• Daliban
    1.6k
    Jbg, dajem samo svoje misljenje. Nova skola, moderniji nogomet. A i na licenciranju uefe i hns je odskakao daleko iznad svihImePoznato

    Mene kod svih tih ljudi iz Dalićevog stožera brine jedna jednostavna stvar. Naša je obrana u reprezentaciji godinama bila kriminalna i curilo je na sve strane. Sve dok se jednom, igrom sučaja, nije poklopilo da praktički nitko od senatora nije dostupan pa su Erlić i Šutalo gurnuti u vatru. Najednom, ni Francuzi nam više nisu mogli dati gol.

    Dojma sam da su Šutalo i Erlić, kao izrazito komplementaran stoperski par, najviše odgovorni za obrambenu stabilnost naše reprezentacije u tim stabilnim periodima. Nisam siguran kolike su trenerske kompetencije ikoga iz te reprezentativne klike.
  • don
    5.5k
    čitam komentare na društvenim mrežama i 90% njih govori da da je Jakir trebao ostati.. ne mogu vjerovati evo.
  • prefontaine
    315

    Da, upravo tako. A način na koji je on osvojio ligu je ekvivalent našem naslovu 2006./2007. I Zrinjski je tada igrao prepoznatljiv nogomet, pun automatizama, akcija i okomitosti. Jbg, na dinamo to nije uspio prenijeti. Zato, hvala i doviđenja!
  • Paggini
    19.6k
    čitam komentare na društvenim mrežama i 90% njih govori da da je Jakir trebao ostati.. ne mogu vjerovati evo.don

    Uvijek je isto, svaka odluka ove uprave je kritizirana kakva god bila jer su to nesposobni ljudi za razliku od jednog velemajstora kojem je najveći problem što postoje zakoni....
  • Daliban
    1.6k
    Koliko je realna opcija Marino Pušić iz Shakhtara?Dzoni

    Ako popije otkaz u Šahtaru bio bi sasvim realna opcija. Ne znam kakvo je stanje tamo, znam samo da su loše ušli u sezonu. Pogledao sam ih jučer, dosta im se unazadila igra u odnosu na prošlu sezonu. Momčad je i dalje ista, tako da to nije baš pozitivan znak.
  • Crni86
    3.5k
    S obzirom da Perkovic preuzima privremeno ekipu, sumnjam da cemo danas saznat ime novog trenera.
  • ImePoznato
    8


    Dalić je imao više sreće nego pameti, a reprezentaciju vodi Luka Modrić. To i ptice na grani znaju. Iskreno, taj stožer je u reprezentaciji po meni totalno nebitan. Pa, Mandžo je otišao zbog Dalića, ne zbog novih ambicija
  • Mali Zeus
    12.5k
    Živio Captain!
  • Daliban
    1.6k
    Dalić je imao više sreće nego pameti, a reprezentaciju vodi Luka Modrić. To i ptice na grani znaju. Iskreno, taj stožer je u reprezentaciji po meni totalno nebitan. Pa, Mandžo je otišao zbog Dalića, ne zbog novih ambicijaImePoznato

    Ma ne vjerujem u to. Sigurno da Luka ima velik utjecaj, ali te priče da nitko od njih ništa ne vodi nego slušaju samo Lukine velebne ideje ne vjerujem uopće.
  • Zvone92
    28


    Svaka čast na komentaru, Zona Dinamo je zadovoljena potezom uprave eto, jucer sam bio jedan od najrijeđih ljudi tu što nisu bili za otkaz i destabilizaciju nakon 2 poraza i jednog remija u zadnjih 190 dana.. čekamo sljedeće ime i nova dva poraza i reakciju svih vas koji ste jucer bili zazivali sve ovo..
  • don
    5.5k
    ne bi me čudilo 5% da Perković dobije Belupo i ostane trajno riješenje.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Dalić je imao više sreće nego pameti, a reprezentaciju vodi Luka Modrić. To i ptice na grani znaju. Iskreno, taj stožer je u reprezentaciji po meni totalno nebitan. Pa, Mandžo je otišao zbog Dalića, ne zbog novih ambicijaImePoznato

