• i more je plavo
    1k
    relativno spori. Jedino Cordoba odskače.Daliban

    Ja do sada nisam vidio previse od te brzine Cordobe, on treba prazan prostor, voli dribling i nije loš u tome, ali je sitan i nije za duel.
    U Europi bi mogao imati prostora, ali mu treba netko gurnuti loptu.
    A i do sada mu udarci uglavnom idu visoko ili okolo.
  • dzggzd
    171
    ok ako ti tako kazes
  • Krizy
    43.1k
    Onaj Silas što je iz Stuttgarta došao u Zvezdu, pa ga spominjalo dosta forumaša, bio jako loš protiv Benfice.
    Najviše je bio u fokusu kada je prešetao pola terena prema klupi dok je Zvezda gubila, misleći da je zamijenjen, a nije uopće on trebao van.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Pogledao si jednu tekmu i odmah donsiš ovakav zaključak ? Što je onda Real ako je Barcelona ovakva ?
  • don
    5.5k
    Pogledao si jednu tekmu i odmah donsiš ovakav zaključak ?Zagreb1992

    di sam rekao da sam jednu pogledao?
  • Ivdzo11
    4.2k
    Na 3/18 utakmica prvog kola Lige Prvaka rezultat je bio 0-0, od te 3 utakmice HRT je prenosio dvije :grin:
  • Peškaman
    4.2k
    Benfica zabila dva gola i stala u defanzivni blok.
    Iako Benfica mi se čini slabija nego prošle godine, drugo poluvrijeme je Zvezda napadala,ovi branili.
    Silas se nije sastao s loptom, najzanimljiviji mi je bio bek Mimović dok se nije ozljedio i Krunić.
  • NitkoBitan
    17k
    Za sve vas koji ste pesimisticni vezano za Monaco na Maksimiru... Kladionice daju Dinamu kvotu 3,80 na pobjedu sto je daleko od nemoguce misije. Monaco ima manje od 50% sanse za pobjedu.

    Ako je netko objektivan to su kladionice. Doduse kladionice nisu uracunale pozitivnu sok terapiju novim trenerom :nerd:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.