• vjeko1701
    8k
    Al ljudi, kad se okolo pišu neke stvari, jel takav problem malo upaliti mozak i logiku. Ovo kradem od kolege s drugog foruma, al dal bilo tko misli da bi ovi ljudi pristali biti bilo čiji fikusi? Za kaj? Koje novce bi netko tim ljudima trebao ponuditi da kompromitiraju svoje ime i ugled?

    1. Velimir Zajec - igračka legenda kluba
    2. Dubravko Skender - član uprave Zubak grupe
    3. Zvonimir Manenica - bivši financijski direktor Vaillant grupe za Jugoistočnu Europu
    4. Goran Kovačević - potpredsjednik za razvoj poslovanja u Infinumu
    5. Frano Šušnjara - direktor Opela za Jugoistočnu Europu
  • Nino Bule
    13.4k
    Al baš moraš bit teško podkapacitiran za takvu priču, sta tocno sanjin odlučuje ? O sportskom sektoru ? Pa jel imamo mi sportskog direktora ? Jel neki dan zalizani bara bio na inkubatoru i pricao za marica da je kvalitetan al njemu najbitnije da ima moć odlučivanja ? Preko cifre koje nema ide se na izvršni odbor di nema sanjina. Koja funkcija u klubu i vertikala odgovornosti trenutno nekima nije jasna ? Pitajte nemojte se sramotit kretenarijama
  • Captain America
    17.6k
    Generacije su odrasle u buntu i borbi i neće se to promjeniti preko noći.vjeko1701

    Ovo je generaliziranje. Na Zoni ćeš jedino naći veliki broj ljudi koji podržavaju otkaz.

    Pričao sam s masom ljudi zadnja 3 dana. Nitko od njih nije zadovoljan s otkazom treneru.

    Između ostalih pričao sam i s čovjekom koji je usko vezan za Dinamo, Popljuvao je upravu zbog otkaza, a saznao sam i neke pikanterije vezane za igrače koje nisu za javni forum. Odmah da ga ogradim, nije mamićevac, štoviše nema dobra iskustva s njim.

    Nisam gledao komentare boomera na Faceu, ali na službenom klupskom Xu, Instagramu i anketama navijačkih stranica na Instagramu je većina protiv otkaza. Jučer se ovdje pisalo i da su na dnevnicima ispitivani navijači isto nezadovoljni.

    Nije belosvetska zavera protiv Zajeca ako su ljudi nezadovoljni s postupcima uprave. Bolje da je ovako nego da se ovo pretvori u tovarski snet jer kandidata za Zoninog Jamesona ima sasvim dovoljno.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Bolesno nešto, Prašićko i ekipa su uspjeli.Mali Zeus

    Najlakše takvu priču pustiti da se ukorijeni i proširi. Zamilite samo koliko Maksima ima po gradu i državi koji jedva čekaju da čuju ovakvu neku glupost i krenu je širiti bez uključivanja mozga. I predstavljaju se ko navijači Dinama.
  • vjeko1701
    8k
    Ovo je generaliziranje. Na Zoni ćeš jedino naći veliki broj ljudi koji podržavaju otkaz.Captain America

    Ja ne pričam o otkazu već tolikoj ovorenosti da se prihvate sulude priče o nekim stvarima.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Kad ti je argument službeni klupski X i instagram ne znam o čemu pričamo. Tetak Štef nije zadovoljan i kaže da je nekad bilo bolje, a strina Đurđica piše da nije to lijepo prema Jakiru.

    E da, zaboravio sam 'službene ankete navijača na instagramu'.

    Recimo s kim god sam ja razgovarao svi su bili za otkaz i prije. Sve je stvar u kakvim se krugovima čovjek kreće.
  • nemapredaje
    3.2k


    A gle, razgovor s nekim poznanikom najčešće ide u onom smjeru u kojem ga pokreneš :wink:

    Ja sam u ova dva dana pričao s dvadesetak ljudi, što strastvenih navijača, što kibica, što ljudi koj pogledaju nekad tekmu na TV-u.

    Većina strastvenih navijača je bilo za smjenu, a većina ostalih protiv smjene.
  • Jurki
    11.7k
    Većina strastvenih navijača je bilo za smjenu, a većina ostalih protiv smjene.nemapredaje

    Strastveni navijaci gledaju siru sliku.. povremeni promatraci su to promatraci..
    to je isto ko da je relevantno moje misljenje dal treba smijeniti npr trenera Liverpoola nakon kaj sam pogledal 3 njihove utakmice u sezoni. Jebe mi se za njihovo postavljanje na terenu, automatizme, fizicku pripremljenost ili nekaj trece kaj je odgovornost glavnog trenera.
  • blubach
    233
    Strastveni navijaci gledaju siru slikuJurki

    Ovo nije nužno točno, strastveni navijači mogu biti i presubjektivni, viđeno već milijun puta, pogotovo na forumu npr.
  • ElDorado
    44
    A ja sam pričao s jaaaako puno ljudi koji su otkaz zagovarali i prije i tvrdili da igramo očajno i da ćemo najebat prije ili kasnije što se u seriji desilo u zadnje 3 tekme. I kaj sad? To ono jako puno ljudi je stvarno egzaktni pojam.
  • Jurki
    11.7k
    mozda smo i presubjektivni ali se alarmi pale na prvu, a ne vec kad sve ode u k. Odmah su svi problemi detektirani, koji su se na kraju pokazali tocnima.. na zalost svih nas.
    Nitko nebi bil sretniji da nas je Jakir do kraja uvjeril da je to to.
    Siguran sam da bi se svi posipali s pepelom i zasutjeli da je rijesio probleme ove ekipe.
  • Draž
    1.3k
    Od svih osoba s kojima sam razgovarao u ova dva dana, a koji redovno prate svaku Dinamovu tekmu i idu na tekme, njih sto posto podržavaju smjenu trenera. Sa druge strane, od ostalih pratitelja nogometa i Dinama (tim redom), njih sto posto su mi rekli da je smjena bila pogrešna.
  • Captain America
    17.6k
    Kad ti je argument službeni klupski X i instagramMali Zeus

    S obzirom na ovdašnju razinu diskusije zadnjih tjedan dana, komentari na društvenim mrežama su debate na agori za Zonu, a retorika pojedinih Zonaša je na razini Stojana Mamića na skupštini u zimi 2022.
  • ElDorado
    44
    Što je i logično. Gledaju rezultate a ne igru. Bil sam na svim domaćim tekmama u sezoni. Od Istre se vidlo da teško izlazimo, ne znamo igrat presing i da nam protivnik stvara puno šansi nesrazmjerno njihovoj kvaliteti. I kaj? Ukrcaš 5 komada, pa Šibenik i onda Gorica na guzove i kreće poptop. Za mene je ona Rijeka već bila alarm.
  • Mali Zeus
    12.6k
    S obzirom na ovdašnju razinu diskusije zadnjih tjedan dana, komentari na društvenim mrežama su debate na agori za Zonu, a retorika pojedinih Zonaša je na razini Stojka Mamića na skupštini u zimi 2022.Captain America

    Gle, znam da ti je teško. Drži se, kaj da ti velim.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.