• Crusades1986
    11.9k
    Baturina je kurcina od igraca, najveca prevara HR nogometa od Ante Corica.DiddyGuela

    Opaka konkurencija za glupost godine.
  • Sajla
    5k
    i? jel to nešto pogrešno?don

    da

    jel ja radim u klubu da moram "iznositi" točne informacije samo?don

    ne moraš ti baš ništa. ali ja bih te zamolio da ako nešto ne znaš ili nisi siguran, ne pišeš s tolikim stupnjem uvjerenja. a kad ti se potvrdi, čak i od ljudi koji su uključeni u rad kluba, da si iznio netočnu informaciju - pa prihvati to. "pardon, krivo sam shvatio" i kraj priče. nije sramota.
    ako možeš prihvatiti molbu, hvala. ako ne, šteta.
  • DiddyGuela
    2k


    Igrac za Rusku ligu, nesto ko Vlasic. Tamo bi eventualno dominirao. Godine ce pokazati, ovo sto igra kod nas je promjenjivo jadno, dok ne dođe Istra ili Rudeš.

    Npr. jel on ikada uopce zabio u Europi osim onog u uzvratu protiv Sparte? Koliko ima golova i asistencija u Europi?
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Priča sa jakirom je okončana, sasvim očekivano.

    Kao trener, imao je svoje uspone i padove, sigurno nije bio najbolji, a ni najlošiji trener dinama u povijesti. Dobio je sasvim korektnu priliku, sasvim dovoljno vremena da napravi nešto kvalitetno. Na najvećem ispitu svoje trenerske karijere doživio je katastrofu, epski potop i time pokazao da u ovom trenutku nije trener za dinamo.

    Nije to jedini krimen, imao je dinamo pod njegovim vodstvom preko nekoliko sramotnih partija.

    Hvala na prolasku skupine KL i preskakanju još jedne stube nakon toga, hvala duploj kruni prošle sezone, hvala na ulasku u LP.... i to je to!
  • Crusades1986
    11.9k
    On kao prvo ni stavom, ni ponašanjem ni trudom ne može u istu rečenicu s Ćorićem.

    A tek ne može po nogometnom talentu.
  • Paggini
    19.6k
    Baturina je kurcina od igraca, najveca prevara HR nogometa od Ante Corica. To je moje misljenje naravno, nebitno... Davno sam napisao kao nepopularno misljenje da je on precijenjen.DiddyGuela

    Stari moj, da si samo napisao da je loš bi rekao da si u krivu, ali ovo napisati je granična tragedija koju može napisati samo osoba koja nije gledala Dinamo zadnje dvije godine i Mate Baturina mu duguje pare...
  • Plava stijena
    179
    Zvučiš ko Martinov tata uz dužno poštovanje. Pjaca ga je definitivno nadigrao ove sezone, a čovjek je bio "Katica za sve". Meni je on neupitna klasa, ali ono što je pokazao ove sezone je debelo ispod njegovih mogućnosti. Nadalje obranu je potpuno prestao igrati i voljni moment i entuzijazam kao da su ishlapili.

    Da Jakir nije bezmudna kukavelj malog bi stavio na klupu dok ga ne prođe "žuta minuta", ali bez obzira na to dovoljno je dugo u seniorskom nogometu da si neke stvari ne dozvoljava. Nadam se da će ga novi trener trgnuti iz ove melankolije.
  • prefontaine
    315
    Baturina je kurcina od igraca, najveca prevara HR nogometa od Ante CoricaDiddyGuela

    Dosta interneta za danas.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Baturina je kurcina od igraca, najveca prevara HR nogometa od Ante Corica. To je moje misljenje naravno, nebitno... Davno sam napisao kao nepopularno misljenje da je on precijenjen.DiddyGuela

    I tebe je konkretno prebacilo
  • DiddyGuela
    2k
    Evo vam Baturina u brojkama, EU nastupi.


    https://ibb.co/B67QwRT

    32 nastupa u kvalama i skupinama - 1 gol i 2 asistencije.
  • don
    5.5k
    ali ja bih te zamolio da ako nešto ne znaš ili nisi siguran, ne pišeš s tolikim stupnjem uvjerenjaSajla

    jesi ozbiljan ti? doslovno nisam mogao mirnije napisati, kakvim uvjerenjem? di sam ja tu pokazao neko uvjerenje? čak sam i u drugoj rečenici napisao da tako nije kod Dinama očito, evo:

    evo u Dinamu nije, očito.don

    moraš se opustit, previše si nervozan.
  • don
    5.5k
    ajde sve, nije ti po ukusu Baturina i sve pet, nema problema. ali kako si došao do usporedbe Ante Ćorića sa njim?
  • DiddyGuela
    2k


    Nikakvi ukusi brate, ono su njegove brojke u EU. Vise kartona nego A/G kombinirano. To su cinjenice.

    Drugo, nije usporedba nego kazem da su oba napuhana kurcina. Mogao sam izvuci ime Halilovica,Ante Tomica...koga god.Znaci nije direktna usporedba nogometne kvalitete vec napuhana prica koju ne drze brojke odnosno golovi ili asistencije na nekom nivou iznad Rudesa i Istre. Ime je nebitno, prica je jaka ali napamet.

    U repki je u onih 45 minuta odskakao nekvalitetom. Linolada ga je morao sakrit na klupu.
  • Sajla
    5k
    jesi ozbiljan ti? doslovno nisam mogao mirnije napisati, kakvim uvjerenjem? di sam ja tu pokazao neko uvjerenje? Ćak sam i u drugoj rečenici napisao da tako nije kod Dinama očitodon

    možemo ovo završiti? molim te? uvjerenje jer mi šalješ pravilnike u inbox u kojima ništa ne piše što bi ikoga nagnalo zaključiti da "sporazumno" znači "bez otpremnine", sad opet citiraš sam sebe kako u Dinamu to ne znači isto kao u ostalim klubovima, a baš znači isto što ti je i dokazano primjerima gdje su i u Dinamu za prošle trenere i u drugim klubovima sporazumni raskidi uvijek sa sobom povlačili otpremnine... daj da ne tjeramo moderaturu da briše bezvezne postove, molim te. meni dosta, ti kako želiš.
  • don
    5.5k
    vidim da voliš paralelno nastavljati pisati u inboxu i ovdje, da ne želiš trpati temu nastavio bi u inboxu, što ujedno znači da tražiš lajk više, evo ti od mene. Sve je ok :strong:
    sad možemo završiti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.