• Krizy
    43.1k
    Nevistić je protiv Qarabaga upisao 40. nastup za Dinamo.
    Ujedno je došao i do 21. utakmice u kojoj nije primio pogodak (52.5%).
    U 40 utakmica primio je 30 pogodaka.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Od toga skoro trećinu protiv Sparte i Paoka.
  • Marley
    1.6k
    Majstor je sinoc opet propisno odradio svoj dio posla, bravo Ivane :clap:
  • xavier
    12k
    Samo ću još jednom ponoviti koliko mi je neizmjerno drago što je uspio taj dečko kojeg su se mnogi željeli riješiti prije nego je uopće dobio pravu priliku. Prije malo manje od godinu dana zazivao se Čavlina, zazivale su se kupnje raznih golmana, a cijelo vrijeme smo imali pravog golmana već kod nas.

    Slična priče bila je nakon SP-a u Rusiji kad je puno ljudi, iz meni i dalje nepoznatog razloga, smatralo kako Zagorac treba braniti ispred Livakovića.
  • Marley
    1.6k
    Ono kad primis 9 komada, a svejedno si najsvjetlija tocka momcadi...

    Ne daj se Ivane i glavu gore :strong:
  • Big Daddy
    1.1k
    Meni je Nevistica protiv Bayerna bas bilo žao… Skinuo je opet par 100%-ih, a na streljani…
  • Mladi Starac
    150
    je. i meni. ali mi je opet u nekim situacijama nesiguran.
    ko da se nekad boji uhvatit živu loptu.

    ali da. bio je ko na streljani u utorak... užas.
  • Marley
    1.6k
    Mislila sam da mi nema nista gore za gledat od onog mucenja u Pragu.
    A onda dodje ovo, fucking streljana. I svejedno je toliko toga poskidao.
    Bas je nevjerojatno napredovao u ovih godinu dana u glavi. Pogledaj mu reakcije nakon primljenih golova tad i sad, nebo i zemlja.

    Jaci je on od ovoga sranja koje se dogodilo :strong: :pray:
  • nemapredaje
    3.2k
    Na onaj centaršut za gol iz kornera je morao izletiti. Za ostalo svaka čast.
  • Stara garda
    3
    to se slažem. Uopće ne izlazi na balon centaršuteve koje bi morao s lakoćom pokupiti. Realno, taj gol iz kornera je njegov, pa čovjek mu zabije gol glavom 2m od gol linije.
  • PomoćniSudac
    11


    Slažem se... Nažalost, nije Nevistić naš jedini golman koji nema naviku izlaziti s crte. To je ,,potpis" naših golmanskih trenera u HNL-u.
  • Marley
    1.6k
    koji je to gol po redu, nisam gledala jos nase golove primljene. Pripremam se haha
  • Sajla
    5k
    ma kod tog gola smo mi valjda očekivali da će se Bayern pol sata namještati kao kak se to radi u HNL. Musiala je to izveo iz laganog trka od šesnaesterca prema korner zastavici, bez gledanja, leđima okrenut golu. lopta je već padala na glavu Olisea dok smo mi skužili kaj se događa. naivno od svih, nije tu samo Neva zakasnio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.