• austrijanac
    4k
    Nije stvar gdje su rođeni, nego koje su klubove vodili.

    Meni padne mrak na oči kad vidim da se nekome kao veliki uspjeh prepisuje osvajanje BiH lige.

    Smješna, korumpirana i kvalitetno jedna od najgorih liga Europe.
  • Zagi
    7.6k
    Dam se kladiti da je neki Albrecht Garcia uspješno vodio Dnipro-1 pa Shaktar, bilo bi svršavanje na njegov spomen.
  • i more je plavo
    1k
    Dobili smo ono sto je vecina zeljela, ali da li su Sopic, Biscan, Krznar ili Jovicevic "upgrade" na profu ???
    A nekako mi se cini da su oni najizgledniji kandidati.

    I nije ovo omalovazavanje navedenih kandidata, ali koje to oni reference imaju da bi pomislio da su bolji od profe i da nece kao i on uciti na dinamu i sa dinamom ?

    Ono....... da su ozbiljni kandidati npr..... Vaha, Kek, Bjelica pa i Kovac o kom i nemam neko narocito misljenje, rekao bih da se radi o iskustvu i rijesenju koje nas moze brzo stabilizirati, ali ovako je mogao i profa dalje ostati na školovanju.
  • Olmic
    3.6k
    osvrtnik sa instagrama
  • Omake
    2.5k
    mislim da je Porto mentalitetom sličan Dinamu plus ima iskustvo lige prvaka. Ali i ja sam pesimist.
  • ImePoznato
    8


    Od svih opcija, najzanimljiviji mi je Corluka.
  • IstokKa96
    671
    Trener svlačionici mora biti autoritet znanjem, sposobnošću prenošenja znanja i socijalnim vještinama, ne plaćom...
    Nenad Bjelica može dovršiti nedovršeno
  • ImePoznato
    8


    Da, objavio je jucer prvi da je nogu dobio. Ocito ima info
  • Neron53
    589
    Smatram da bi se Terzic isplatio kad bi donio 10ak bodova a to bi bilo donekle realno.
    Financijski to mozemo izgurati , jedino vidi li se on kao nas trener tj da li mu se isplati imati nas u CV-u.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Od svih opcija, najzanimljiviji mi je Corluka.ImePoznato

    zasto?

    covjek nije vodio nikoga, doslovno nema nikakav CV,

    Zanimljiv je zasto?
    Jer je pomocnik Dalicu koji ima iste bolesti kao Jakir?
    Jer je dinamovac?
    Jer je navijao na Allianz Areni kada smo zabili gol?

    Smijesno je Corluku uopce spominjati kao opciju.
  • Samo Dinamo
    106
    Od svih spominjanih, ja bi Kovača. Skup, ali sada ga valjda možemo platiti. Ima iskustvo iz jakih klubova, poznaje jezik i mentalitet, dokazano budi uspavane majstore. Samo da ne skinemo skroz gaće pri sastavljanju ugovora.
    Bjelici svaka čast, ali ne vjerujem u podgrijane trenere, za razliku od podgrijane juhe.
  • ImePoznato
    8


    Jbg, dajem samo svoje misljenje. Nova skola, moderniji nogomet. A i na licenciranju uefe i hns je odskakao daleko iznad svih
  • prefontaine
    315
    Od svih opcija, najzanimljiviji mi je Corluka.ImePoznato
    Impresivan trenerski CV:
    BK_1024x1024.jpg
  • Samurai
    103
    sopa i maric su ti bili pomocni cici kranjcaru..sigurno da ima dima oko sope
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.