• ElDorado
    34
    e pa baš zato NE
  • jedan u nizu
    8.2k
    Nova skola, moderniji nogomet. A i na licenciranju uefe i hns je odskakao daleko iznad svihImePoznato

    ok za tvoje misljenje, zato i pitam zbog cega tocno.
    Nitko nije vidio na koji nacin vodi momcad, kakvu igru ima, kako hendla medije, zahtjeve igraca itd itd

    Doslovno kao da kazes da sam ja dobar izbor za trenera jer navijam za dinamo i eto pratim nogomet cijeli zivot pa kuzim neke stvari.
  • keppi
    208
    Navodno pokušavaju preoteti Gattusa od ajduka.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Navodno pokušavaju preoteti Gattusa od ajduka.keppi

    U ovo svakako vjerujem.
  • Samurai
    103
    a jbg to je cinjenica,ionako se nas nis ne pita...ak je jakir dobio sansu takvu,moze biloko onda..
    vidjet cemo..navijam za bjelicu
  • doubletrouble
    1.2k
    Navodno pokušavaju preoteti Gattusa od ajduka.keppi

    kome su točno ovakvi postovi smiješni i čemu oni služe?
  • masacusec
    3.5k
    Od novog trenera ne očekujem prolaze u LP, ne očekujem razbijanje monaca, borussie, arsenala, ne očekujem naslov prvaka već u studenom. Od novog trenera očekujem karakter, čvrstinu, autonomiju, beskomprokisni autoritet i lidera momčadi koji će i najboljega potjerati u svlačionici kada mu ne ide! Onoga koji će preuzeti maksimalnu odgovornost, ne oslanjajući se na subjektivne alibije!

    Struko, to ti je struka, nađi takvoga!
  • Gringo
    72
    uf nadam se da ne...
  • dinon7
    849
    GNK Dinamo ovim putem želi obavijestiti javnost kako je dogovoren sporazumni raskid ugovora s dosadašnjim trenerom plavih, Sergejom Jakirovićem. Prvu momčad će kratkoročno do odluke o novom dugoročnom trenerskom rješenju voditi dosadašnji član stručnog stožera, Sandro Perković.

    Sergeju Jakiroviću od srca zahvaljujemo na svemu što je dao za naš klub i želimo mu puno sreće i uspjeha u nastavku karijere. Ovim putem apeliramo i na medije i javnost da imaju razumijevanja prema Sergeju Jakiroviću i njegovoj obitelji i da ne pogoršavaju ionako stresnu situaciju.
  • keppi
    208
    Sorry,.... malo šale u ova tmurna vremena.
  • ImePoznato
    8


    Znas da su najbolji ljudi kad ti promijene prvo misljenje. Iako, sve je to sada rekla kazala.

    Na stranu zelje, ekipi treba prvo autoritet
  • j00k3r
    17

    Da, mnogo je veći uspjeh osvajnje BiH lige, no Hrvatske, Srbijanske ili Slovenske (namjerno za primjer uzeti poznatiji prostori).

    Razlog za navedeno je prilično jednostavan, ako se želi razmišljati galvom (a ne imati predrasude jer je netko s pedigreom iz BiH - DA, jesam), a samo nekih par ispod:

    • tri naroda
    • očajna infrastruktura (u tom pogledu, nije toliko daleko od primjera, al ajd)
    • političko petljanje
    • korumpirani suci

    Kada uz sve to, vodiš jedan Zrinjski Mostar, koji je trn u očima pa i polovici Mostara, a gdje ne ostataku države i političkog vrha, proći i osvojiti tu ligu na način na koji je to gospon Sergej uradio, je isključivo samo za pohvalu, i definitivno je pedigre i za neki jači klub.

    Veliki Modrić sam ističe da mu je u karijeri značajno pomoglo igranje u Zrinjskom, tuča po BiH pašnjacima, i sva ta kaljuža, jer, tko to preživi, problemi Dinama, Tottenhama, pa i Real Madrida su kamilica.

    Također, jedan Sergej je uz odriješene ruke u strašno kratkom roku tako moćno posložio Rijeku, ma da je ostao gore, Dinamo nebi prismrdio tituli, sve da je i Klopp bio trener.

    Na žalost, koliko god mi sebe tješili i uvjeravali da imamo neku strašnu ekipu, realnost je da nemamo, i na taj način ne želim pravdati Jakirovića, imao je dosta prilike, Bayern kao Bayern mi i nije problem, ali igra po HNL-u, pogotovo ovo prije Bayerna, nije opet bila na nivou koji mi (navijači Dinama) tražimo, mi želimo pobjede, uz par prečki,veličanstvenih obrana protivničkog golmana, uz par peta, i nenadjebivih akcija, nije se dogodilo, nije se postigla baš takva kemija, i ok, na vrijeme treba reagirati, ali, toliko pljuvanja po čovjeku, nevjerojatno (klasični Hrvatski čovjek).

    Čekam da vidim to novo famozno ime, i prva dva poraza...

    Živili!
  • Dzoni
    616
    Koliko je realna opcija Marino Pušić iz Shakhtara?
  • Noel
    5.9k
    Sad je pravi ispit za ovu novu upravu i vladajuće. I sportskog direktora. Dovedite napokon pravog trenera nakon godina i godina smiješnih likova na klupi Dinama (osim Bjelice i Vahe). Sve osim kapitalca na klupi bi bio isti drek ko i godinama prije.
  • Peškaman
    4.2k
    Ako su nam Sopić i Jovičević glavni kandidati,bolje da smo ostavili Jakirovića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.