• Mali Zeus
    12.6k
    A jesi mi neki demokrat, pozivaš odmah na cenzuru. Ja evo imam mišljenje da se Zajeca ne pita puno toga u klubu i da neki drugi ljudi imaju puno veći utjecaj. Ako je to za sankciju onda sankcioniraj brate.Maksim Maksimirski

    Na temelju čega imaš takvo mišljenje?

    Nadam se da je nešto konkretno, a ne tak se priča.

    Možda ti ne slušaš Glavu godinu dana, ali priče o Sanjinu kao glavnom i Zeki kojeg se niš ne pita šire upravo njegovi tarzanići okolo i onda se to primi pa se kak ti kažeš 'među navijačima priča'.
  • austrijanac
    4k

    Kako je krenulo, Sanjin će bit nova Glava :cool:
  • Omake
    2.5k
    Nemam riječi za ljude koji misle da Zajec s svim što je postigao u životu je sada samo fikus.
  • josipsucic
    34
    Ne znam što misliti nakon ovih upisa, ako je sve više od trača, onda van iz kluba s tim Sanjinom, nitko nije veći od kluba.
  • Kia pride
    33
    otišli ste u off topic.

    Što se tiče novog trenera, očekujem predstavljanje u ponedjeljak,
  • nemapredaje
    3.2k


    Nažalost, kad čovjek pročita kakva se sranja pišu o njemu, možda i pomisli “kaj mi to u životu treba” pa se sam pokupi.

    Dajte ljudi upalite mozgove !!! Pa za kaj smo se borili 15 godina. Mislite da statut dopušta da jedan čovjek drma klubom? I to čovjek koji nema veze s donošenjem odluka.

    Fakat nekad pomislim ni da ne zaslužujemo ništa više nego što smo imali zadnjih 30 godina. Očito nam uvijek treba netko skakati po glavama.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Bolesno nešto, Prašićko i ekipa su uspjeli.
  • vjeko1701
    8k
    Fakat nekad pomislim ni da ne zaslužujemo ništa više nego što smo imali zadnjih 30 godina. Očito nam uvijek treba neko da nam skače po glavama.nemapredaje

    Baš, kad vidim koliki dio našeg puka pada na neke pričice...
  • Oluja
    4.3k
    nije dugo potrajalo da si nađemo neprijatelja. ako ga nema ajmo ga izmisliti ili nasjesti na prljave igre koje nam serviraju oni koje više nikada ne želim vidjeti blizu kluba, pa čak ih niti spominjati. Dinamov puk jednostavno mora voditi borbe i dijeliti se međusobno.
  • IvanS
    161
    ↪Crni86 majerZvonkec

    Mislim da je Majeru presudila utakmica u Varaždinu. Istu sudbinu je doživio i Hajrović.

    Ako se ne varam Bjelica im je zamjerio nezalaganje i loš pristup. Nakon toga ih je stvarno uzeo na zub.

    Da li je to dobro ili ne?
    Pokazivanje mišića i autoriteta svakako dok god imaš rezultat. A Bjelica ga je imao.
  • Mihaljević
    9.8k
    Sa Bjelicom imamo prekrasnu priču i tu sve treba stati, treba trener koji će misliti na budućnost i neće podilaziti seniorima zbog prijateljstva ili bivših zasluga.

    Bjelica je trener koji je u odličnom odnosima sa Petkom i Ademijem, baš igračima koje bi već polako trebalo mjenjati (Uz još par senatora.)

    Luka Stojković mora biti prvo lijevo krilo.
    Corodbi treba kontinuitet na desnom krilu.
    Pavić je vanserijski talent.
    Mi stopera europske razine (Šutalo, Gvardiol, etc.) moramo napraviti, jer ne možemo kupiti. (Jakirović jr).

    Dinamo je spreman za strano i veliko ime, ne za prošlost.
  • vjeko1701
    8k
    Ako ćemo realno, ipak je u pitanju borba od 30+ godina protiv ljudi kojima je Dinamo bio alat za njihove političke ili financijske ambicije. Generacije su odrasle u buntu i borbi i neće se to promjeniti preko noći.
  • josipsucic
    34
    Naravno, isprike gospodinu ako je sve na razini traca
  • Jurki
    11.7k
    Ode jos jedna tema u krasni kurac.
    Napravil se mešung upisa o novom treneru, Bjelici, bivsim i sadasnjim igracima, nacinu treniranja, kondicijskim trenerima, Glavi, Prasicku, nacinu upravljanja klubom, Zeki, Sanjinu..
    o svemu se pise osim o novom treneru... a i o tome je vec sve receno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.