• emilperska
    5.4k

    Kao prvo ajmo pričekati pa vidjeti koga će trener koji je dosad bio caretaker u Dortmundu i izgubio dobiveni naslov, voditi nakon Dortmunda.
    Moje nagađanje je da će to biti Bundesligaš, slabiji od Dortmunda. Tvoje viđenje je da će to biti klub očito jači od Dortmunda po ovom što spominješ.
    Klubovi koje ja smatram da će on preuzet, nude sredinu Bundeslige i nisu (toliko) ispred Dinama. I nigdje nisam rekao da će ga Dinamo dovest, nego da se to postavlja toliko nerealnim kao da Pepa dovodimo. Bilo je tih one off trenerskih likova poput Di Mattea koji su čaki i osvajali Lige prvaka i zatim nestajali u bespućima Championshipa. Terzić tek mora dokazati da može egzistirati u nekom klubu koji nije Dortmund, a pogotovo u nekom klubu koji je veći od Dortmunda. Prošlogodišnji i sezonu iza Dortmund je bio one season wonder koji je 2 sezone završio s 0 trofeja, sada slijedi značajan pad, a trofeja neće biti još par godina.

    Inače se veselim tvojim postovima, jedni od dražih su mi na Zoni, ali ovo tvoje nadmeno pričanje s visoka o trenerskim željama mi nekad jebački ide na kurac..
  • mlinchica
    1.8k
    Pa da ali i idealna prilika da još netko sjedne i kaže koju riječ prije najave utakmice.
    Novinari će ionako jedva dočekati pitati, a onda bolje da netko drugi odgovara, a ne da maltraju Perkovića.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    toga se bas i bojim, da nebi bilo kao i sa Krznarom,Kopicem i Cacicem da budu "privremeno rijesenje" pa zaredaju 4-5 pobjeda na pozitivan sok i onda im klub da ugovor, nadam se da ovaj put nece biti tako.
  • Crusades1986
    11.9k
    Nadam se da će nasljednik pobijediti Betis i Qarabag u gostima.Captain America

    Nadam se da neće postavit novi negativni rekord u LP. Ili izgubit od Balkanija. Ili od Sparte dobit 4 ili od PAOK-a 5 konada.
  • NitkoBitan
    17k
    Nadam se da neće postavit novi negativni rekord u LP.Crusades1986

    Koliko je utakmica odigrano u Ligi prvaka u povijesti i jedino je Jakir uspio primit 9 komada.

    Na kraju svega izjavi da su igraci krenuli jurisat kao da nema kontrolu nad njima... mislim kaj dalje rec.
  • Kruno
    307
    Najrealnije po meni je Bjelica. Kovac i Terzic su samo nasi snovi.
  • Neron53
    589
    Ne stoji tvrdnja nekoliko vas da je Terzic preskup kad ni ne znamo za koliko bi dosao kod nas.
    Dapace, ako se od covjeka ocekuje (realno) 10ak bodova u LP, onda je jeftiniji od Jakira od kojega nakon Bayerna nismo ocekivali ama bas nista.
    Dovoljna je razlika od 4,5 bodova za koliko ocekujemo da nam "preskupi" treneri isporuce vise od "jeftinog" Jakira da budu isplativiji.
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Stale su informacije… Dajte novinari pisite gluposti nek se barem nesto cita
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    Nadam se da neće postavit novi negativni rekord u LP. Ili izgubit od Balkanija. Ili od Sparte dobit 4 ili od PAOK-a 5 konada.Crusades1986

    Čemu se vezati samo na Dinamov mandat? Jakir je imao u svojoj trenerskoj karijeri dovoljno blamaža da su trebale biti dobro upozorenje o njegovom vođenju ekipe na višoj razini.

    Čovjek je s Mariborom ispao od sjevernoirskog Colrainea kojem je to bila prva pobjeda u Europi od 1970. Zatim je ispao sa Zrinjskim od Slovana nakon što je Jaba Kankava dobio crveni karton u 118. minuti, lik se povukao i branio 1:1 sa igračem više, normalno da mu je Slovan zabio polu-volej, polu-škarice u 122. minuti, gdje mu je obrana izgledala panično i komično, a igrač Slovana je nadskakivao po dva igrača Zrinjskog.

    Sparta, Balkani, Plzen, i PAOK nam nakon Colrainea i Slovana pokazuju da su upravo Betis i Qarabag bili amplitude, a ne ove blamaže.
  • Omake
    2.5k
    Da li je Quiquea Setiena vrijeme pregazilo? vidim godinu dana bez angažmana, a prije toga Villareal, Barca i Betis.
  • Facke
    3.6k
    Po mojem mislenju se novi trener mora odma najti i cim prije. Ne treba nikaj cekati. Iak treba novce u ruke zeti.
    Ova HNL resenja ne trebaju opce dolaziti u obzir. Onda sme mogli ostaviti i Jakirovica.
  • Infinity
    16.3k
    Kad vidim kakva imena pojedinci spominju, dodje mi na trenutak zao sto je Jakir bivsi. Pa mi sa svojim 'realnim' stavom i ne zasluzujemo pravog trenera.

    Kakve veze ima kakvu je placu imao Kovac u Bundesligi? Pokusaj, grebi, daj mu koliko mozes i dovedi ga ako je moguce. Dovedi jebenog Mourinha, kakve Cabraje i Riere.
  • Zagi
    7.6k
    Dapace, ako se od covjeka ocekuje (realno) 10ak bodova u LP,Neron53

    Dobro kak, u kojem svemiru je 10 bodova realno?
  • GOAT
    1.2k
    Dovedi jebenog MourinhaInfinity

    Sta ako mu se ne svidi stadion
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    kojih 10 bodova??? Slovan i Salzburg su realne sanse za bodove, ovo ostalo sto bude bit ce bonus.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.