• Dubbbrava
    446
    Oće li više taj sastanak završit?
  • Sunja86
    1.2k
    Moje je dojam da se Zajec ,za malo što pita u klubu.
  • Bernard
    514
    a čuj to je tvoj dojam, čovjek je predsjednik kluba, valjda je njegova zadnja riječ amen i potpis.
  • blueboy
    139
    Moje je dojam da se Zajec ,za malo što pita u klub.Sunja86

    Slucajan like.

    Inace, kako si stekao takav dojam?
  • don
    5.5k
    vjerujem vrlo jednostavno.
  • Sunja86
    1.2k
    Jednostavno on meni djeluje totalno izgubljeno u svojim inetrvjuima za vrijeme od kada je u Dinamu, a i prije dolaska u Dinamo.

    Po meni je on izabran za kandidata, od strane Dinamovog proljeća, radih tih nekih emocija kod navijača koje Zeko aposlutno opravdano izaziva, i išlo na kartu imena koje je drago svim navijačima,da se dobiju izboru u klubu,taj potez mi je logičan.

    Ali se ja nadam kroz godinu,dvije doći netko drugi za predsjednika Dinama sa boljim CV-om za to mjesto i da je Zeko trenutno neko prijelazno rješenje.

    To je jednostavno moj dojam i mišljenje, ne znači da sam u pravu.

    Vrijeme će pokazati.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Evo famozni Riera kojeg sam danas spominjao pobjedio u derbiju kao i svaki put do sada u Sloveniji, došao na bod od drugog i 4 boda od prvog mjesta, a kvalificirao se s Celjem u Europu uz to. S Olimpijom je osvojio prvo mjesto nakon 5 godina posta i uz velike financijske probleme i to uvjerljivo uz osvojen kup, a u idućoj sezoni krenuo suvereno s desetak bodova prednosti u prvih 8-9 kola i uzima ga Bordeaux s kojim radi također jako dobar posao s obzirom na financijski kolaps osvojivši 12 mjesto na ljestvici iako je po svemu zaslužio Bordeaux i biti vise plasiran uzevši u obzir da su bili 4. Ekipa lige po kreiranim velikim prilikama, druga ekipa po pogođenom okviru gola, prva ekipa po posjedu lopte, druga ekipa po udarcima, prva ekipa po udarcima u okvir na utakmici. Sve provjerljivi podaci. Stilski odličan trener koji voli razvijati mlađe igrače, čija ekipa igra uvijek odličan i lijep nogomet i na kraju krajeva trener s odličnim rezultatima jer u jedinoj punoj sezoni je u Sloveniji uzeo prvenstvo, u drugoj krenuo suvereno i postavio temelje za osvojeno prvenstvo ostvarivši veliku razliku na prvenstvu, a kasnije i u nekada velikom Bordeauxu unatoč silnim problemima u klubu napravio sasvim solidan rezultat uz statistički gledano najofenzivniji nogomet lige. To sve pišem samo za ove koji pišu da čovjek nije dokazan ni u Sloveniji. Da nije dokazan sigurno bi gazda Celja mjenjao Krznara supacki unatoč osvojenim prvenstvu i dobrom startu nove sezone za skupljeg trenera Rieru. Dodajem još jednom čovjek je kum s Artetom, Španjolci drmaju nogometom, ima istu filozofiju kao i on, Guardiola, Alonso i ostali spanjolski treneri. Pročitao sam par njegovih intervjua, pratio ga već 3 godine otkad je na sceni i siguran sam da ie top trener i za razvoj naših mladih igraca i za razvoj momčadi i rezultata. A vi se smijte koliko ocete
  • Omake
    2.5k
    Koji Getsemanski vrt od zadnjih 24 sata
  • OsamŠest
    3.3k


    Prije par godina sam na SNetu predložio njega i bio ismijan.

    Bara mu vodi karijeru, pa ne znam kako stoje stvari na toj relaciji sada..
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Prije par godina sam na SNetu predložio njega i bio ismijan.

    Bara mu vodi karijeru, pa ne znam kako stoje stvari na toj relaciji sada..
    OsamŠest

    Također sam ismijan danas i ljudi pišu kako će nas vodit trener koji je 6. u Sloveniji, uopće ne gledajući zašto je bio 6 do prije par minuta i gledajući da su ihrali Europu koja im je bila cilj koji su na kraju i ostvarili. ljudima je bitno samo da je neko poznato ime, a karakteristike i nogometni pogled trenera je nebitan. 95 posto foruma ovdje bi dovelo Niku Kovača samo zbog imena, a da ih pitaš sto mu je goavna specifikacija, sto on to ima drukčije od drugih rekli bi disciplina. Eto majke ti, ostale trenere boli briga za disciplinu
  • Nino Bule
    13.4k
    Dosta je učenja na dinamu, dovest trenera koji je igrao europu i nije se sramotio tamo
  • veselko tenžera
    2.1k
    ovo mi zvuči 2 nijanse lošije od onoga što je Jakirović napravio sa Zrinjskim i Rijekom :smile:
  • Omake
    2.5k
    Nadam se treneru koji ima mnogo iskustva uspješnog igranja protiv momčadi prvog i drugog pota. I trener koji zna i želi ima ti momčad koja razdire protivnike u domaćoj ligi poput očajno gladne zvijeri.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Miro Vugrinec ovo mi zvuči 2 nijanse lošije od onoga što je Jakirović napravio sa Zrinjskim i Rijekom :smile:veselko tenžera

    S dva različita kluba u istoj ligi biti dominantan i suveren je stvarno čudo , a to je riera napravio, kao sto je i jakir imao odlične rezultate, ali imao je i jednu lošiju epizodu u Mariboru gdje je smjenjen. S druge strane stil nogometa Jakira i Riere nije ni blizu za usporedbu, jedan igra ofenzivan nogomet s milijun kombinacija, drugi igra tranzicijski nogomet, jedan u derbijima ide na gol vise i pobjeđuje, drugi igra na siguricu. Apsolutno promašen komentar, Al sjetit ćete se za dvije tri godine mojih rijeci sto se tiče Riere. Taj čovjek je predodređen za velike stvari u trenerskom poslu i Španjolci su trenutno daleko najbokji treneri na svijetu, Guardiola, Arteta, Alonso, De la Fuente, sve redom prijatelji i bivši suigrači od istog tog Riere(može se i na instagramu provjeriti)
  • maksimirski istok
    233
    sve što si napisao stoji i ima smisla, ali sumnjam da je u užem krugu izbora kod naših
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.