• jakov1
    83
    djeluje totalno izgubljeno u svojim inetrvjuimaSunja86

    Oduvijek je takav, ali takav je bio lider svlacionice, uvodio red itd. Isto tako kao uspjesan trener i sportski direktor.
  • Dzgšb
    812


    Pa imali ikakve šanse da nam on dođe ,jel mu sportski direktor ima bar broj ?
  • Dr Hofmann
    830
    Da smo u nekoj fazi npr.: otišao nam je trener tipa čovjeka od 70-ak godina koji nas je vodio 5+ sezona, i sad počinjemo novi ciklus, ne bi čak ni imao ništa protiv Riere, ali sada stvarno mislim da nam treba malo jači ,,mačak". Možda zažalimo za tom odlukom u budućnosti, ali jebi ga, ja stvarno ne bi zaposlio Rieru u ovom trenutku.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Pa imali ikakve šanse da nam on dođe ,jel mu sportski direktor ima bar broj ?Dzgšb

    Sportski direktor je jako dobar s njegovim agentom Andyjem koji također u zadnje vrijeme vodi i Kovača. Od ta dva pulena Andyja Bare puno prije bih odabrao Rieru nego Kovača. Imate i na podcastu od Bare dio o Rieri gdje govori da je trebao Riera biti strpljiv nakon propasti Bordeauxa, a ne odmah drugi dan pristati vratiti se u Celje, jer bi imao sigurno opcija i u ligama 5 za njega jer se radi o jako cjenjenom i odličnom treneru
  • Keyser Soze
    10k
    Rekao je Bara da Riera nije bio strpljiv nakon raspada Bordeauxa i da je sačekao mjesec dana bi mu bez problema našao neku jaču ligu i klub, ali je ovaj htio u Sloveniju jer je tamo bog i batina.
  • Zagi
    7.6k
    S druge strane stil nogometa Jakira i Riere nije ni blizu za usporedbu, jedan igra ofenzivan nogomet s milijun kombinacija, drugi igra tranzicijski nogomet, jedan u derbijima ide na gol vise i pobjeđuje, drugi igra na siguricu. Apsolutno promašen komentar, Al sjetit ćete se za dvije tri godine mojih rijeci sto se tiče Riere. Taj čovjek je predodređen za velike stvari u trenerskom poslu i Španjolci su trenutno daleko najbokji treneri na svijetu, Guardiola, Arteta, Alonso, De la Fuente, sve redom prijatelji i bivši suigrači od istog tog Riere(može se i na instagramu provjeriti)Miro Vugrinec

    To je drugo. Može biti, nemam pojma.

    Ali kao prodajni pitch nabrojao si mu uspjehe koji su , ruku na srce, ništa bolji od Jakirovih.

    Možda je lik novi Guardiola ali da ekipa nije entuzijastična oko trenera koji je prekucao Slovensku ligu dok nam je Jakir još uvijek trener i nije baš neočekivano.
    Read the room.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Možda je lik novi Guardiola ali da ekipa nije entuzijastična oko trenera koji je prekucao Slovensku ligu dok nam je Jakir još uvijek trener i nije baš neočekivano.
    Read the room.
    Zagi

    Sve jasno po pitanu toga. Ali ista ta ekipa mora znat, da je na sportskom sektoru upravo da prepozna kad je neko trenerski potencijal i kad ga se može zgrabiti na tržištu za još ne velike novce. Kovač i takva imena puno vise koštaju, a nisu bili na balkanu, nisu se susreli s nogometom koji je neozbiljniji 6 puta od onog vani, treba im vremena, a i Dinamu jedini približan stilski od Kovačevih ekipa je Bayern s kojim je radio ispodprosječan posao, ok uzeo je ligu i kup, ali iduće sezone je u prvih 10 kola imao 2 poraza i 2 x, zadnji poraz mu je bio 5:1 od frankfruta, uz sve to igrao je neatraktivan nogomet i smjenili ga je svlačionica. Također Kovač ispod 2 mil place neće pristat doći, to nema šanse. A Riera ima 240 u Celju sto su ogromni novci za slovenske prilike pišu Slovenci. Dakle možeš ga privući i s 300-400 jer smo puno veći klub od Celja, a nama nikakvi novci kad se sjetimo ugovora od Bjelice, Čačića, Jakira Itd. U slučaju loših rezultata lako ga se rjesis, a ne kao sada Jakira, kad znaš da imaš dosta para za isplatiti, pa vječas oko toga kako to rješiti
  • Nino Bule
    13.4k
    Jel imamo sanse kod terzica ?
  • emilperska
    5.4k
    Ne smijemo, ali ne smijemo s ovim likom koji je u svim aspektima nedorastao Dinamu, opet uc u KRUŽNI TOK SERGEJA JAKIROVIĆA..
    1. nakon 2 Viktorije
    2. nakon Lokse
    3. nakon PAOKa

    Nakon svakog od njih je maltene vec dobio otkaz, ali Uprava nije imala zamjenu (adekvatnu) i svaki put bi ostao. Onda su se desile neke HNL pobjede i tako do sljedeceg kruga.
    Imam osjecaj da ce to napravit opet. Jer realno, dobit ce Slaven, kup i Loksu..Monaco izgubit 1:3 i dobit odigrat X s fake Varteksom..

    Ne smijemo nikad zaboravit da ovo sta se desilo jucer ostaje trajno upisano u UEFINIM, a i nasim knjigama..
  • ElDorado
    33
    Mislim da zanemarujemo cinjenicu da su svi jako svjesni da nam je igra potpuno zakurac i da su svi u klubu jako svjesni toga jer nisu budale. Tak da je on zicer bivsi al ocito se cekaju vijesti o novom treneru. Prije par sati Kovac je bio ziher al mozda je negdje zapelo ili se pojavio jos netko
  • andrejcoske
    36
    Kakva je situacija sa Jakirem?
  • Bosskovitz
    11.7k
    Ako boss i neki unutra pišu protiv njega onda je sve jasno.NKDZ86

    Samo glede ovoga, moram istaknuti da moji komentari predstavljaju iskljucivo moje misljenje i nemojte iz njih donositi zaključke o nekim budućim odlukama kluba jer cete izvuci krive ili tek slucajno tocne zaključke. To što ja mislim o Jakiroviću nikako ne utječe na odgovorne u klubu, niti obrnuto, i činjenica da sam još nakon PAOK-a, pa i nakon prvenstva, govorio kako mislim da Jakirović nije trener za Dinamo mozda najbolje ide tome u prilog.

    Od mene ovdje niste niti cete ikada cuti neku “insajdersku” informaciju.
  • Zagi
    7.6k
    Jer realno, dobit ce Slaven, kup i Loksu..emilperska

    Ne samo da će onda nastupiti potpuno pogrešna mantra da se trenera ne smjenjuje nakon pobjede nego potrošiš i uzletnu pistu za novog.

    Tri lagane pobjede i kompletni puls navijačkog tijela se mijenja. Bayern su bili otpisani bodovi ionak, koga briga za gol razliku, vidi kak se igrači bore pod novim trenerom itd, itd.

    Prvi dojam je bitan.

    Ako im treba više od 3 dana da se dogovore sa novim trenerom, minimum je da S.Perković vodi protiv Slavena kao jasno naznačeno prijelazno rješenje.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    SN kazu da je Jovicevic opcija. Cak nelos, a nije mi pao na pamet ranije.
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Nedo bog, toliko od mene o Jovičeviću kao treneru Dinama...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.