• IceMan
    2k


    Ne kuzim i dalje?

    Znaci pojasnio sam ti. Ako je izbor rijeci ili recenica nekome nejasno eto pisem jos jednom.

    Trenirao Wolfsburg sezonu i pol.
    Prvu zavrsio 8.
    Drugu dobio otkaz. Istina, imao niz od 7 tekmi bez pobjede i smjenili su ga jer su cak zavrsili u borbi za opstanak.

    Prije nego je preuzeo zavrsili na 12 mjestu.


    I dalje neznam sto je nejasno. ?
  • Dinamovapriča
    6
    To da, to je moguće. Ali poslje toga je sigurno pozvan na sastanak s vodstvom kluba. Jer poslje sastanaka nije vodio trenig u to sam siguran 100%.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ma prestani se opravdavati...nema trenera koji nije dobio otkaz...za nas je Niko Kovač Ferguson i Guardiola u jednom
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    Auuu onda ništa, imao sam simpatije prema njemu, mislim da će biti jako dobar trener. Hvala ti na potvrdi ovoga, nisam nailazio baš dosad na neki konkretan dokaz da navija za Hajduk.
  • GOAT
    1.2k
    I sto fali Kovacu? Pazi zakacit će se sa igracima, pa neka. Jel bi im trebao guzice ljubit da bolje popijemo 9 komada sljd put? Jadni ce morati zaradit svoje milijunske place awww
  • Samurai
    103
    jesam ja negdje rekao i spominjao sastanak? Dajte ljudi čitajte s razumijevanjem
  • Zagi
    7.6k
    Nije previše bitno tko vodi regeneracijski trening.
  • Samurai
    103
    u ovom trenutku je,da se mene pita poslije tekme bi ga u svlačionici dočekao papir
  • Big Daddy
    1.1k
    Eto Jakir se nije kacio s igracima, nego je pojedinima dupe lizao, i evo do kud nas je doveo….
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ma nisam pljuvat ,ili nije mi to namjerna pogotovo sad. Mada sad vidim da tako zvuci. Samo sam razocaran Kao vecina drugih ovdje i ono da zamjenom dresa poslije tekme me ubilo. Za miška kazem ono sto mislim. Ali ne pljujem ,jer to je sad najlakse ,pljuvati po svima. Svi su razocarali. Moze se izgubit,Niko nije ni ocekivao uspjeh u minhenu. Ali nacin na koji se desilo je katastrofa. I pljuvanje ide samo za Jakira. Jer i jest crv ,bez imalo ljudskog i sebi. Miško je najmanji problem Kao sto sam kazes i ja se ispricavam . Jbg luft sam
  • Lihtmašinac
    173
    Ne znam zašto bi trebalo forsirati žurbu s novim trenerom? U Koprivnici teoretski može uskočiti netko privremen, a sportska struka neka za to vrijeme marljivo telefonira uokolo i spremi trenera za drugi tjedan.

    Ponavljam ono šta sam gore već napisao. U srži se slažem s @Maksim Maksimirski - treba nam netko tko se prema disciplini u svlačionici zna odnositi s dobrom mjerom kao, recimo, Favre ili Dardai. S takvim stvarima Kovač ima problema.

    A po meni bi - uz disciplinu i iskustva u međunarodnom nogometu - bilo odlično da novi trener ima i određenu distancu prema javnosti. Dakle, u tom bi kontekstu neki stranac imao znatno više smisla od Nike i Nene jer bi se s njima opet vadili neki kosturi iz prošlosti iz ormara.

    Ali ne treba žuriti i ne treba srljati s novim. Samo treba što prije otpustiti Jakirovića da se završi ova shizofrenija i prekine gubitak klupske reputacije.
  • Droljo
    8k
    U poluvremenu, u avionu otkaz itd. Toga kod nas više nema ljudi! Mora se sve po Pravilima Službe delati. Odraditi sastanak (tko mora sastančit neam pojma) i donesti odluku. Nemre, kaj ja znam, zeko lupit šakom o krilo airbusa i reći jakir je bivši i sve bumo to platili ja i dinamo. Prošla su ta vremena nadam se...
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Druge sezone završili na 8. mjestu a onda dobio otkaz.IceMan

    Ovo si napisao prvo. Iz ovog se iščitava da je završio drugu sezonu 8. i odmah nakon fanatasticnog 8 mjesta dobio otkaz.


    ↪Miro Vugrinec

    Ne kuzim i dalje?

    Znaci pojasnio sam ti. Ako je izbor rijeci ili recenica nekome nejasno eto pisem jos jednom.

    Trenirao Wolfsburg sezonu i pol.
    Prvu zavrsio 8.
    Drugu dobio otkaz. Istina, imao niz od 7 tekmi bez pobjede i smjenili su ga jer su cak zavrsili u borbi za opstanak.

    Prije nego je preuzeo zavrsili na 12 mjestu.


    I dalje neznam sto je nejasno. ?
    IceMan


    Ovo si napisao sada, prvu završio 8 i drugu dobio otkaz.
    Tek sad si napisao točno, s tim da najbitniji dio da je drugu bio bod od opstanka s najvećim potrošenim budžetom u povijesti Wolgsburga si izostavio i imao 12 utakmica zaredom bez pobjede. I kontekst 12 mjesta Wolfsburga sezone prije njega je taj sto je Wolfsburg igrao ligu prvaka te godine i bili su 4 boda od 8 mjesta samo. A godinama prije toga igrali redovno Europu, čak i ligu prvaka
  • Olmic
    3.6k
    Ovo kaj vele puno trazi, neka trazi, ili mu das fiksni dio plus bonus za ostanak u 24.. klub bi finacijski trebao dobro stajat i neka plate milju dva ako treba
  • Jurki
    11.6k
    Ja neke ovdje ne kuzim.
    A kakav bi to sef trebao biti nego strog?
    Vama sefovi na poslu ljube dupe?
    Svi su zamjenjivi pa i igraci.
    Ako neko ne radi u interesu kluba koji ga placa.. aj bok.
    Ne smije biti svetih krava.
    Taman se one zvale Petko, Ademi, Rile ili Zeko.
    Ili bumo europski klub sa glavom i repom ili bumo hnl prcija i sprdacina - treceg nema.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.