• Daliban
    1.6k
    Ovo je ko da mi igramo sami protiv sebe.
  • NitkoBitan
    17k
    ne znam kaj bi rekao za ekipu Monaca, jako tesko cemo mi njima moc parirat.dinamozivivjecno

    Pretpostavljam da znas; brzi su, jaki i nezgodni. I tu sva prica staje zasto se mi njih bojimo a oni nas ne. Mozemo mi biti ne znam kakvi madionicari i doktori tehnike ali sve je uzalud kada gubis duele, sprinteve i slab si u tranziciji zbog istih razloga.

    I onda bez obzira na to kaj vecina navijaca tvrdi da je KTC s obzirom na godine doktor na Perica i B. Sutala, kaj je Mmaee odlican free igrac, RPG raketa, cujem komentare od navijaca po tribini kako imamo previse crnaca u ekipi... Pa nek ih imamo i 5,6 u prvoj postavi, ako donose rezultat tko te sta pita.
  • i more je plavo
    1k
    Bas sam gledal tablicu lige prvaka .......kad vidis da te unakazila uvjerljivo prva momcad na tablici onda je ipak malo lakše :cool: :lol:
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    svasta se na zapadu moze cut tak da me ovo uopce ne iznenaduje. Ali da u biti nemaju bas neka zvucna imena od igraca u ekipi, ali su brzi i jaki u duelima a to ce biti veliki test za nasu obranu.
  • Krulek
    440
    Za vrijeme transfernog roka neki su stalno spominjali da Dinamo treba agresivnog, trkački moćnog i snažnog tamnoputog napadača. Monako je pun takvih, bojim se ponovljene katastrofe sa ovim našim šetačima.
  • Daliban
    1.6k
    Pa svi naši tamnoputi igrači su relativno spori. Jedino Cordoba odskače.
  • E46
    634
    Ne znam dal mozemo o tome raspravljat, ja sam pogledao svaku njihovu utakmicu u la ligi do sad i u svakoj su zgazili protivnika, muce ih ozljede al kad se vrati barem dio ekipe nemam ja straha za njih u Lp.
  • dzggzd
    171
    koliko si utakmica Barcelone pogledo ove sezone ?
  • Jaro
    7.3k
    s kim su sve igrali u La Ligi? Cini mi se dosta nedisciplinirani - i takticki i individualno i ponasanjem - bas ko hrpa tinejdzera... Imaju kvalitetu al svako malo neku glupost izvedu...
  • i more je plavo
    1k
    Meni je utakmica kamilica, ko da im se neda.
    Monaco ima strasan motiv protiv oslabljene Barce sa igracem manje, ali me nisu uvjerili da Dinamo koji bi usao u utakmicu sa 120% koncetracije i volje nema šanse protiv njih.
  • don
    5.5k
    koliko si utakmica Barcelone pogledo ove sezone ?dzggzd

    dovoljno, prva ozbiljna ekipa će ih dobit
  • NitkoBitan
    17k
    Pa svi naši tamnoputi igrači su relativno spori. Jedino Cordoba odskače.Daliban

    Kao sto mnogi od nas zale sto nemamo uvid u pretrcane kilometre po utakmici tako bi isto bilo zanimljivo/korisno imat javno podatke koliko je koji igrac brz. Jasno u idealnim uvjetima, sprint na treningu...

    Imam dojam da se neke igrace precjenjuje a neke podcjenjuje po tom pitanju.
  • E46
    634
    Igrali su protiv Valencie i Bilbaa u gostima kao i Girone u gostima i sve tri izdominirali, Gironu pojeli sada nisu se mogli sastat sa loptom, Bilbao je bio al pari al to je ocekivano uvijek tvrda utakmica jer je to takav klub. Meni djeluju bas suprotno, trener apsolutno zna sto radi. Cak i da nista ne naprave u LP vjerujem da ce ligu osvojit ako ovako nastave, iako me nista ne bi cudilo da im se ozljedi jos 5 6 igraca kakve imaju srece zadnjih par godina po tom pitanju...
  • Daliban
    1.6k
    Kao sto mnogi od nas zale sto nemamo uvid u pretrcane kilometre po utakmici tako bi isto bilo zanimljivo/korisno imat javno podatke koliko je koji igrac brz. Jasno u idealnim uvjetima, sprint na treningu...

    Imam dojam da se neke igrace precjenjuje a neke podcjenjuje po tom pitanju.
    NitkoBitan

    Nije u kontroliranim uvjetima, ali imat ćemo dostupne GPS podatke za LP. Već sam pogledao za Bayern, ali očito nešto nije štimalo s GPS-om jer su brojke skroz random. Vidjet ćemo kako će izgledati kroz sljedećih nekoliko.

    Ne znam zašto za HNL nisu javni podaci, bilo bi lijepo da jesu.
  • E46
    634
    Da utakmica nije unistena u pocetku ovo bi Barca dobila. A realno da je nama sudac dao crveni za taj start u početku tekme svi bi mu ovdje jebali majku, jbg unistio je dobru utakmicu... Od mozebitno zanimljive utakmice postala je jednosmjerna
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.