• Neron53
    589

    Ako smo se do prije 2 dana nadali da pod Jakirom mozemo doci do nekih 8 bodova koje se smatra marginom za prolazak dalje, zasto bi pod kvalitetnijim vodstvom bilo nedostizno uzeti jedan ili 2 boda vise????
  • Paggini
    19.6k
    Mislim, ako je onaj nosati klaun koji ne zna dobro čitati i ima problem sa završavanjem srednjih škola doveo Ivana Jurića pred potpis, brijem da možemo i trebamo i mi tako visoko ciljati.

    Nije jebo jedino ko nije pito...
  • LaznjakProsineckog
    642
    Ma nije ni meni nerealan, super bi došao, ali ja pokušavam dočarati kako oni to vjerojatno gledaju jer sigurno je njima težak pad voditi ekipu u finalu LP, u svom tom bljestavilu i pola godine poslije voditi ekipu na Kušek Apašu...Paggini

    Kušek Apaš u 11. mjesecu, magla, 4 stupnja celzijeva, teren izrovan, najteže moguće gostovanje u HNL-u, napaljeni Podravci i Podravske Štuke grme s tribina. Jednostavno volim HNL <3
  • Orc123
    7.8k
    Nisam znao da treneri dolaze radi stadiona i infrastrukture....ocito ih klubovi u ligama petice placaju u bonovima za KFC i Mc Donalds.....tko bi do prije poča godine rrkao da je realno da Gatuzzo preuzme Hajduk? Smijali bi se....Hajduk ga placa preko 2mil eura...dosao je radi para! Kraj price...sve ostalo je smijurija i floskule za nesposobne...
  • Ginger Baker
    28
    U 90% slučajeva trener se mijenja jer ne možeš promijeniti pola momčadi. Tko god od jačih imena (koje svi zazivamo) bude kontaktiran, niti jedan od njih neće pasti sa stolice od uzbuđenja jer ga traži Dinamo. Postoje financijski uvjeti, igrači, pogledi na budućnost...vaganje da li se može nešto napraviti (osim uzeti naslov i biti favoritom u kupu jer se to podrazumijieva) u ostatku sezone i pripremati momčad za iduću sezonu. Pritom su izgledni transferi Baturine, Sučiča, Petkovića...Sve te teme su na stolu, nije to samo "dajte 2 milje jer vam je frka"...
    Sporazumni raskid inače znači upravo to, dvije strane su se sporazumjele. Na koji način? To ne znamo. Obično to znači da se ne isplaćuje cjelokupna otpremnina kao u slučaju otkaza već je to neki manji iznos (obično u to ulaze i pomoćnici).
  • Georg Koch
    4.5k
    Bivši trener je imao metu na leđima od trenutka kad je došla nova vlast, a sportski sektor će možda 17 dana tražiti nasljednikaCaptain America

    Nitko, nikada, u bogatoj povijesti Dinama najveceg hrvatskog kluba nije imao toliko kredita kao nas Jakir.
    Nitko, nikada, ni blizu, i za manje dobre rezultate su raznorazni vrlo brzo letjeli.
    Hvala mu na svemu, iznio je sezonu na kraju, u novoj ocito po starom sve, sa kadrom koji je spaceshuttle za cijeli HNL kad se spoje, ali ocito ne ide.
    A izjavljivati te smijesne stvari o metama i slicno je jako bezeze, kad se zna sto mu se sve oprastalo.
    Nisam htio ovih dana previse komentirati, ali nekada bas ne mozes ostati ravan na ovoliku nerealnost.
  • BBB Kozjak
    4
    Dečki, mene sve samo strah da ne dovedu po običaju nekog idiota zbog kog će se raspast cijeli tim (Čačić, Bišćan, na kraju krajeva Jakirović...).
  • Paggini
    19.6k


    Ne znam referiraš li se na moj upis, ali ako sagledamo realno šta mi možemo ponuditi Edinu Terziću - to je HNL i 7 utakmica Lige prvaka minimum. HNL ni jednom treneru te razine nije privlačan, ali LP jest.

    Ako mu je cilj doći do nekog mjesta u Bayernu, Liverpoolu, gdje god - sigurno će mu biti lakše iskazati se u nekom srednjem klubu Bundeslige gdje je svaki tjedan neki poluderbi ili derbi, nego računati da će se pokazati u LP, sa ekipom koju ne poznaje.

    Kažem, ne mislim da je Terzić nerealan, ali treba sagledati i iz trenerske perspektive kako to izgleda kad se donose odluke.

    Uaporedba s Gattusom je bespredmetna jer Gattuso nigdje nije napravio išta a ovaj je ipak odveo underdoga do finala LP prije pola godine.
  • Omake
    2.5k
    Ako se ne može dovesti neko provjereno ime, što mislite o nekom strancu koji ima 37, 38 godina i 4, 5 sezona iskustva npr prve nizozemske ili portuglaske lige, nešto tipa portugalski nagelsman.
  • Captain America
    17.6k
    A izjavljivati te smijesne stvari o metama i slicno je jako bezeze, kad se zna sto mu se sve oprastalo.Georg Koch

    Jakir bi bio bivši odmah 5 dana nakon pobjede na izborima da ih Bišćan nije otkantao.
  • Droljo
    8k
    Mi možemo i trebamo dovesti pravog trenera sa nekim rezultatima iza sebe. Ima tisuće ljudi na tržištu. Ne zovu ih sve milani, stutgarti i villarreali i mašu sa 2-3 mil eura.
    Po onom što je kolega stavio sliku o plaćama u Bundesligi mi ne možemo platiti samo prvih 8 naj plaćenijih što znači da imamo love za deset ostalih trenera u Bundesligi.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Demantirano milijun puta. Dosta te retorike da se samo cekao prvi kasalj Jakirovica da ga se otpise.
  • Georg Koch
    4.5k

    :rofl: :rofl: :rofl:

    Simpaticne upise ti imas inace, ali ovako nesto provaljivat vec 2-3 sana od kada se zakuhalo Jakiru, i bacat stalno neke inisinuacije kako bi opravdao Sergeja, bome ne bi ni njegov mali Leon.
    Svaka ti cast, bar si uporan u naumu :grin:
  • Danko
    1k
    Možda sandro perković postane naš edin terzić.
    Tko zna kakav se potencijal krije u čovjeku .
  • don
    5.5k
    Možda sandro perković postane naš edin terzić.
    Tko zna kakav se potencijal krije u čovjeku
    Danko

    neka on otkrije Edina Terzića kao sebe u drugom klubu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.