    Ma tako je, jednom kad Luka krene u trenerske vode bit ćemo još veća sila.
    Ovo za Mandžu isto ptice na grani znaju?
  • Bosskovitz
    11.7k
    @jakov1

    Ne mogu govoriti u ime klupske sportske struke jer nit sam njezin dio, nit znam kako razmišljaju, ali mogu napisati nešto što mi je logično: u trenutku poraza od PAOK-a, imali smo nikad već fokus na prvenstvo, a u tom prvenstvu smo bili u nizu od 11 utakmica bez poraza. Osim što je tada PAOK bio iznimka, iz onoga što je izlazilo u javnost bilo je evidentno da klub financijski nije stajao najsjajnije zbog odšteta i plaća nekoliko prijašnjih trenera, a i pitanje je zasigurno bilo koji trener bi činio kvalitativni iskorak u odnosu na Jakirovića, a da bi došao u klub dva mjeseca prije kraja prvenstva u kojem preuzima trećeplasiranu momčad s imperativom osvajanja prvog mjesta, a nema mogućnosti ni za kakve transfere.

    Sada su sve okolnosti drugačije: ne radi se o jednoj lošoj utakmici nego o muci sa četiri od pet protivnika u HNL-u, trećoj utakmici bez pobjede, sramotnom pristupu i porazu u derbiju na domaćem terenu te kapi koja je prelila čašu - ne samo velikom porazu, nego povijesnom debaklu u Ligi prvaka s rekordnim brojem primljenih golova u povijesti natjecanja. Također, klub sada financijski bolje stoji, a mogućnosti za dovođenje kvalitetnijeg trenera su puno veće jer u prvenstvu zaostajemo tek jedan bod i nije još ni na prvoj četvrtini te igramo Ligu prvaka.

    Ja sam osobno bio protiv Jakira nakon one Lokomotive jer je, ako ne prije, onda tada potrošio sve kredite, ali smjeniti Jakira da bi se dovelo Tomića ili Sopića nije nikakav napredak. Prvenstvo je izvučeno, no nemojmo lagati sami sebe da smo mi bili toliko uvjerljivi i dominantni kao što pokazuju rezultati. Smjeniti trenera kojeg si naslijedio i u njega ne vjeruješ ne možeš nakon što osvoji prvenstvo i kup, ali ne da možeš nego moraš kad ostvari povijesno negativni rekord, a momčad mu na terenu već nekoliko utakmica izgleda tragično.

    Čvrsto vjerujem da će novi trener biti kvalitetniji i dugoročnije rješenje.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Dolaskom Ćorluke smo prestali dobivati golove iz svakog prekida...a što se tiče stopera, vjerujem da Dalić ne sluša nikog po pitanju tko igra tako da bih Ćorluku najmanje tu krivio. Oduvijek je imao kliker i vjerujem da će biti dobar trener. Recimo, svidjela bi mi se ideja da on vodi Dinamovu drugu momčad.
  • dinon7
    849
    Idealno rjesenje za mene je stranac s određenim iskustvom u ligama petica koji gaji napadački nogomet.
    Vrijeme je da se maknemo od hrvatskih trenera jer u ovom trenutku za mene niti jedan od navedenih nije dobar kandidat. Ova ekipa treba reset, treba krenuti iz početka i postaviti sve na zdrave temelje. Nitko tko će doci i gurati Ristovskog na stopera, Pjacu desno te forsirati Petkovića jer je on eto, Bruno Petković u ovom trenutku nebi trebao blizu Dinama.
    Zadnjih par mjeseci smo na velikoj prekretnici, klub je prodisao, tribine se pune, novca vjerovatno ima…
    Ne vidim potrebu za recikliranjem ili školovanjem određenih trenera koji će doci ovdje i čekati otpremninu za par mjeseci.
    Neovisan stručnjak, sada ili nikada
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.