• Droljo
    8k
    napusis mi ga se,Samurai

    Nemoj tak jebiga
  • FrodoJePurger
    96
    Kao što sam reko već jednom, vjerojatno traže zamjenu i kada ju nađu će sve objaviti skupa.
  • Maxova dijagonala
    142
    Kolika je mogućnost da Marić izvuče nekog svog francuza ili tako nekog stranog trenera?
  • Neron53
    588
    Nama ocigledno nijedan trener nije dobar kad se svakome trazi dlaku u jajetu.
    Ne znam jel Vaha dostupan, protiv njega jedino nisam procitao nista?
  • Paggini
    19.5k
    Ne znam jel Vaha dostupan, protiv njega jedino nisam procitao nista?Neron53

    Mislim da je Vaha rekao par puta da mu nije u interesu voditi neki klub, pa mislim da nije prerealan. Super bi Vaha bio, nitko se ne bi na njega žalio, ali mislim da mu nije to u interesu.
  • emilperska
    5.4k
    Presporo i pretromo to traje...
    Ako nas povede protiv Slavena, to ce biti debakl ove Uprave..
    Mi kao Klub to nismo smjeli dozvoliti..
  • Chempers
    115
    Neno ljubavi, sve što ti treba.
  • tp1997
    261
    Ma koga god, samo da ovaj ode i da nisu HNL polutreneri
  • strumfich
    221
    takav mi trener ne treba.Nolifer

    Kovač je isto hajdukovac.
  • E46
    631
    Ja mislim da mi ljudi jos nismo svjesni 9-2 i da je to najgori rezultat ikada u LP, mislim da ce nam to tek sad pocet ulazit u glavu kak se hladimo. Ne znam sta drugo bi trebalo bit dovoljno da ovaj dobije otkaz, valjda da izjebe zenu Maricu ili Zajecu mozda onda.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Meni nije jasno što se čeka?

    Ni jedan trener u dinamovoj povijesti nije imao kredita kao Sergej Jakirović, čime je to zaslužio... nemam pojma.
  • Crni86
    3.5k
    Opusteno, ja vjerujem da je jakir bivsi. Samo se ceka da se raspetlja cijela prica kako bi se odluka objavila.
  • Omake
    2.5k
    Počela je Potjera a gospodin 9-2 je i dalje trener Dinama.
  • emilperska
    5.4k
    Bas teski teski amaterizam od Uprave..
    Trajno, ali trajno narusen imidz kluba. Pokidani odnosi među igracima. Nista u toj igri ne valja. Moze bit samo gore i odgađamo neizbjezno..

    Ako nemas spremno rjesenje, onda radi blamaže koju ti je priuštio mu daješ papire i ako ne nades nasljednika, Perković vodi Slaven, pa mozda i Kup.. a do tad se zbroji..

    Taj jebeni jebivjetar ima toliko sreće s otkazom. Sad mozemo reć da je prezivio i ovo. Dns nije smijenjen, sutra nece bit onda isto.

    Slaven, kup i Loksu cemo dobit i ajmo opet KRUŽNI TOK s ovim prevarantom...
    Upravi isto fali odlučnosti, a očito i iskustva. Moralo se reagirat promptno u svrhu zastite Kluba..
  • E46
    631
    I jos nesto sa Bjelicom, kolko me sjećanje sluzi njegov uvjet za treniranje Dinama i Osijeka je bio da sam sebi dovodi igrace ili da bar sudjeluje u tome kao sef. Znam da je za vrijeme Bjelice šatro sd bio zoki al mislim da je Bjelica obavljao posao, kod Osijeka je radio odličan posao sa budzetom koji je imao. Nisam siguran da bi pristao doci tu gdje Maric ima glavnu rijec sto se tice transfer politike. Od realnijih opcija ja bi se okrenio Vahi koji se prakticki kroz medije nudi, Dambrauskas?, Knutsen? Pa čak i ovaj bivsi iz Benfice ako treba iskeširat iskeširat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.