• Noel
    5.9k

    @marcio amoroso da isprike Pjaci mislio sam na Kulenovića ne znam zakaj sam Pjaca napisao od jučer me valjda još drži. Uglavnom za mene je ono sramota onakvo hodanje i prenemaganje po terenu bez obzira koji je rezultat i koja minuta..
  • jedan u nizu
    8.2k
    Došao se Jakir nadigravati i vidit kaj može s onim što imamo.Nismo se zatvorili u bunker. Pokazali smo da se u određenim situacijama možemo u otvotrenoj igri nosit s Bayernom. Dokaz su 2 brza gola.

    Vidlim li nešto pozitivno od jučer? Apsolutno.
    Majki2111

    Majki, sad stvarno mislim da pises gluposti samo da bi iskakao u masi komentara.

    Nemoj se ni pokusavati opravdati. Nema smisla
  • Mr Anderson
    7.9k
    Bitno da smo svi došli sretno doma (barem se nadam), utakmicu neću ni komentirat ni gledat snimku. Svima skinut s plaće osim Nevistiću.
    Jedino vrijedno spomena je navijanje.
  • serbus
    4.1k
    Evo i mi se vratili prije dva sata o igri se već sve reklo, rezultat nije dobro sjeo nikome ali tih 20sekundi nakon drugog gola i iduća minuta šokiranih švaba je nešto što će mi trajati duže od tih 9:2.... Totalni muk da se nije orilo dinamo muha bi se čula u letu...

    Činiš me sretnim kad tužno je ..
  • Paggini
    19.6k
    Kak se čulo navijanje na TVu?

    Čak je bilo ok na tribini do poslije petog gola, onda se nije moglo pjevanje uhvatiti medju ekipom jer svakih par minuta padne gol i sve se sjebe jbg, ali dotad je bilo dosta dobro unatoč strinama i tetkama, na kraju je bilo dobro takodjer.

    Poslije prvog i drugog gola je jedno od najboljih navijanja u dugo vremena, to cu pamtit do kraja života, covjek na covjeku, znoj, hroptanje, urlanje, predivno nešto.
  • don
    5.5k
    svakih par minuta padne gol i sve se sjebe jbgPaggini

    hahahahahah e živote
  • Brusa
    1.5k
    lijepo se čulo. Koliko ja pamtim cijelo vrijeme, al uzmi to sa malom rezevom jer sam bio malo grogiran od svega :grin: Više manje Jedina pozitivna stvar od jučer.
  • Big Daddy
    1.1k
    Navijanje je bilo brutalno, odzvanjalo je, kao sto rekoh BBB su se vratili brutalno na nogometnu kartu Europe.
  • Aggro
    626
    hahahahh

    Kakav užas...
  • Rakovica1986
    632
    burazi su bili pa mi kažu da igrači nisu ostali da se pozdrave. Uz novog trenera to je nešto što me trenutno najviše brine.

    Jasno je da smo bili ljuti ko pesi nakon tovarije, ali jedan "Dinamo Zagreb" i "ići ćemo svuda s Dinamom" bi jučer umanjio rezultat za bar 2 gola.

    Jebat ga sad, navijanje vrhunsko, cijelu tekmu, vrlo jasno i glasno.
  • Probirštift
    335
    Ak je nečiji frend ostavio Free rider Croatia bošnjaci hoodicu u U-bahnu jučer javite se našao sam ju
  • Aggro
    626
    Ak je netko našel karrimor vjetrovku, tražim je
  • Crni Petar
    10


    Dobro, OK, recimo da stisneš Slaven Belupo i nametneš im ritam. Kaj si iz tog naučio? Da možeš u HNL-u nametat ritam. Ali to znamo i sad.

    Kad uspiješ nametnut ritam u LP i (pre)gazit nekog, to je sad već neki kvantitativni pokazatelj.

    Mislim, evo, pregazilo se Šibenik prije par kola. Pa smo pomislili da smo već sigurno prvi i da smo u playoffu LP.

    Itekako je stvar hrabrosti. Jer Dinamo kad igra s istim protivnikom u LP ili EL, to su dva različita Dinama.
    U EL Dinamo se ne boji postavit dominantno i napasti protivnika, pa makar protivnik bio nominalno jači.

    A u LP i kod Bjelice i kod Čačića se protiv istih tih protivnika igralo obrambeno s petoricom iza i s ciljem da ne primiš gol.

    Najbolji primjer su utakmice sa Salzburgom kroz godine.

    Očito je to onda neki strah od LP ili nečega vezanog oko LP.
  • criticus
    2.2k
    burazi su bili pa mi kažu da igrači nisu ostali da se pozdrave. Uz novog trenera to je nešto što me trenutno najviše brine.Rakovica1986

    Mene je ovo tako razljutilo da sam im počeo sve po spisku. Ljudi oko mene su me smirivali i negodovali, al to je bilo jače od mene. Inače ne sićam se da sam ikad našem igraču zvižda ili psova, ali nakon što si popio 9 golova + 2(3) poništena, ti nemožeš "istrpit" ostat na terenu da kulminira podrška davana 90+ minuta.
  • jedan u nizu
    8.2k
    burazi su bili pa mi kažu da igrači nisu ostali da se pozdraveRakovica1986

    ostali su, bili su i slusali navijanje barem 5 minuta.
    Samo sto nisu ostali do 'kraja' navijanja. Uvijek se kod pozdravljanja ostane do kad grupa ne zavrsi i ne pozdravi igrace sa zavrsnim pljeskom.

    Jucer su otisli usred pjesme i bez tog zavrsnog pljeskanja.
    Radi svih nas tamo trebali su to ispostovati i na taj nacin se 'ispricati'.

    Razumijem ja da su isrpaznjeni i da su se osjecali ko govna kad su izgubili sa 9 komada u mrezi. Ali ljudi su potrosili dosta novaca i vremena, navijali su tamo neprekidno 90 minuta dok su oni primali golove i izgledali kao amateri, bodrili su ih unatoc prikazanoj igri, i najmanje sto mozes ucinit je ostati jos 10 minuta sa tim istim ljudima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.