koga? Sam sebi je dao otkaz....pokazao koliko je ogranicen trener.
  • Omake
    2.5k
    Kolega iz Mađarske mi je lani rekao da ga Stojković strašno podsjeća na Szoboszlai-a. Možda mu je najbolja uloga neki 8/10 hybrid. Vidi se da ima tu urođenu kreaciju iz ničega.
    Za Belupo
    TWivQjt.png

    Nadam se dva brza gola, na u drugom vidjeti Oliverasa, Torrentea, Pavića, Kulenovica i Mbukua
  • Jurki
    11.7k
    Jaka krila...SjevernaStrana

    Jebiga steta kaj nemamo para za Mbappea i Yamala.
  • Orc123
    7.8k
    I da, odmah bi ubacio Torrentea jer po nicem nije pokazao da je baksus...ono sto je malo igrao bio je dobar....treba dobiti priliku.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Jebiga steta kaj nemamo para za Mbappea i Yamala.Jurki

    Slažem se, šteta, ali ne moraš meni davati te jeftine populističke odgovore.
  • Jurki
    11.7k
    moram malo okrenut na zajebanciju.
    Jebiga dobil je sve kaj je htio.. ok dal je moglo bolje? Uvek moze bolje.
    Ali je ludorija potrositi najmanje 4 milje eura na 3 krila i onda ti majstor forsira igru s wingbackovima.
    Ko je tu lud?
  • Danko
    1k

    I po meni je bio sasvim ok, ono malo što je igrao i ne kužim zašto se stvorio narativ da je promašaj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.