• Giovanni86
    119
    Ovo zanimljivije od prijelaznog roka
  • Os doc do sta
    61
    Sad kad Zeko sjedne na klupu
  • Dubbbrava
    446
    Ja sam za Štimca, da s nama šamara Hajduk svaku tekmu :rofl:
  • tp1997
    262
    Ista stvar.

    Ako ostane do Monaca, skoro pa da se nadam da neće uzeti bodove. Najgora stvar koju uprava može napraviti je njega ostaviti, a imam dojam da će to napraviti kao liniju manjeg otpora ako ostvari ikakav rezultat
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ako dobije Monaco koji je rokno Barcelona nek ostane . Ali sanse za to su ravne nuli
  • don
    5.5k
    Ako dobije Monaco koji je rokno Barcelona nek ostaneKujtim Shalla

    ne, opet bi u kružni tok išli. Može biti kratkoročno riješenje ali ćemo opet u potragu za trenerom za par mjeseci.

    siguran sam da neće ostati.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ma ne brini buraz ,to sam rekao iz zajebancije. Valjda su ozbiljno shvatili ovo kad su se konacno odlucili za otkaz. Dosta je vise ucenja na dinamu
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Bas tako. Zivim za dan kada ce nas Dinamo biti prepoznatljiv po svom stilu igre. Da se igraci mijenjaju ali da nacin igre ostaje isti. Bilo to jak intenzitet i pressing, bilo to ekstremno visok posjed lopte bilo sto ali da je Dinamo prepoznatljiv po tom i ne odustaje od toga.
  • ElDorado
    34
    Sve momcadi veceras igraju visoki presing. Mi to ne znamo. Sve momcadi znaju izac od golmana. Mi to ne znamo. A to je stvar trenera. Jebo ti psihologiju i ta sranja jesmo pravi ili nismo. Sve je u treningu.
  • Zagi
    7.6k
    A to je stvar trenera.ElDorado

    i igrača
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Nemojte Jovičevića. Svaka čast čovjeku ali on je premlaka osoba, njega će svlačionica pojesti i Petković će ga slati da mu kupi šibice u obližnjoj trafici. Ljudi danas precjenjuju nogometno znanje i podcjenjuju važnost ljudskog liderstva i čiste karizme.

    Danas svak zna sve taktike, sve je dostupno, snimke svih ekipa su na internetu, nema trenera koji ne zna sve žive taktike. Nije ovo prva polovica 20. stoljeća pa da neki trener uvede revoluciju u nogomet jer mu se ekipa u fazi obrane skuplja a u fazi napada širi. Danas je važnije za trenera imati frajera, generala, očinsku figuru u svlačionici koju će ekipa poštovati i za koga će ginuti. Man management je najvažniji u današnjem nogometu i kontroliranje ega 25 zvijezdica koje vise na Instagramu. Taktike zna i Miho Topić.
  • BBB Mataa998
    1.7k

    90% do trenera jer da on to radi redovno sa njima na treningu onda bi oni to radili na tekmi. Igraci se nece sigurno kretati sa loptom i bez lopte napamet ili onako kako su vidili sinoc u Ligi Prvaka kako se neka ekipa krece. To polazi sve od treninga
  • Nevo7
    764
    Nemojte Jovičevića. Svaka čast čovjeku ali on je premlaka osoba, njega će svlačionica pojestiMaksim Maksimirski

    Jovičević je očvrsnuo. Njega je epizoda u Ukrajini, a pogotovo u Šahtjoru, učinila jačom čovjekom i trenerom. Ne govore bezveze po Ukrajini samo u superlativima o njemu i kako im je bio oslonac u teškim vremenima.
    Novi čovjek.
  • Keyser Soze
    10k
    Ja mislim da nema apsolutno nikakve šanse da ostane Perković. Ovi ljudi su previše stručni i ozbiljni da to dopuste.
  • Zagi
    7.6k
    Nema presinga sa Petkom, zaboravi. Kasni , ispada, ruši se struktura kao domino.
    Probali smo, izgledamo smiješno s trenerom koji je to vrlo uspješno interpolirao u bivša dva kluba.

    Do igrača je. To je trivijalno za uvest, zato to svi i igraju.

    Kloppu se struktura urušila sa 2-3 transfera , a može birati više-manje najbolje igrače na svijetu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.