• Kaktus Car
    490
    Pazi priču, sad je Bayern kriv jer su igrali do kraja utakmice, umjesto da stanu i počnu se prešetavati po terenu čekajući kraj. Svašta...
  • über alles
    1.6k
    Jedino vece od broja bayernovih golova jucer je kolicina debila koja se u zadnje vrijeme tu nakotila.


    btw za otkaz treneru sam bio prosle godine nakon gostovanja u osijeku i kaosa sa ukrajincem jer se tad vec vidjelo o kakvom se bolesnom egoistu i neznalici radi,pa ste srali.
  • Crusades1986
    11.8k
    Pišaj po analfabetima sa Zone.

    Jel vam bar malo neugodno? Znam da nije, nemaju pojedinci obraz.
    Captain America

    Tek sad vidim ove tvoje velike umotvorine. Jel tebi danas neugodno? Retoričko pitanje, uzevši u obzor današnje postove.
  • Crni Petar
    9


    Slažem se da je grozno.

    Ma gle, ne mislim ja da nikom ništa kaj su jučer izgubili kak su izgubili. Samo, ne znam, ovakva razbijanja od strane Bayerna već su viđena, pa nije baš toliko neugodno iznenađenje.

    Očekivao sam da bi moglo biti ružno, i bilo je, pa nisam iznenađen.

    Ali sam ugodno iznenađen s dva gola Dinama.

    I s druge strane, odmah čim je objašnjen novi format LP bilo je jasno da Dinamo prolaz traži protiv ekipa iz 3. i 4. pota. Ako odradiš te ekipe kak se spada, je*e ti se za gol razliku jer si prošao i bez nje.
  • Crni Petar
    9


    Očito hoće kad ekipe u HNL-u sad pokušavaju igrati protiv nas.

    Neće Dinamu gol razlika 100:7 u HNL-u donijeti napredak i proboj u LP.

    Ako hoćeš napredovati u LP, nemoj igrati kukavički protiv ekipa iz 3. i 4. pota. Napadni, bori se, napravi sve kaj možeš da izdominiraš. I kad počneš to raditi redovito, obračunaj se s 2. potom. Itd.

    Nije ni Salzburgu liga donijela napredak, nego to da su se drznuli igrati protiv ekipa u svojem rangu i onih koji su malo jači od njih.

    Ja mislim da Dinamo sa svima osim sa Bayernom i Arsenalom može igrati. A sve četiri utakmice koje igra doma mislim da može i mora napasti. I da ima realne šanse da tu skupi finu količinu bodova. Pod finu količinu mislim više od pola.
  • Crni Petar
    9


    OK, tu se i ja mogu složiti s tobom. :)
  • Jaro
    7.3k
    Pokusavam uloviti tijek misli - hnl trebamo popustiti kako bi bili u europi bolji?
    Kako HNL nije smetao Bjelici, Mamicu/Krznaru i Cacicu kad se prvi piz prezimilo do nafoknade zadnjeg kola borilo za prolaz skupine, kad se postavljalo pozitivne rekorde (obrana) u EL i kad se takodjer do zadnjeg kola vodila bitka za trece mjesto pod Cacicem?
    Tih godina (osim aj mozda ovo pod Cacicem) nisu HNL protivnici bili jaci ili pruzali otpor zesci...
    Mi ne kasljemo u HNL jer pustamo nego jer smo krivo vodjeni. Kakvo odmaranje nakon vodstva i cuvanje rezultata cak i protiv Rudesa...
  • MarK
    621
    Ako hoćeš napredovati u LP, nemoj igrati kukavički protiv ekipa iz 3. i 4. pota.Crni Petar

    Nije stvar kukavičke ili hrabre igre. Mi ne možemo pratiti tempo koji je nametnut od strane protivnika jer nismo naviknuti na tu brzinu igre. Nismo prije svega fizički na toj razini, tehnički smo solidni ali igramo presporo i presporo se krećemo, otvaramo, i križamo. Kad bi mi sami sebi nametnuli zadatak da protiv Belupa i bilo koga u ligi igramo najbrže što možemo, pokušavamo maksimalno postići golova bez obzira koliko vodili, po izgubljenoj lopti odmah izvršiti sinkronizirani presing bili bi spremniji za potući se s ekipama iz 2. i 3. pota. Uzalud hrabrost ako nisi dorastao.
  • Daliban
    1.6k
    Fizička nedoraslost je sada meme koji se ponavlja na sve strane kao neko objašnjenje i alibi.

    Ovo je sam početak utakmice, 3. minuta:
    4aE9i0x.jpeg

    Nema to veze s fizikom nego postavkom igre i mentalitetom samih igrača. Njih šestorica kampira u svojih 16 kontra trojice, a na lijevoj strani Bayern ima romb na Ogiwaru i Baturinu. Nitko od ove šestorice genijalaca to ne prepoznaje na vrijeme i ne prilazi tamo u pomoć nego čekaju da ih romb izigra i onda najednom KTC-u padne na pamet da možda treba reagirati, ali, jebiga, tada je već kasno. Svi su pasivni, reaktivni, fali im inteligencije i skoro pa ništa na vlastitu ruku nisu u stanju prepoznati na vrijeme. Oni su se povukli u svojih 16, čuvaju trojicu i bodre se valjda međusobno, tamo se osjećaju sigurno i pojma nemaju što se oko njih događa. To je hugbox obrana.
  • Noel
    5.9k
    Znam da je 9.gol nebitan al baš želim na to ukazat. Znači pogledat snimku 9 gola i pogledat kaj radi Kulenović u toj akciji. Ne znam kod kojeg trenera bi se to dozvolilo na ovoj razini. Šetnjica po Alianz Areni.
  • Olmic
    3.6k
    na klupi sjedi?
  • marcio amoroso
    36.3k

    Pjaca bio odavno na klupi.
  • MarK
    621
    Zadnjih pola sata se umiralo po terenu. Svaki izlazak Bayerna je nama visio gol u zraku. U 3 ili 4 pasa bi dolazili u 16, strašno. Do čega je? Zašto prepuštamo zadnjih pola sata loptu Rijeci i ne izlazimo na njihovu polovicu pa riskiramo i taj mršavi bod? Jesu li i riječani inteligentniji i taktički pismeniji igrači? Kolega @daliban?
  • Jaro
    7.3k
    vjerojatno premoreni Kule
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.