• Izet Hajrović
    2k
    onda netko tko je imao ikakve veze s Guardiolom pa makar tek završio igračku karijeru kao što je Kompany. Ali naravno, prva opcija treba biti renomirano ime, zadovoljan sam s tim da "pucamo" na rang Kovač, Terzić ako je istina i slično.
  • ElDorado
    34
    Zanimljivo kak se neimenovanjem novog trenera dokazuje nesposobnost nove uprave. Dapace ja mislim da to pokazuje njihov ispravan pristup. Odjebani su svi novinarski hnl liblinzi i trazi se pravi trener. A ko je mogao bit pripremljen da ce jakir nakon priprema i slatkih rijeci od igre napraviti goli kurac. Vidlo se to vec protiv Rijeke. Inace Zeko je rekao da Sopa nije uopce opcija.
  • Captain America
    17.6k
    Bivši trener bi sigurno dao veliki intervju Olivariju prije par dana da je ovaj lagao i na taj način bacio ljagu na proslavu naslova. Vi pušite i dalje priče jer vam je na Zoni napisano da je to laž i jer je klub dan nakon osiguravanja naslova to morao demantirati. Kako se pokrenuo sudski postupak protiv Šotičekovog starog zbog klevete, mogao se pokrenuti takav postupak i protiv novina(ra).

    Od ekipe koja propitkuje sve moguće vijesti novinara i insajdera, začuđujuće ste naivni kad je u pitanju objava kluba.
  • ElDorado
    34
    inace taj lik je navodno u trenaznom procesu bio zaduzen za obranu. A vidli smo na kaj nam liči osta.
  • austrijanac
    4k
    Nemam ništa protiv toga da je Jakir imao metu na leđima svo ovo vrijeme.

    Davno upisano, nikad mjenjano mišljenje, da je bila greška dovest ga nakon Biscana. Nedokazan trener, HNL proizvod nebi trebao biti Dinamov trener.

    Zato se nadam, baš kao i nakon Biscana, da necemo dovodit opet takve trenere. Sve osim Sopića.
  • LaznjakProsineckog
    642
    Ajmo malo razmisliti - da je u pitanju Sopić, Krznar, Bjelica i ostala slobodna HNL ekipa, danas/sutra najkasnije bi već bili u klubu

    S obzirom da se čeka 'nekoga' ili 'nešto', očito je u pitanju stvarno Terzić ili neki renomirani trener, jer nema logike nikakve da se npr. Sopića, Krznara ili Bjelicu čeka 10ak dana kada su ljudi slobodni i mogu odmah danas napraviti trening.
    To je moje razmišljanje naravno.
  • Zvone92
    28
    https://www.favbet.hr/hr/sports/event/soccer/41328033/


    Ne promoviram, samo šaljem šta sam našao, po Favbetu, Bjelica favorit, Kovač, Jovičević pa Kek..
  • ElDorado
    34
    ok ima tu istine. Olivari uglavnom objavljuje vijesti koje je dobio iz kluba. Znaci netko mu je nesto rekao
  • Crusades1986
    11.9k
    Olivari uglavnom objavljuje sranja.
  • ElDorado
    34
    a i to je istina. Ali ne izmislja bas takva sranja
  • sebenico
    552
    S obzirom da je tema bivšeg trenera zaključana, evo ovdje neka ostane zabilježeno...

    https://www.instagram.com/p/DAGdBiBNbht/
  • NitkoBitan
    17k
    Kladenje na novog trenera, genijalno...

    Jos kad uzmemo u obzir da neki forumasi imaju insjderske... pa mi Zonasi se mozemo obogatit :love:
  • tp1997
    262
    Dok god ga dovedu prije Monaca. Ova varijanta s krajnjim rokom 6.10. je nedopustiva ako se ostvari.

    Također, da ne tražim - gdje je Zeko to izjavio da Sopić nije u igri?
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    kod Bjelice je problem sto je jos uvijek pod ugovorom sa Berlinom i sigurno se nece te love odreci, znaci trazi neku svotu na koju dinamo moze ili ne mora pristati.
  • Zvone92
    28

    Nadam se da će insajderi bit široke ruke pa uzvratit uslugu i reći nam ponešto, obzirom da smo im otkrili mogućnost da pokupe pare :D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.