• Zagi
    7.6k
    Iz neslužbenih izvora bliskim klubu dobili smo informaciju kako Jakirović uopće nije napravio posebnu pripremu utakmice za Bayern. Praktički je bilo - odredio je sastav i dečki igrajte. Također, nakon utakmice nije došao u svlačionicu s igračima. Navodno, kad je uprava to saznala, odmah je sazvala hitan sastanak u vezi smjene. Drugim riječima, Jakir je u svađi sa igračima!Kepec

    Ma da. Ovo je ipak prevelika izmišljotina.
  • Jaro
    7.3k
    ma sad ce krenuti price svakojake. U ovo recimo ni malo ne vjerujem ma sto mislio o Jakirovicu. On koliko god ogranicen bio sigurno jest profesionalac i nebi si dopustio nesto ovakvo. Cim krecu ovakve price - ili je svlacionica digla ruke i okrenula ledja (ako su to pokazali na Allianz Areni u 1. kolu nove Lige prvaka onda svaka cast - i treba im atila bic bozji isti tren), ili, vjerojatnije, svaka susa lovi lajkove, folove i kaj vec moze po mrezama...
  • Paggini
    19.6k


    Neslužbeni izvori bliski klubu = navijač koji ide na sve tekme
  • Maki85
    50
    Kad smo već kod ovakvih sramoćenja poput žicanja dresa nakon 9:2, jel se sjećate kako je prije gostovanja protiv PSG-a izašlo neko dopisivanje na instagramu kako su se igrači raspitivali gdje se mogu najbolji parfemi kupit i slično. E, to je bila sramota... pa otvorio bi im torbe nakon slijetanja i porazbijao sve to (uz novčanu kaznu, naravno).
  • Noel
    5.9k
    Još uvijek traje sastanak uprave od podneva?
  • don
    5.5k
    pa ne teleportiraju se ljudi da su svi tu u podne bili iz Minhena već
  • Kepec
    5.4k
    ma sad ce krenuti price svakojake.Jaro

    Zato kažem, sve će se saznati uskoro. U ovakvim situacijama je toliko "znalaca" da jedina informacija kojoj vjerujem je službena od Dinama.
  • NajvećiFan-TakuraKaneka
    58
    Prije bi se novi Papa izabrao nego odlučila sudbina trenera Dinama...
  • Ivdzo11
    4.2k
    Kako nitko od predsjednika, uprave ili članova izvršnih odbora nije Jakiroviću još priopćio je li bivši ili ne, tako ni trenerovi predstavnici tijekom jučerašnjeg dana nisu pohodili Maksimir. Niti započeli pregovore s klubom oko uvjeta otpremnine. A to nekako ostavlja dojam kako će Jakirović i u srijedu voditi trening hrvatskog prvaka.
  • Eduardo
    19.9k
    pojma nemam. Ovo je sve što je kamera uhvatila.
  • Jurki
    11.6k
    potpis.. cak nam je i Ademi postal teret jer vise nemre pratiti ovo.
    I nemam s tim uopce problem ak bi se nekih dugogodisnjih igraca rijesili.
    Treba ponekad dopeljat nove, mlade igrace, zeljne rada, pobjeda, trofeja.. od starih zasluga se ne zivi.

    Ovo nam je dobra prilika da napravimo reset.. reci ovak vise nejde.. treneru otkaz i traziti neko kvalitetnije rjesenje jer s ovim trenerom mozda i izađemo iz krize.. ali je samo pitanje vremena kad cemo upasti u novu krizu.
  • Zvonkec
    57
    I dalje ništa da mi je znati ko mu sad štangu drži kad nema više glavine sekretarice?
  • Noel
    5.9k
    Oni koji će isto brzo put sekretarice kak je krenulo..
  • Dr Hofmann
    833
    Odgađali smo neke promjene i ovo je rezultat toga. Jebi ga, ja sam samo obični navijač i kad smo ušli u sezonu s puno boljom igrom, prošli Qarabag, nadao sam se da je ono mučenje iza nas, ali lažna nada.
  • Maki17
    217
    Utakmica je taktički odrađena katastrofalno, igra sa dvije špice koji su samo čuvali njihove stopere, nisu uopće stajali iza lopte, igra bez krila da duplira bokove, zamjeniti bočne igrača sa krilima bio je pucanj u nogu. Imam nekakvo trenersko obrazovanje i ovo je za mene bilo u rangu županijske lige. Trebalo je igrati u niskom bloku, sa izlascima preko krila i šta bude
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.