• barbax
    184
    459982138_10232110145871953_8202231148677252086_n.jpg?stp=dst-jpg_s261x260&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=bd9a62&_nc_ohc=P733hpatH7wQ7kNvgGL2BAJ&_nc_ht=scontent.fzag1-2.fna&_nc_gid=AqjtllUI9MMWLGkKhiGtZii&oh=00_AYBLPUxirUeOyJQHql8w1Og159h8UGoZVMCnq_VpsKosVg&oe=66F0CFA0


    Nestvaran podatak.

    Nevistić, naš igrač s najviše dodira s loptom.
  • ibro1986
    150
    Svi pričaju o jučerašnjoj utakmici, o smjeni trenera, a ja ću prikazati moj željeni sastav za dvoboj sa Slavenom u subotu.

    LINEUP111726653820928.jpg

    Slaven je trenutno zadnja momčad na ljestvici bez ijedne pobjede, i mislim da je to utakmica gdje bi trebali isprobavati druge igrače, a ne samo vrtiti iste.
    -mogao bi Mbuku od prve krenuti i onda Hoxha ući u drugom poluvremenu, a ako ne tako onda obrnuto.
    - RPG i Ogiwara bekovi, da ne bude totalno druga postava, a druga opcija je RPG lijevo Ristovski desno.
    -isto tako bi i Oliveras mogao debitirati, ako ne na beku, onda u veznom redu jer sam pročitao da može igrati i vezu ako se ne varam.
  • Crni86
    3.5k
    sve me strah, u zadnjim utakmicama ekipe koje su dotakle dno se obicno vade sa tog dna preko nas….
  • Zagi
    7.6k
    Ma biti će motivirani protiv Slavena barem malo isprati ljagu. Kao Rijeka nakon Maribora.
  • Zagi
    7.6k
    Slovenija ima više od jednog kluba? Pa di smjeste oba igrališta?
  • striko
    1.5k
    Nekakav je napad bio u blizini Zadra, pratili letove. Ako ima netko iz Ljubuškog nek napiše više.
  • SAS1987
    14.6k
    Pa di smjeste oba igrališta?Zagi

    Nema prostora pa ih saljemo u grupe konferencijske lige :lol:
  • ruicosta
    120
    Dobro, di je vise taj bijeli dim?
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Na sportnet forumu je netko spomenuo da se sutra očekuje nekakva presica, ali ne zna još radi čega.
  • ruicosta
    120


    Daj Bože da je predstavljanje
  • NKDZ86
    1.4k
    može više info i u inbox
  • NORTE
    11.4k
    Na sportnet forumu je netko spomenuo da se sutra očekuje nekakva presica, ali ne zna još radi čega.Sibirski plavac

    dinamo nije udruga za zbrinjavanje luzera.
    Sve osim otkaza Jakiru je čisti grobarizam.
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Apsolutno.
    Samo se nadam da ne bude pressica u stilu "težak poraz je iza nas,ali moramo naučiti nešto iz ovoga i dignuti se kao što smo se digli krajem prošle sezone. Trener zato ima i dalje naše povjerenje i vjerujemo da se već u subotu protiv slavena vraćamo pobjedničkom nizu" :roll:
  • Endeavour
    571
    Upravo učlanio troje kolega. I dogovorio da idemo u Koprivnicu, naše prvo zajedničko gostovanje nakon punih 10 godina. Iako ne smatram da smo u bilo kakvoj krizi ili lošoj situaciji, upravo suprotno, nije ugodno nakon 9 golova. Treba dati podrušku igračima koji su nam priredili nebrojne sretne trenutke.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.