• Mladi Starac
    150
    valjda se slažemo da se poruka šalje tišinom, a ne da im se zaplješće na krajumali M

    tak je. nek zasluže taj pljesak.
  • nemapredaje
    3.2k


    U novom sustavu će biti još ovakvih porcija sigurno
  • don
    5.5k
    da je Pjaca ono zabio a ne golman obranio jebenim karate postavljanjem mislim da bi umro od srčanog.

    jebote život i nogomet, imao si priliku za 3-3 i potpuni momentum na našoj strani i na kraju primiš još 6 golova..
  • Big Daddy
    1.1k
    Ma… Nije mi to nikakva utjeha…
  • nemapredaje
    3.2k


    Ma svejedno bi nas i nakon toga rastavili, ali da je ušlo bi bilo kolektivno svršavanje na tribinama
  • Mali Zeus
    12.5k
    Dobra stvar je 2 gola u gostima koja vrijede duplo.
  • Batigol86
    224

    Onih par minuta izmedju gola za 3-1 i njihovog cetvrtog gola je bolesno bilo, totalna ludnica na Ajmo Plavi.
    Ako je netko snimao s drugih tribina i ima snimku tih trenutaka neka objavi ili posalje u pp.
  • pjetlić
    7
    Jutro je jos gore.

    Navecer jos nekak, dojam tribine i navijanja.

    Ujutro tupilo.

    Bez faulova i zutih umjesto da ih se preora kak je Atletico radio u najboljim danima pa ko ziv ko mrtav.

    Al pokupit se onak s terena i onda poslat malog pred novinare, dno dna.
  • rioda
    4.8k
    Protiv tovara je nakon tekme bila tišina kad su došli pod tribinu, nakon desetak sekundi je dio ljudi od sredine prema zapadu zapljeskao, oni uzvratili i otišli
  • ZrnTSCHeZ
    59

    sam ga bome cuo na strani prema zapadu
    bilo je sramežljivo i na 5/6 prema istoku
  • Krulek
    440
    Predmet sprdnje je Dinamo svuda naokolo. Sramotna prodaja imena Dinamo.
  • Zagi
    7.6k
    10 puta danas ova je*** muzika. Ak cujem jos jednom bacam TV van kroz prozorKaJJe

    Ali koliko me to jučer nerviralo, danas moram priznati da je genijalno.
    Ovi ti doma utrpaju gol , no to nije dosta i još ova muza orgija.Tri puta više si nervozan.
  • GOAT
    1.2k
    To ruganje na nas racun je postojalo i nakon tovara, a sad smo postali glavna meta zajebancije cijele europe. I to malo europskog ugleda kojeg smo stekli smo prodali
  • Keyser Soze
    10k
    Ovo se ne može ispraviti skroz, ali nije kasno još. Otkaz treneru, pobjede protiv Monaca, Celtica i Slovana!
  • Bruh
    921
    Pokvario nam se auto jel itko još u gradu da nas pokupi nazad za Zagreb?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.