• NitkoBitan
    17k
    2.5 milijuna traži NikoCaptain America

    Teska je odluka na struci, nimalo ih ne osudujem ako ne pristanu.
  • Captain America
    17.6k
    Teska je odluka na struci, nimalo ih ne osudujem ako ne pristanu.NitkoBitan

    Iznenadio bi se da ovako štedljiva struka pristane dati taj iznos za trenera.

    Sjeti se natezanja Osijeka s Nenom ili tovara s Lekom gdje nisu imali love za isplatiti otpremninu. Niko bi imao skoro 2x više od Bjelice i 4x više od Leke.

    Samo onda uprava mora stati iza njega, pa sve i da ga krenu bušiti. Doviđenja onda starima, i idemo u reset.tp1997

    Uvijek je lakše promijeniti trenera nego igrače.

    Angažman Kovača za ovaj iznos je svojevrstan all-in koji će obilježiti cijeli mandat ove uprave.
  • Zvonkec
    57
    Sportske pišu da je gotov:pray: jovićevićev šahtar je igrao dosta dobro u lp nakupio je neko iskustvo tako da možda i nebi bilo loše kao 1. put sopić nikako nek malo ode u austriu, poljsku, češku popapa malo žganaca pa onda možemo razgovarati kovač bi bio top
  • Ali
    2.1k
    Smjenite ga odmah danas. !
    A protiv Belupa, u kupu i protiv Lokosa dajte Mariu Rubiniću (fizio) on ima najviše staža na klupi od svih , bio je tu uz zadnjih 10tak trenera dovoljno je naucio da sa ovim rosterom prodje u kupu i da osvoji 6 bodova u prvenstvu a do tada u miru pregovarajte sa Alenom Augustinčićem. (On zastupa i Niku i Nenada) moj favorit je Niko i njegov brat Robert također
  • Time
    855
    Ne bitno hoceli kovac doci ili ne,ali ne mogu shvatit da je nekim puno 2.5 mil za trenera...trenera ispod toga nema tj ima ali su to jakirovic,sopic,kopic itd
  • Ali
    2.1k


    2x više od Bjelice i 4x više od Leke

    A i u rangu trenutnog Hajdukovog trenera, koji ima 25x manje novca u blagajni
  • boyfromthecapital
    18
    Po meni, trebalo bi se kockati s 2.5mil za Niku Kovaca. Kao najveci problem mu se navodi disciplina, ak je problem postovat disciplinu, kaj se mene tice, moze pol igraca otic van.
  • Sibirski plavac
    1.7k
    SN
    "Istovremeno, dok je plavo vijeće vijećalo, na mobitel su stizale informacije da je Jakirović bivši. Što se na kraju, dakle, do ovog trenutka nije dogodilo, ali je prilično izvjesno. Nakon što je, mahom zbog manjka rješenja, ali i financija, odnosno zaostalog plaćanja otpremnina Čačiću i Bišćanu, "preživio" Ballkani, Lokomotivu i PAOK, ovoga mu puta, kako stvari stoje, nema spasa."
  • Nino Bule
    13.4k
    .trenera ispod toga nemaTime

    Ima, ne zelim nam gattusa ali covjek je trener za 1.2 mil a prije je bio u milanu, marseilleu i valenciu, nama ni ne treba trener s takvim cv-em, daj mi nekog tko je vodio uspjesno klubove u ligama petice ili europi
  • ZGWest
    565
    Dobar trener kojeg ces platit 2-3 milje može sam sebe otplatiti s kojom pobjedom u lp.
  • SAS1987
    14.6k
    To sve pišem samo za ove koji pišu da čovjek nije dokazan ni u Sloveniji.Miro Vugrinec

    Vjerovatno najbolji trener koji je ikad radio u slovenskoj ligi.
  • jakov1
    83
    Kakav Kovac ljudi dragi, smijali smo se Gattusu, a Kovac je isti kalibar kao on, samo sto je Gattuso ok tip i dobar karakter, a Kovac obicna egotriperska pizda (sjetite se Eduarda u reprezentaciji). Sve i da dobije koju vaznu utakmicu, nakon njega ostaje rasulo. Ako cemo gledati tako kratkorocno, onda nek se vrati Cacic, barem je pod njim igra izgledala lijepo.
  • Jaro
    7.3k
    2,5 milje su 4 boda u lp...
    Ja joa od Krznara zazivam to da se trener plati kolko treba ali i trazi od njega zauzvrat nesto. Sjecate se kad je dinamo kupio Henriqueza pa se svi redom u klubu i novinama cudili da kakav je to ugovor Manchester pripremio, kakvi detalji su unutra i slicno...
    Boze moj... klauzula postoji koliko ih se pravna sluzba sjeti... ima ekipe u klubu koja je strucna u svemu i svacemu i potpisali su ugovora sto u sportu sto van sporta...
    Daj plati trenera, pa 2 milje si dao za, realno, macka u vreci u obliku Cordobe .- moze ispast top moze ispast teski flop. Tak i s trenerom, dogovori, stavi na papir i plati... mos izgubit nesto novaca, al ak dobro odaberes dobit ces visestruko - pisali su cifre decki vezano za Kovaca i napredak igraca pod njim. Kazem, ne mora biti Kovac, ali mora biti "Kovac" - dokazani (donekle) u malo vecim barama od HNLa...
  • Izet Hajrović
    2k
    moj prijedlog: 1.3 mil. fiksno + 500k bonus za naslov prvaka (u suprotnom raskid ugovora) + 500k za prolazak u KO LP + 200k za osvajanje Kupa.
  • Nino Bule
    13.4k
    Ja cak protiv riere nemam nista protiv, ali tesko da ce on sad napustit celje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.