• Sibirski plavac
    1.7k
    Recimo da danas ne bude nikakve odluke. Nadat ću se još do sutra ujutro. Ako sutra u ovo vrijeme ne bude smjene, bojim se da nas profesor vodi i u Koprivnici, a možda i protiv Lokosa i Monaca. Nažalost mislim da ako suvereno prođe Slaven i Lokose da će mu Monaco biti još jedna u nizu "kvalifikacijskih" tekmi...
  • tp1997
    262
    Kao za đavla će se i Petković na dvije utakmice probuditi da spasi šiju treneru kod kojeg je sveta krava, a onda opet u hibernaciju :lol:
  • Mali Zeus
    12.5k
    Još vijećaju, Tironi nabada napamet.
  • ElDorado
    33
    S obzirom da na Germanijaku drze isti naslov odluke jos nikakve nema….
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Već viđeno lani. Kad trenerčini visi ostanak naši se odjednom pretvore u Real iz najboljih dana i šamaraju svakog protivnika pred sobom. A kad mu se učvrsti ostanak, kao da zaborave igrati...
  • MarK
    621
    Da se trgnu i dobiju Belupo 15:0 za mene je svejedno. Treba jednostavno znati kad je kraj.
  • Crni86
    3.5k
    Ak ga spasi pobjeda protiv belupa, lokse i 18. Ligasa u kupu, onda ne znam za sta imamo trenera. Sa ovim sastavom sam uvjeren da svaki profil sa zone moze izborit 3:0 pobjede protiv svake od tih ekipa.

    Prestanimo razmisljat ko mali klub i razmisljat o treneru za hnl. S ovim budgetom to moze i teta sa kisoka osvojit hnl na mjestu trenera, nama treba trener za europu. Trener koji se nece oslanjat na individualnu kvalitetu, vec trener koji ce stvorit igru.
  • Crusades1986
    11.8k
    Stvari s njim jednostavno neće ići na bolje. Što prije se njega riješimo to ćemo se prije posložit i onda još možda imamo neke šanse za nešto u Europi.

    Svaki dan s njim je jedan dan više izgubljen za ozbiljan rezultat. Igra je nikakva, igrači mijenjaju pozicije svaku utakmicu, nekoliko rezultatskih blamaža, mučimo se sa iole jačim protivnikom.
  • Samurai
    103
    napusis mi ga se,vise neću A dijeliti..
  • Noel
    5.9k
    Sa Bjelicom dobivamo Celtic Slovan Salzburg a mogli bi iznenadit Milan i Monaco. Sa ovim na klupi gubimo od Celtica Slovana i Salzburga a protiv Milana i Monaca možda ne primimo 5 komada nego 3,4. Arsenal će dat rekordnih 10.
  • diebalo77
    184
    Bojim se da ovo bude doba kao sa Biščanom nikako ga se riješiti
  • DrawTube
    4.7k
    ne brinite se još jedne pripreme i reprezentativna stanka i gazimo sve
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Ni blizu. Bišćana se dan nakon AEK-a "smjenjivalo" po svim portalima i to se istog dana i desilo. Ovog se od jutra "smjenjuje", a i dalje je tu...
  • Maxova dijagonala
    142
    Sve mi se više čini da će ostat... Dobit će slaven 0-1 i lokomotivu 2-1 i ostat ce na klupi. Onda ide potop protiv Monaca 0-4. Ako ostane po meni veliki minus za upravu.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Još vijećaju, Tironi nabada napametMali Zeus

    Nadam se da vijećaju o marki wc papira koju ćemo nabaviti za listopad, vijećanje o treneru nije smjelo trajati duže od minute za svaki primljeni gol jučer.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.