• Keyser Soze
    10k
    Ja mislim da će se ljudi opasno razočarati u izbor novog trenera jer vidim da je dobrom dijelu ljudi pod normalno da nam dođe jedan Terzić. Najveće "ime" koje mislim da bi mogli dovest je Bjelica, a ja sam protiv tog izbora zbog svih sranja koja je govorio o nama.
  • marcio amoroso
    36.3k
    I sad podvucimo crtu nakon otkaza u Dortmunduemilperska

    Nije otkaz nego ostavka.
    O Mainzu ili Bochumu razni Jakirovići i Sopići mogu samo sanjati. O Dortmundu neću ni pričati.

    Edit: još nešto. Znaš kad bi Jakir ili Sopić dali ostavku i odrekli se ugovora od 3,5 miljuna na godinu? Nikada, pa ni tada.
  • j00k3r
    17
    Da, također osobno vjerujem u razočarenje izboram, al ajd, da vidimo.

    Želje i pozdravi (čitaj komentari) su jedno, valjda što više pišem, vjerujem da će tako i da bude, haha

    Jednako razmišljam glede Bjelice, nisam za (kad zatvoriš vrata guzicom), onda kad zahladi, grij guzicu negdje drugo, a sve i da ima zlatni touch, spuštati se na koljena nakon svega, nikad.
  • mlinchica
    1.8k
    Ne znam za ispriku ali na N1 su spomenuli da će sutra u podne biti presica na Maksimiru pa možda bude netko od Uprave ili novi trener :eyes:
  • sport
    3.3k
    Presica je valjda zbog najave utakmice u Koprivnici.
  • tp1997
    262
    Tek sad se očekuju pregovori s potencijalnim kandidatima, a ideja sportskog direktora Marka Marića je da novi trener dođe najkasnije do 6. listopada i gostovanja kod Varaždina u SHNL-u. Prije toga Dinamo očekuje utakmica u subotu u Koprivnici, onda gostovanje kod Banjola u SuperSport Hrvatskom kupu pa susret s Lokomotivom, a zatim i s Monacom u 2. kolu Lige prvaka.

    Spomenuti datum je krajnji rok za imenovanje novoga glavnog trenera, ali smatra se da bi on mogao biti poznat i puno ranije. Tko god naslijedio Jakirovića, doći će u vrlo delikatnom trenutku. Dinamo je doživio debakl u Ligi prvaka, u prvenstvu je opet iza vodećih, ali s puno širim kadrom nego što ga je imao Jakirović kad je prije godinu dana preuzimao momčad.

    Piše Mati s Indexa. Ako je istina, 6. listopad je puno prekasno. Nedopustivo je da postoji i 1% šanse da Perković vodi utakmicu protiv Monaca.
  • Simba
    40
    Ne treba Bjelici zamjerati što je govorio nakon odlaska. On je samo zbijao redove i od jednog neambicioznog Osijeka napravio klub koji se do par kola prije kraja borio za naslov. U klubu je bio maltene sam i to je bila galvanizacija ekipe i pritisak na ostale aktere.
  • Captain America
    17.6k
    Fina brukica. Bivši trener je imao metu na leđima od trenutka kad je došla nova vlast, a sportski sektor će možda 17 dana tražiti nasljednika :lol:
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    novi trener mora doci najkasnije do utakmice s Banjolama tako da ima priliku "osjetit" momcad u 2 utakmice prije Monaca, nakon toga ce biti pre kasno ako se misli uzeti koji bod Monacu.
  • GOAT
    1.2k
    Čemu čuđenje ako netko od navijača ima želju da nam Terzić postane novi trener? U tome i je ljepota nogometa da očekujemo neočekivano pa neka tako i bude.

    Prepun je forum "told you so" ljudi.. opustite se malo
  • Crusades1986
    11.8k
    jedina brukica su nastupi tvog šefa na europskim gostovanjima.

    I tvoji kvalitetni komentari ovdje.

    I imao je metu na leđima već nakon Praga.
  • IstokKa96
    671
    Svakom realnom kandidatu naći ćemo manu.
    Vjerujem da ljudi koji odlučuju o izboru imaju na umu stručne kriterije, a ne verbalne delikte iz bliže/dalje povijesti.
  • miro
    4.4k
    Terzića navodno Milan traži
  • Captain America
    17.6k
    jedina brukica su nastupi tvog šefa na europskim gostovanjima.Crusades1986

    Nadam se da će nasljednik pobijediti ekipe poput Betisa i Qarabaga u gostima.

    Primjećujem nervozu kako se loviš na moje komentare. Očekivao bi čovjek olakšanje nakon mjeseci prolijevanja žuči...
  • tp1997
    262
    Ako misle čekati do nakon Monaca, tj. ako postoji ikakva šansa da se to dogodi, onda su mogli i ostaviti Jakira. Bolje i to nego Perković.

    A zamisli tek da Perković nekim bunkerom slučajno otkine bod Monacu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.