• don
    5.5k
    Da li je istinita informacija da jakir nije uzeo otpremninu?Crni86

    pa piše u službenoj objavi da nije uzeo.
  • M94
    1.2k
    A dobro nije ni on ispao gospodin sa situacijom u Rijeci, al nije da cu se sad naslađivati.

    Izvukao je proslu sezonu i usao u LP, svaka cast na tome, ali bilo je i losih rezultata i igre, kao i nejasnih pozicija igraca.

    Ajmo dalje.
  • Crni86
    3.5k
    a nisam stigo procitat, tnx

    Kapa dole i za to. Profa kakav god da je, al vidjelo se da ga je emocija vezala uz klub. Jednostavno nismo bili dobar fit i to je to. Profi puno uspjeha u daljnjoj karijeri i nadam se da ce biti sto uspjesnija!
  • Davieboy86
    211
    Sporazumni raskid ugovora. U prijevodu za razliku od Bjelice , Cacica i Biscana je ostao gospodin. Za razliku od puno vas ovdje na forumu.
  • Peškaman
    4.2k
    Ako je istina da se odrekao otpremnine,svaka čast gospodine!
    Hvala na svemu i sretno u karijeri!
  • Mali Zeus
    12.5k
    Vama koji likujete nad Jakirovom sudbinom, a pritom, vidim i nazdravljate, sjetite se kako je njemu i njegovoj obitelji. Sin mu, inače, igra kod nas.Tongo Doumbia

    Sad će ekipa, kad su skužili da je sporazumni raskid, promijeniti ploču. Jer do tada je bilo normalno to kaj pišu..
  • sebenico
    552
    Ja isto bio za rastanak s Jakirom, ali ovo kako neki pišu je gadljivo. Ipak nas je trenirao godinu dana, osvojio duplu krunu i ušao u ligu prvaka. Ne treba iskazivati niske strasti. Odradio je svoj posao najbolje što je znao, bio je bolji od velikog broja svojih prethodnika, došlo je vrijeme za rastanak i da svatko kreni svojim putem. Mi se nadamo da ćemo naći boljeg, a Jakiru sretno u nastavku karijere...
  • NitkoBitan
    17k
    Zastrasujuc je broj komentara koji brani Jakira. Nakon kaj izgubis derbi kod kuce od momcadi koja jedva zabija gol ostalim HNL ekipama, primis 9 komada i skoro oboris negativni rekord... a da ne spominjem to da se mucimo u skoro svakoj utakmici sa Rijekom, Osijekom i Hajdukom.

    Jednostavno nije trener za Dinamo i bok. Prevelik zalogaj za njega. Mislim da mu se trebao urucit otkaz poslije Paoka/Sparte/Balkanija.
  • ShanKu
    733
    Zaključil sam danas, da mi (navijači, članovi, pratitelji, obožavatelji..) ni sami ne znamo kaj želimo i hočemo od Dinama. Puno nezadovoljstva zrači oko Dinama u zadnje vrijeme. Čeka se samo neka loša sitna stvar, da javnost pukne i počne vrijeđat i tjerat sve iz kluba. Tu pomažu i mediji, novinari da još dodatno unesu nemir u Dinamu i da pogurnu Jogurt u euforiju. Ne znam........ vidit čemo kako bu se to sve skupa utjecalo na brojku ljudi na Maksimiru :wink:
  • Papastrumf
    12.2k

    Pišete gluposti. Dobit će otpremninu koja mu pripada ugovorom.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Ljudi jednostavno brkaju pojmove. Sporazumno uopće ne znači to što Vi mislite. Pa svakom treneru ikad se pripisalo kako je potpisan "sporazumni raskid ugovora" .

    U svakom klubu.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    ljudi mu zamjeraju Spartu a svi zaboravljaju u kakvom je sastavu igrao Dinamo tada, tjedan dana prije otisli su ti Livakovic,Sutalo i Ivanusec i morao si krpati pozicije sa Nevisticem koji je bio nesiguran zbog manjka minutaze, Boska Sutala koji je frisko vracen u kadar nakon dugotrajnog procesa povratka od ozlijede te Antonija Marina koji je kao fol trebao bit neka zamjena za Ivanuseca, a svi smo znali da to nece biti i onda odemo u Prag i popijemo zasluzeno 4 komada, ali tu je najmanje kriv Jakir i dajem ruku u vatru da bi s ovom trojicom koji su otisli mi tada prosli Spartu bez vecih muka. Ballkani i Paok su vec druge price, tu je itekako bila i njegova krivica za te poraze.
  • bluepower86
    929


    Te fore s kojim sastavom kao da je s juniorima istrcao.Eh
  • Pop corn
    8.1k
    pa piše u službenoj objavi da nije uzeo.don

    Gdje to piše?

    Ima pravo po ugovoru
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    ne, ali Biscan je protiv Aeka imao sve te igrace i dalje je ispao, doduse na tragican nacin ali svejedno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.