• Borovljanin
    74
    Zanima me kako se cijela ova situacija može odraziti na status Leona Jakirovića. Možda se i, barem dijelom, zbog toga žele gospodski rastati. Da jednom kada zaboravimo Bayern, PAOK, Spartu i Ballkani možemo tražiti profino mišljenje po instagramu o utakmicama Dinama protiv Reala, PSG-a, Uniteda…
  • Jurki
    11.6k
    Zanima me kako se cijela ova situacija može odraziti na status Leona Jakirovića.Borovljanin

    Ako se smatramo ozbiljnim nogometnim klubom, onda ova cijela situacija nebi smjela nikak utjecati na status Leona Jakirovica.
    Mali nek igra i ako zasluzi i izbori se.. MORA mu se dati šansa za xy godina u prvoj ekipi.
    Kak klub, tak i mi navijaci moramo gledati Leona Jakirovica kao nogometasa, a Jakira kao trenera. Sve ostalo je tesko sranje. The end.
  • Big Daddy
    1.1k
    To kaj mu je sin, nema veze s njegovom statusom u klubu. Njega se tretira kao svako drugo dinamovo dijete.
  • Jurki
    11.6k
    naravno, pa to sam i napisal.
    Odgovaram kolegi na njegovo pitanje.
    Nismo faking Sjeverna Koreja di se kaznjavaju djeca zbog lose odrađenog posla njegova oca.
    Ak bu se mali dobro razvijal i zasluzil upad u prvu ekipu.. dapace.. fala Bogu da se tak nekaj desi.
  • ljmaric
    10
    obzirom da je tema o Jakiru zatvorena, evo upisat ću ovdje:

    hvala Jakire na svemu postignutom prošle sezone, puno uspjeha u nastavku karijere!
  • NORTE
    11.4k
    Hvalim te Bože.
    Jakiru hvala i zbogom.
  • mlinchica
    1.8k
    396 dana, odbrojavanje završeno.

    Adio, već si zaboravljen.

    Odgovornima u klubu - samo hrabro dalje u odabiru novog trenera, primjerenog šampionskom građanskom klubu.

    Mi smo obiteljski nazdravili!
    Sve će biti u redu… :victory:
  • vjeko1701
    7.9k
    Ajmo ljudi malo dostojanstva. Ok, apsolutno je legitimno smatrati da je otkaz dobar potez, slažem se s tim. Al slaviti ga, pisati svakakve "oproštajne" poruke. Dajte malo ljudskosti, barem na račun duple krune i plasiranja u LP, kolko god mislili da je bilo sretno/spretno.
  • NKDZ86
    1.4k
    Čitam na fb stranici dinama i ne vjerujem koliko ljudi brani jakira, vjerojatno bih bojna...
  • Davieboy86
    211
    Ja sam isto Hrvat iz BiH te sam neupitno bio uz Jakira. Od prvog do zadnjeg dana. I cak visoki poraz u Minhenu mi nije zapravo kap koja je prelila casu nego jednostavno nepostojanost bilo kakvih automatizama igre. Dobio je igrace, vrijeme i nikad duzi mir te pripreme i onda nemamo 3 prave slozene akcije protiv onakvih tovara. Hvala mu za dvostruku krunu. Trpio je te dane momacki. I rijetko tko to spominje ali rijec je o obostranom raskidu ugovora dakle nece biti isplate i trakavice kao u nekim proslim vremenima. Time je pokazao respect prema dinamu te poslao poruku da mu novci nisu bili prio br jedan. Hvala jos jednom profa i sretno dalje u karijeri.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    Pisem ovdje posto vidim da je tema zatvorena:
    Hvala Jakiru na naslovu i kupu, a posebno ce mi u sjecanju ostati ona utakmica protiv Betisa i slavlje nakon utakmice. Ljudski je grijesiti i kada ne ide najbolje je napraviti rez, s toga trebamo biti dostojanstveni kao navijaci i biti zahvalni a ne slaviti otkaze jer to znaci i da je struka kluba zakazala u svemu ovome.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Kako kaže predsjednik Zajec, ostanimo ljudi.
  • quizzy86
    61
    uh ovaj dan ce se zauvijek pamtiti, fala Bogu omraženi populist i demagog je otišao u prošlost :) :)
  • Crni86
    3.5k
    Da li je istinita informacija da jakir nije uzeo otpremninu?
  • Tongo Doumbia
    4k
    Vama koji likujete nad Jakirovom sudbinom, a pritom, vidim i nazdravljate, sjetite se kako je njemu i njegovoj obitelji. Sin mu, inače, igra kod nas.

    Na kraju krajeva, sjetite se sebe, u ovo doba prošle godine, kad je na suspektan način sklonjen Igor Bišćan.

    Izgleda da su se samo glavne uloge, odnosno protagonisti promjenili, a radnja i modus operandi ostali isti.

    Ostanite gospoda, ostanite pravi Dinamovci, baš na što su Vas i pozvali, kako im redovno tepate, "naši ljudi".

    Sve drugo u životu ionako dođe i prođe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.