• DrawTube
    4.7k
    Ja bih probao s Ursom Fischerom iz Uniona. Je da je dobio pedalu nakon 4 godine ali nije to bio onaj Union kojeg je uveo u BL igrački
  • Jos-Optimus
    2.1k
    svi alsmo ubijeni, katastrofa
  • IceMan
    2k


    Miro bez zamjere, al napisao sam i prvu točno ili se bar dalo isčitat točno.

    Ti misliš da je Riera trener za nas, okej kužim.
    Ja mislim da nije, dao sam ti konkretne razloge zašto to mislim. Da bi netko bio trener Dinama mora u Sloveniji briljirat a ne bit osrednji - ukratko.

    Nadalje, Niko Kovač je veliko ime u Europi pa i u samoj Bundesligi. Kao što je netko napisao za nas Ferguson i Guardiola u jednom, pogotovo nakon Jakirovića. Da nije tako, nebi ga pozvao Bayern, nebi ga kasnije plaćao Wolfsburg 4,5 milj. EUR, nebi osvojio kup s Frankurtom itd itd.

    I ne treba ga umanjivat samo zato jer misliš da ne treba čvrsta ruka, ili ga vrijeđat jer si nekaj načuo. Svaka osoba pa i trener se nekome sviđa, nekome ne,postoje raznorazna iskustva al pričat da je on smiješan trener mi je malo apsurdno.

    I to je to, bez zamjere.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Ako se ovo pokaže kao izmišljotina to je za ban.Mali Zeus

    A ako se pokaže istinitim? Onda je imao sreće, jer 50:50 je da je u pravu?

    Ban treba dobiti svatko tko napiše da Jakir ostaje, odlazi i slično s tri točke, polumistično i bez ikakvog izvora. Ako nešto znaš i baš imaš potrebu da to objaviš, onda tako napravi. Ako ne znaš, ako sam insinuiraš, poslao ti je neki frend, priča se po grupi... to nije vijest.
  • don
    5.5k
    evo jer iznosiš malo glupe argumente, po meni, kako opravdavaš ovo? Jel za ovo zaslužan njegov pomoćnik ili?

    Wolfsburg je upravo prodao Mickyja van de Vena Tottenhamu za 50 milijuna eura. Kad ga je Niko Kovač prije godinu dana dobio u ruke vrijedio je 4 milijuna.

    Ovog ljeta Wolfsburg je prodao i Felixa Nmetchu Borussiji Dortmund za 30 milijuna. Prije Kovača je vrijedio 2 milijuna.

    Eintracht je prodao Luku Jovića Realu za 60 milijuna. Prije Kovača je vrijedio 2 milijuna.

    Sebastiena Hallera West Hamu za 50 milijuna. Prije Kovača je vrijedio 8.

    Monaco je prodao Aureliena Tchouamenija Realu za 80 milijuna. Prije Kovača je vrijedio 15.

    Axela Disasija Chelseaju za 45 milijuna. Prije Kovača je vrijedio 7.

    Benoita Badiashilea Chelseaju za 40 milijuna. Prije Kovača je vrijedio 18.

    Sofianea Diopa Nici za 23 milijuna. Prije Kovača je vrijedio 2.3.

    Na samo osam navedenih igrača koje je vodio Niko Kovač je klubovima je priskrbio 319,7 milijuna eura.

    S tim da mnogi nisu spomenuti. Kao recimo Ante Rebić, kojeg je Frankfurt iz Fiorentine doveo za 4,5 mil. eura, a nakon Kovača je otišao u Milan za 40 mil. eura.
  • Samurai
    103
    je bas kenjam i dosadno mi je pa vas malo j***..ne pričamo o milijunskoj otpremnini..već bi ga makli čim je kročio na stadion..i već bi znali..ja sam prvi da ga se makne
    Govorim info koje znam,a to da je vodio trening i sve sto sam još napisao
  • javolimtebejako
    1.5k
    S tim da mnogi nisu spomenuti. Kao recimo Ante Rebić, kojeg je Frankfurt iz Fiorentine doveo za 4,5 mil. eura, a nakon Kovača je otišao u Milan za 40 mil. eura.don

    čovjek je otišao za 6,7 milijuna
  • Sixthway
    457
    problem nebi bilo kod Stojkovica,Kacavende,Sucica već kod Ademija ,Ristovskog,Petkovića , ekipe kojoj treba smanjiti minutazu na najviše
  • MarK
    621
    s tim da nam je Niko dao 7 milijuna za Franjića koji je solidno propao. Hvala Niko
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Svaka čast, imate neoborive argumente. Povlačim se iz rasprave, nadam se da će nas uzet trenerski mag Niko Kovač i da ćete se pokazati u pravu. Pozdrav svima
  • NitkoBitan
    17k
    Ako nama Jakir bude na klupi u Koprivnici mirisem jos jednu blamazu pod kojom mislim i pobjedu na jedvite jade.

    On treba otkaz dobit vec danas pa makar u Koprivnici Dinamo igrao bez trenera. Nek Petkovic preuzme ulogu trenera igraca jer ionako lamata rukama i daje savjete okrecuci se prema natrag (umjesto da gleda loptu).
  • don
    5.5k
    Svaka čast, imate neoborive argumenteMiro Vugrinec

    pa sad, kad uzmeš u obzir tvoje, nisu ni naši loši.
  • Izet Hajrović
    2k
    Upitan je i argument da Kovač nije trener za naš mentalitet ako je činjenica da su Rebić, Jović i Kostić upravo pod njim pružali najbolje igre u svojoj karijeri.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    pa sad, kad uzmeš u obzir tvoje, nisu ni naši loši.don

    Ja pricam jer znam osobno jako puno o njemu, ali nema veze,kazem imate prejake argumente i bezveze sam utroši vrijeme
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.