• Neron53
    589

    Ova blamaza je epohalna i uvijek cemo je pamtiti.
    Nitko nikoga nikada nije razbio u LP kao jucer Bayern nas.
  • Zvonkec
    57
    imenjače ne očekuje niko kakve nebuloze ali se očekuje vidjet da se zna ko kaj radi da igrači napreduju i igraju u skladu sa svojim mogućnostima. Niš od toga pod jakirovićem nismo i nebumo vidli
  • Zvone92
    28
    Ne nismo u kurcu nego Liga Prvaka je skup bogataša u kojima je Dinamo jedan od najmanjih bogataša..nema potrebe za takvim histeričnim i ciničnim izjavama
  • Brusa
    1.5k
    Mi ćemo pamtit zauvijek, a moramo se nadati da će neki nesretnici izgubiti 10-0, pa da ostatak nogometne Europe njih prve spominje, a zaboravi na nas....
  • Jurki
    11.6k
    kad se ekipa raspadne kak smo se mi jucer raspali.. ekipa koja napravi 6 faula u najjacem takmicenju na svijetu i popije 9 komada.. jedino rjesenje je otkaz treneru.
    Momcad treba elektrošokove.. a to se zna kaj znaci.. otkaz treneru.
    Moze neko biti bolji, ali kad napravis 6 faula i budes tolko unakazen.. nema dalje..
    ovaj momentum sadasnji trener nemre preokrenuti.. niti on to zna, niti moze.
    Koji je igrac napredoval u godinau dana?
    Baturina stagnira, Sucic se izgubio.. Petko izgleda ko jebeni amater.. ostatak senatora mlatara rukama i pizdi.
    Niti jednog mladog igraca nije afirmiral..
    nakon kraja prosle sezone mislil sam da je Jakir naucio nekaj.. ali ove 3 utakmice su pokazale da nije naucio nista.
  • NajvećiFan-TakuraKaneka
    58
    Preokrenuo je i gore prošle sezone.
  • Majki2111
    3.1k
    Vidiš kako smo svi različiti. Ja sam uživo čuo 9 puta Kan kan i nisam uopće 9 komada doživio kao blamažu. Ja ću je zaboraviti, čak sam kupio onaj pol pol šal kao suvenir. Imat ću materijalni podsjetnik doma o toj utakmici. Sjetit ću se i pričati ljudima da je to utakmica di jer Dinamo izgubio 9:2. Hoće li me stezatiuu srcu? Niti malo. Niti malo gorčine.
  • Zvone92
    28
    I nikoga od Vas ne zelim trollati, zivcirati i ne znam sta tu, legitimno je da svatko od Vas ima svoj stav, legitimno je da Vas je 98% za smjenu, mislim da je legitimno da i ja imam svoj sa svojim obrazlozenjem bez da 10 ljudi krene pizdit
  • Majki2111
    3.1k
    Nisam ni ja za smjenu. Dosljedan sam tome da sam za struku.
  • Jurki
    11.6k
    prosle sezone je imal srece kaj su bile borbe za prevlast u klubu..
    inace u ni jednom klubu nebi prezivel Balkani, Paok, mlitave igre protiv tovara.. i te koje smo dobili smo u nekim dijelovima utakmica visjeli ko luster.
  • Joza
    455
    Dobro kaj cemo se svake sezone zivcirat do proljeca i primat pet i vise komada u europi zato kaj ce mozda jakir to preokrenut kad se svi ostali konkurenti raspadnu. Ne vjerujem koliko ta osoba ima kredita kod nekih likova ovdje. Ocito nisi trener za dinamo jer svaku malu jacu tekmu mi nista ne odigramo.
  • vjeko1701
    7.9k
    Jbg...ja ne volim gubit, nikad nisam. Uvijek me zabolio svaki gol u meži Dinama pa se onda 6-7+ u jednoj utakmici jako dobro pamti. Ako tebi 9 komada u mreži nije blamaža i još si nakon toga imao želuca kupiti "podsjetnik" na to, svaka čast.
  • Zvonkec
    57
    kaj je on preokrenuo? Hajduk sa idiotima na klupi pola ekipe ozljeđeno I opet smo jedva 0:1 izvukli rijeka kod njih prvo poluvrijeme isti ovaj 352 na konopcima smo bili i onda ga je petko izvadio ostatak hnl-a bez komentara uopće, osim toga za hnl je dosta 25 milja a ne 60 proračun ako nam je to referential točka
  • Orc123
    7.8k
    Ovaj jos nije bivsi? Jbt ovo nije realno u pm
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ne samo da ga treba potjerat, nakon interview sinoc gdje jedino na brzinu kaze "AKO" treba pucati po nikome onda pucajte po meni. A nakon toga ni mrva samokritike ,krivica naravno na igracima jer ga nisu pratili. Treba mu bacit sve pare na ulicu ,svaki euro po ugovoru pa ga pustit da puze i kupi lovu. I brz bruge ,bez problema bi se sageo i pokupio svaki euro. Kad se sjetim kako su bjelicu prozivali sta je uzimao novac nakon otkaza. Belog , a Neno se borio za igrace i nije htio pristat na smanjivanje place pod koronom bez da se dogovorimo sa igracima. Za Jakira je Neno dingospo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.