• wolfgang14
    1.4k
    ja se iskreno nadam da će stojković odigrat većinu utakmice, uživam gledajući ga. Kao Baturina mi je samo nema potrebu nepotrebno gušit loptu dok je ne izgubi pa se onda baci na pod i traži faul. Stojke pronalazi "jednostavna" riješenja, duge lopte su mu isto odlične
  • Paggini
    19.6k
    Stojkovica, Bernauera, Pavica, Ogiwaru od prve je moja želja, Mikić ne znam u kakvom je stanju? I onda ovisno o situaciji na terenu, dati Jakiru neke minute
  • Big Daddy
    1.1k
    i Sucica ako ozdravi
  • NitkoBitan
    17k
    Kako lijepa vremena... vise nas nije strah terena u Koprivnici.
  • austrijanac
    4k
    Odmorio bi što više njih koji su dali "iznimni doprinos" na utakmici s Bayernom.

    Bili oni Baturina, Senatori ili slični.
  • BBB Kozjak
    4
    Bit će velebnih 1:0 za Dinamo po običaju... pretpostavljam
  • badjibadara
    3.1k
    kao i pojačanjima koja su dovedena.NKDZ86

    Za kojeg dovedenog igraca se bez zadrske moze nazvati pojacanjem?
  • NitkoBitan
    17k
    Mmaee. S obzirom da je donedavno stoperski par bio B. Sutalo - Peric onda je ovaj definitivno pojacanje.

    Svida mi se po prikazanom, sigurniji od KTCa.

    Cordoba i Mbuku se tek trebaju pokazat al sam uvjeren da ce bit upgrade u odnosu na Spikica (Mbuku moze igrat vise pozicija, mozda se pokaze boljim na nekoj drugoj).
  • mali M
    5k
    Ma, dvoumim se dal opće dat odmora nekima od Minhena.. za što?
    Kulen
    Stojke
    Mbuku-sučič/Mišić-pavić-cordoba
    ogi/oli-mae-max-rpg/Mikić
    Neva
  • NKDZ86
    1.4k
    ni jednog, al su dovedeni ko pojačanja pa neka se pokažu
  • badjibadara
    3.1k
    ni jednog, al su dovedeni ko pojačanja pa neka se pokažuNKDZ86

    Po cemu su Torrente, Oliveras, Filipovic, Mbuku ili Cordoba pojacanja? Mozda jedan ili dva od njih u nekoj perspektivi. Trenutno su jedva prinove.

    Mmaee. S obzirom da je donedavno stoperski par bio B. Sutalo - Peric onda je ovaj definitivno pojacanje.NitkoBitan

    Bosko je clan najbolje obrane belgijske lige (7 utakmica, 3 primljena pogotka), te u najboljih 11 zadnjeg kola.
  • NitkoBitan
    17k
    Bosko je clan najbolje obrane belgijske lige (7 utakmica, 3 primljena pogotka), te u najboljih 11 zadnjeg kola.badjibadara

    Dobro se sjecam kako je kod nas izgledao poslije ozljede. Mozda je kod nas bio i pod nekom psihickom blokadom... uglavnom flop kojeg se struka s razlogom htjela rijesit.

    A i bas je bio sklon ozljedama tako da ni ne mozes konstantno racunat na njega. Vidjet cemo kako ce prezivjet ovu sezonu tamo.
  • badjibadara
    3.1k
    Dobro se sjecam kako je kod nas izgledao poslije ozljedeNitkoBitan

    Mislim da je "poslije ozljede" kljucno. Umjesto da je drugdje na posudbi lovio formu pocetkom prosle sezone, netko ga je nespremnog ubacio u ring i ubio mu i ono malo samopouzdanja koje je imao, te bacio 4 milijuna eura u vjetar.
  • Maxova dijagonala
    143
    Nevistić
    Rpg ristovski mmaee ogiwara
    Sučić Mišić
    Pjaca Baturina Stojković
    Kulenović
    Po meni idealna postava za Slaven
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.