• KaJJe
    229
    Kaj nismo rekli da nema reciklaže? A i ak se ne varam, izmedu ostalog, Jovicevic je prosli put pao i zbog svlacionice.
  • Infinity
    16.3k
    Ne zelim nikoga tko je ikad sjedio na klupi Dinama. Nadam se da cemo smjenu docekati cim prije i dobiti pravog trenera, a da ce nakon sinocnje blamaze Monaco doci u Zagreb na piknik. Novi trener, podcjenjivanje od strane protivnika i prvi bodovi u LP :pray:
  • Ludovic IX
    7.2k
    Nekak se bojim da ćemo doživit neki antiklimaks sutra kad sve ostane po starom.

    Treneri su krivci 50% ali ih je lakše zamijeniti nego 15 igrača. Uvijek bilo i bit će. Sad bi radije nekog tko će donesti rezultat makar jednu sezonu nego nekog tko će sw dizati sa momčadi kroz par sezona.
  • NitkoBitan
    17k
    Tucemo Monaco doma pa mladariju RB u gostima, zatim invazija na Bratislavu nekoliko tisuca ljudi bez karata... pustite me da sanjam :love:
  • Ludovic IX
    7.2k
    često se ne slažemo ali si jedan od glasova razuma nakon jucer. Nit je svijet propao nit je sve izgubljeno.
  • NitkoBitan
    17k
    Ovo je najpozitivniji moguci scenarij. Realan sam ja vec duze vrijeme pa me se napada. Kad sam ja jos pisao da Petko nije nikakva klasa...

    Sto se Europe tice daleko je ista od izgubljenog, berba bodova tek krece.
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    Pa dobro jel dosta više Jovičevića, Sopića, Cvitanovića, Krznara, Toplaka, pobogu ima li itko u redakcijama hrvatskih medija da ne ponudi neko poluretardirano ime stoput prožvakanih trenera koji se vrte kao na ringišpilu kad god treba licitarati sa novim trenerom Dinama.

    Samo čekam da netko iz bunara izvuče Iliju Lončarevića ili možda Krunoslava Rendulića, imao je velebni uspjeh kao i Jakir prije Dinama, pokorio je moćnu WWIN Ligu BiH

    S druge strane, imamo li mi hrabrosti nazvati broj nekoga tko nije radio u hrvatskom nogometu u zadnjih xy godina, izaći izvan tog začaranog kruga istih ljudi, netko tko na nogomet gleda malo progresivnije, proaktivnije, modernije?
  • tp1997
    262
    Jedna dobra sezona u Šahtaru, osim tog ništa.

    I mekan je, opet bi se tu podilazilo Petkoviću i ekipi
  • sebenico
    552
    Ako se o Jovičeviću ili Sopiću razmišlja, onda se stvarno s novom upravom nismo pomaknuli ni pedalj.
    Ali imajući u vidu Marića i njegovo dovođenje igrača ne bih se čudio da to bude jedan ove dvojice. Najbolji dio da bi Sopić koštao 600 000 eura po godini. Pa taj ne može dobiti nigdje više od 100 000. I u ugovor obavezno klauzulu da u slučaju otkaza dobiva tri plaće, a ne ovo kao do sada cijeli ugovor.
  • Endeavour
    571
    braća Kovač ili Neno
  • Captain America
    17.6k
    2.5 milijuna traži Niko :lol: Ako ne klikne sa svlačionicom, bit će veselo.
  • austrijanac
    4k

    Sergej je kliknuo, pa bolje da nije.

    Očigledno to ne znači ništa.
  • KaJJe
    229
    Ne znam kaj mi je smjesnije. Jovicevicu milijun ili Sopicu 600 000.
  • tp1997
    262
    Neće kliknuti s senatorima, i hvala Bogu da neće.

    Samo onda uprava mora stati iza njega, pa sve i da ga krenu bušiti. Doviđenja onda starima, i idemo u reset.
  • sebenico
    552


    Ni u ludilu to platiti... Ako hoće za trećinu toga onda ok, ako ne neka velika hrvatina trenira drugdje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.