• javolimtebejako
    1.5k
    a ja sam ti bio sarkastican
  • Zvone92
    28
    Ocito je da je preveliki pritisak, necu onda tu nikome proturijeciti vidim da je cijela Zona složna, moj stav je samo da klubu ne treba destabilizacija, zazivalo se i prosle godine, nije se ispunilo i Dinamo je osvojio dvostruku krunu, bez obzira na sve.. 3 slabija rezultata na pocetku sezone u kojoj ima jos 40 utakmica za prosuditi, zadnjih 9 utakmica - 6 pobjeda, 1 remi i 2 poraza.. nijedna utakmica nije zavrsila 1:0
  • Paggini
    19.6k
    klubu ne treba destabilizacijaZvone92

    1:1 s rijekom
    0:1 s tovarima
    9:2 protiv bayerna

    Treći u HNLu i rekorderi po porazu u povijesti LP.

    Sta je to ako nije destabilizacija potpuna?
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Ja mislim da je lik malo previše poletio nakon prošle sezone i sam sebe ubio na kraju. (i nas skupa s njim...)
  • Mali dioničar
    15.2k
    Ako Jakirović ne želi sporazumni raskid ugovora nego isplatu ugovora do kraja, ja bih ga imenovao trenerom Zagića i na taj način učinio najplaćenijim trenerom tog uzrasta na svijetu. Ima sa Zagićima zimske pripreme i momčad može posložiti po svojoj volji.


    klubu ne treba destabilizacijaZvone92

    Klub je treći na tablici.

    Ima negativan skor u međusobnim susretima sa Hajdukom. Što je osim mentalne važnosti bitno i zbog toga jer u slučaju istog broja bodova bolji plasman ima onaj koji je bolji u međusobnim susretima.

    Usprkos činjenici da je Dinamo najodmornija momčad HNL-a jer su i Rijeka i Osijek i Hajduk ranije počinjali službena natjecanja i usprkos činjenici da je derbi igrao na Maksimiru, Dinamo je TREĆI.
  • Zvone92
    28


    Jel ti sad zajebavaš ili stvarno si uvjeren da je 3 MJESTO SA BODOM RAZLIKE U 5 KOLU destabilizacija kluba?
  • Noel
    5.9k

    Lik je seljober na kvadrat. Gledam snimku 3:2 Dinamo daje gol njega prikazuju on pljuje na travu kao kak sam jak. Sramoti i sebe i klub.
  • Brusa
    1.5k
    destabilizacija kluba je izgubiti 9-2 od bilo koga.
  • MarK
    621
    hahah koji krkanluk moram to naći
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    nisi me shvatio, nisam rekao da Jakir nije kriv sto nemamo igru nego da realno gledajuci mi igru nemamo jos od kad on nije bio ovdje, a kad je dosao se samo nastavilo i kod njega.
  • don
    5.5k
    Ako Jakirović ne želi sporazumni raskid ugovora nego isplatu ugovora do kraja, ja bih ga imenovao trenerom Zagića i na taj način učinio najplaćenijim trenerom tog uzrasta na svijetuMali dioničar

    ako želi, ne znam jel želi ali hipotetski da želi, to nije ništa neobično za trenere jer ih 95% želi.. Čak je i Bišćan tražio i dobio isplatu iako je Igor Bišćan.
  • vjeko1701
    7.9k
    Da je u pitanju SAMO ovo jučer, iskreno bi stao iza Jakira. Al ovo je u godinu dana već treće punjenje u Europi + blamaža protiv Balkanija + 0 bodova u dvije utakmice protiv Plzena.

    4 gola od Sparte, 5 golova od PAOKa, DEVET golova od Bayerna, poraz od predstavnika Kosova. To je više loših do sramotnih rezultata u godinu dana nego smo ih imali 3-4 sezone ranije ukupno.

    Jakir jednostavno nije pokazao da je na razini koja Dinamu treba u europskim natjecanjima. Uvijek se trener Dinama na kraju mandata sudi po europi. Jakir je imao puno težu situaciju u HNL-u od većine prethodnika pa mu to može biti dodatan bod...al europa je mjerilo
  • Dr Hofmann
    833
    Ne znam samo zašto bi se smjena trenera nakon ovakvih rezultata i igara smatrala destabilizacijom kluba? Što je to točno stabilno na tako visokom nivou u našoj momčadi u ovom trenutku da bi postalo destabilizirano njegovom smjenom?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.