• Nino Bule
    13.4k
    Ovo da, ali to nisu kapitalci.Daliban

    Netko tko je vodio npr wolfsburg i mainz ili nantes, st ettiene i rennes ili lille nije kapitalac za dinamo ? U kojem to svemiru ?
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Zajec i Marić spremni su dovesti stranca, čovjeka koji bi od prvog dana mogao biti pod velikim pritiskom. No čini se kako su predsjednik kluba i sportski direktor spremni i na tu "kocku". Svjesni kako bi u slučaju rezultatskog podbačaja sa strancem preuzeli i velik dio odgovornosti za nespjeh.Ivdzo11

    Ovo mi je sve. Jer naš trener ne bi bio pod pritiskom i pod "povecalom"... I odabirom stranca bi kao preuzeli veću odgovornost... no comment...
  • mrgud
    95
    Svaki trener koji vodi neki klub u ligi petice je za naše hnl trenere kapitalac
  • Zagi
    7.6k
    Vjerojatno se Ban referira na to da bi trenera Rennesa trebali googlat.
  • ElDorado
    34
    Malo me brine onaj pasus iz SNa kak se Perkoviću u klubu jako vjeruje. Inače lik je bio zaduzen za obranu pa mislim da je to bio daleko najgori segment nase igre
  • Mihaljević
    9.8k
    Stranac na klupi Dinama je odličan potez.
  • Nolifer
    8k


    A jel može garantirat rezultat, mislim jel dovoljno poznaje i HNL, da se opet ajduk nebi ponovio?
  • Mihaljević
    9.8k
    Lako se analizira pred utakmicu sve, ako ćemo tako gledati stranca nećemo nikad dovesti.
  • Neron53
    589
    Imam rjesenje:

    Naci nekoga tko se ili zadnjih godina ili jos u igrackim danima do jaja zakrvio sa Gatussom i dati mu priliku da mu je*e mater. :)
  • BluePhone67
    3.9k
    Želim trenera koji je sposoban svoj posao odraditi prije svega na treninzima i sve svoje vjestine i nogometne znanje prenijeti igračima prije utakmice , tako da na poluvremenu ne mora niti ulaziti u svlačionicu jer zato nema potrebe ako su svi dobili svoje upute i sve se unaprijed dogovorili tko kosi, a tko vodu nosi.

    Takav je bio naš Branko Zebec, taktički genij, inovator i motivator, on nije niti ušao u svlačionicu igraci su znali da sada moraju jos jace i bolje.. Trening i rad sa igračima je ključ svega i majka svih velikih momčadi, a utakmica samo jedna velika predstava za nas gledatelje gdje ćemo platit svoju ulaznicu i otići kući zadovoljni viđenim na zelenom terenu.
  • MarK
    621
    Joe Jordan
  • ShanKu
    733
    Ima tko sa Zone, da preuzme Dinamo utakmicu-dvije, dok se ne nađe pravi trener kapitalac..? Za gajbu Žuje..
  • Daliban
    1.6k
    Netko tko je vodio npr wolfsburg i mainz ili nantes, st ettiene i rennes ili lille nije kapitalac za dinamo ? U kojem to svemiru ?Nino Bule

    Smatraš li Jovičevića kapitalcem?
  • scooniepenn
    3.3k

    Onda jako rijetko pratis upise forumskog talibana, naseg Dalibana.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Bojim se potencijalnog scenarija di se Perković pokaže ko šok terapija, ostane trener do veljače-ožujka uz kakvu takvu igru i zareda loše rezultate, smjena/otkaz(recimo situacija Kopić i Čačić i dolazak Bišćana taman pred Uskrs) a onda ukazanje ćelavog gmaza Krznara ili cirkusanta Željka "pa treneru kaj vam je" Sopića... i onda budu treneri do opet devetog mjeseca, kao što je bio Bišćan prošle godine i Jakirovic ove godine, pa opet smjena i idemo krug mjenjanja, lutanja, bez konstante a sve ce se mazat uz par bljeskova koje ce zapravo doc zbog invidualne kvalitete..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.