• Nousername
    663
    Mi smo sinoc izgubili iskljucivo zbog luzerskog mentaliteta!Znaci uvjeren sam da su neki igraci dali 100% od sebe sto se tice trke ali nogomet se igra glavom, a noge su samo alat.Mi smo jucer izgubili milion lopti,nikakva agresija nije postojala niti smo u prvom djelu imali ikakve ambicije da mi njima damo gol ili ako barem nista preuzmemo posjed na koju minutu.Nismo imali ni ono malo sportske prgavosti koje mora biti da igras protiv ovakve momcadi(neko je napisao 5 jebenih faulova da smo napravili?!?), a o samopouzdanju da ne pricam.Mene iskreno brine sad svaka ekipa protiv koje cemo igrati.Ne zbog kvalitete vec zbog toga sto mi sami sebe ne cjenimo i svima dajemo preveliki respekt a tak se ne dobijaju utakmice…. ne na ovoj sceni…
  • DrawTube
    4.7k
    A tek "jaba daba du" prije muzike

    Neću moći obitelj kremenko 10 narodnih godina pogledati
  • Mladi Starac
    150
    da.
    ovo se može ispravit ali ostaje takva knedla u grlu oko sinoć...
    znači u povijesti natjecanja nitko nikad nije primio 9 komada... ikad.

    i sad je baš morao to zapisat dinamo... pas mater...

    iskupljenje bi bio ulazak u playoff a potpuni underdog story netflix dokumentarac je da uđemo u knockout...

    no... nebu niš od toga čini mi se...
  • Paggini
    19.6k
    Najviše što me peče je što mislim da njih realno boli kurac sve skupa za ovaj poraz. Od trenera, igrača i stožera.

    Zapeklo ih je sigurno, ali na osobnoj bazi, da su oni imenom i prezimenom sudjelovali u takvom porazu i da će se sad njih rugati.

    Izaći će oni sa "joj tezak poraz, tesko nam je bilo", ali boli njih kurac realno i za klub i za navijače, nemaju ni blizu pojam koliko je ovo kataklizmično za Dinamovo ime, ugled, veličinu i povijest.

    Eventualno bi tu mogao izuzeti Stojkovića koji je nakon teske, teske ozljede uletavao u duele lijevo i desno bez razmisljanja, trčao, letio, možda i Ademija koji je srastao s klubom, ali ovo sve ostalo - goli kurac.

    I najgore od svega što se mi ovdje međusobno grčimo i borbe po forumu i privatnom životu vodimo da sačuvamo njihovo ime a njih boli kurac.
  • Mladi Starac
    150
    Eventualno bi tu mogao izuzeti Stojkovića koji je nakon teske, teske ozljede uletavao u duele lijevo i desno bez razmisljanja, trčao, letioPaggini

    da. jedini on. što mi je bilo šokantno za vidjet...
    znači hodanje po terenu umjesto da se trgaš za svaku jebenu loptu i trčiš ko manijak...
    pa napravi jebeni faul, pošoraj se...

    i zašto kule nije igrao od prve, nije mi jasno.
  • Nousername
    663
    pobjediti kako??Ako mi na teren izademo kao sinoc ili kao ono protiv Slazburga sa mentalitetom ah oni su Europska momcad mi smo ipak svoje napravili ulaskom u Ligu prvaka pa se sad od nas ne ocekuje nista.

    Inace ne pisem nakon poraza i slicnih stvari ali nas se mentalni sklop totalno mora promjeniti mislimo li se zadrzati u Europi, a da mislim da nemamo kvalitete ne bih se ni zivcirao oko ovakvih stvari jer realno nikad siru klupu nismo imali
  • Droljo
    8k
    zašto kule nije igrao od prve, nije mi jasnoMladi Starac

    Zato što ne zna štopat loptu. Uz svo dužno poštovanje.
  • Keyser Soze
    10k
    pobjediti kako??Nousername

    Prvi korak je smjena trenera i da igrači malo razmisle za koji klub igraju.
  • Nousername
    663
    i zašto kule nije igrao od prve, nije mi jasno.Mladi Starac

    Upravo to.Nama je valjda u cilju u prvom djelu bilo ic na duge lopte na Petka i Pjacu posto su oni fizicki dosta mocni igraci pa da zadrze loptu.Ni jedan ni drugi nisu usojeli zadrzati loptu a defenzivno su uvijek u nekom laganom trku.Sa Kuletom bi imao i za pas u dubinu i decko bi ugrizo nekog za nogu ak nista drugo
  • Mladi Starac
    150
    Sa Kuletom bi imao i za pas u dubinu i decko bi ugrizo nekog za nogu ak nista drugoNousername

    točno.
    grizao bi ak ništa drugo. trčao bi po terenu ko lud.
    to sam očekivao prije tekme.
    stavrno sam mislio da cemo pokazat jebeni gard. nema veze tko je s druge strane.
    ono, pošorali bumo se, nema veze... bude i neki gol.. ma x ko kuća. to sam si mislio...

    ali ovo...
  • Sljeme
    2.4k
    Bayern je galaksijama iznad nas po svemu, ali ovakav rezultat od sinoć je ipak previše. Vidim da se pljuje samo po treneru, a to je skroz krivo. Napravio je hrpu gluposti i snosi krivicu ali sigurno nije samo on kriv za sramotu protiv hajduka i ovo sinoć. Mislim da niti novi trener s ovakvim kadrom nebi puno bolje prolazio. Imamo limitiranu momčad, bez obzira na njihov trud na terenu rade poteze ko da smo trećeligaš, igraju u strahu i vidi se da nam fali kvalitete i u napadu i u vezi, a posebno u obrani. Ne daj Bože kakvih ozljeda.

    Prema svemu kaj smo pokazali izgleda da nas opet čeka borba u HNL-u do zadnjeg.
  • don
    5.5k
    evo mesa

    IMG-3781.jpg
  • Paggini
    19.6k


    A bogami nitko nije ni primio 9 golova u tako malo vremena
  • badjibadara
    3.1k
    Pišaj po analfabetima sa Zone.

    Jel vam bar malo neugodno? Znam da nije, nemaju pojedinci obraz.
    Captain America

    :cool:
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Nije skroz krivo. Dinamo ima itekako dobre igrače, ali koncepcijski smo bili katastrofalni. Sorry, ali većina igrača iz prvih 11 dokazano može igrati na visokom nivou, znači da je problem negdje drugdje. Za HNL neću ni pričati, znači ove sezone smo morali dominirati i trpati kao rijetko kada, ali mi to ne radimo.
    Nisam htio forsirati mržnju prema Jakiru, dao sam mu povjerenje, ali ovo nema smisla s ničim. Od pristupa derbijima pa do euro blamaža.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.