• Maksim Maksimirski
    5.4k
    Sto to mnogi navijaci misle? Pretpostavljam da mislis nesto kontra trenutne garniture sto mi nema pretjerane logike s obzirom na sve vecu posjetu i popularnost Dinama.

    Jedino ako se ti nalazis u nekim "balonima" (kako i sam kazes za Zonu) pa imas dojam da se radi o mnogim navijacima. Tu mislim na marginalne grupe i podcaste po internetu.
    NitkoBitan

    Pa ništa nije napisano kontra nove garniture. Nisam napisao ni da kradu ni da varaju ni da lažu ni da su nesposobni. Uostalom i da jesam napisao tako nešto - je li to grijeh? Je li nedozvoljeno kritizirati upravu kluba?

    Dajte molim vas cijelu stranicu ste napravili od jedne po vama krive riječi i skrećete fokus sa teme a to je ''novi trener Dinama''. Ja samo želim nekog frajera na klupi sa emocionalnom inteligencijom i naveo sam točno koga želim a koga ne želim i koji su točno razlozi zašto nekoga želim a zašto ne.
  • Crni86
    3.5k
    Ja ga uopće nisam slušao godinu dana, nemam pojma što on točno govori o Sanjinu.Maksim Maksimirski

    Navijaci koji nisu slusali glavu i njegove podanike ne znaju ni da Sanjin postoji u klubu. Tako da su ti to price za malu djecu.

    Usutkavanje je zgrozavanje kako jedan navijac ne zna kako mu klub funkcionira, a svejedno onda prica kako neko samostalno vodi klub. Na temelju cega onda ti donosis svoj sud? Radis u dinamu pa vidis kako se donose odluke? Misljenje se kreira na temelju cinjenica, ti cinjenica nemas nego imas samo traceve i toksicne komentare lopova. Mogao bi naucit i sta je sarkazam kad neki ljudi napisu joj sad ce Sanjin odabrat trenera jer prcaju upravo ovakve kao sto si ti.

    Dosta je bilo da jedno te isti covjek trpi pizdarije da se pricaju o njemu na temelju rijeci lopova i lazova koji su pobjegli u medugorje. Skrenuli smo previse sa teme, islpricavam se moderaturi.
  • Zvonkec
    57
    Olmo sigurno ali Ivanušec na 10ki? A i kad je Olmo otišo Neno ga je i dalje držao u dubokom
  • don
    5.5k
    Radis u dinamu pa vidis kako se donose odluke?Crni86

    taj isti argument može svatko upotrijebiti protiv svakoga. Ti imaš svoje mišljenje, on svoje i to je to.
  • Crni86
    3.5k
    to je argument jer nije ni upoznat sa statutom i to je onda pitanje na temelju cega temelji to svoje misljenje. Na temelju neceg moras, da li si procitao statut, da li si vidio kako ljudi rade ili pak si cuo price od lopova iz medugorja. Pa onda da znam koliko je njegovo misljenje relevantno.
    Ja sam procitao statut i na temelju njega zastupam svoje misljenje. Pa onda vec kad nekaj pricate se rade zainteresirate prije nego sta krenete blatit ljude. Volio bi vidjet kada bi se vi nasli u takvoj situaciji kako bi reagirali.

    U tome se sastoji i rasprava da iza svojeg misljenja stanes sa jasnim cinjenicama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.