• Marcinko
    595
    Danas sam došao na faks s očekivanjem da će me tovari podje.bavati, spreman na sve( pa i fizički obračun), dočekalo me sažaljevanje jada s juga, Jakire odlazi tako ti Alaha.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Sažaljenje je još puno gore od sprdanja.

    Ja reko primat ću svu zajebanciju i sve memeove stoički.
  • NKDZ86
    1.4k
    Ma poslao bi ih u onu stvar, pogotovo jadnike s titove školjke. Gonite se.
  • Mladi Starac
    150
    Otkaz mu mogu (i moraju!!) dat odmah!
    Nek to odmah pošalje i poruku igračima a bome i svima nama.
    slaven i banjole može voditi i neki privremeni iz stožera... nebitno.

    On ne može i ne smije izvesti momčad protiv Monaca.Mali Zeus

    ma ne smije ni Slaven.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Mislil sam da bu prespavana noć donijela bar malo smirenja, ali jutros mi je gore nek sinoć!
    Najviše boli kaj smo papčinski odradili tekmu, da smo bar nakon 3:2 napravili sto faula i nabijali u kuruzu.
    I još na kraju momčad ne ostane na terenu nakon tekme bar do kraja navijanja...
    Ne znam, šugavo se osjećam, treba sada još do Zagreba voziti pa sutra na poslu trpiti prcanje.
  • dbut
    26
    Suzdrzavam se od komentiranja igre i taktike, pogotovo nakon poraza. Izgubiti od Bayerna nije sramota, da te natankaju s 5 golova u gostima nije sramota.
    Ali primit 9 komada i da ti je još toliko golova visilo u zraku je nešto sasvim drugo! Tu se ne može pričati o školi i sljedećem Belupu, kao profesionalci mora bit odgovornosti. Ako Jakirovic neće, očekujem upravu da reagira. Ako će se stat iza Jakira i preuzet odgovornost za sljedeće "škole"...
    Još boli PAOK, mrtvi Hajduk na Maksimiru, sad ovo...
  • M94
    1.2k
    Al onaj povratak na 3-2 je stvarno izgledalo da su dobil cirkulaciju u krvotoku, ludnica na tribini i onda onako obranu igrat... Imao sam osjecaj ko da nismo faulove radili, osim one za penale, sto je za anale. Van 16 nista, u ovqkvim utakmicama treba zestine.
    Jesu jaki ovi al jbt. Ne vjerujem u ovaj potop.
    Bar je zanimljiv dan bio ako nista drugo, po gradu i na tribini.
  • Mladi Starac
    150
    kakva je bila scena na kraju tekme? kaj su igrači išli do tribine do boysa? kakva je bila reakcija boysa?
    ugasio sam telku, nisam više mogao gledat od muke...

    drago mi je bilo u petak da je bila tišina sa sjevera kad su ovi došli pred tribinu...
    tak treba bit svaki put kad igraju loše i smiješno ko sinoć ili protiv hajduka...
    zasluži taj pljesak! a ne ovo...
  • Blueshadow86
    1.6k
    Sramota me izaći iz kuće jutros,je li trenera sramota??BBB ROHOLT

    Ma koja sramota, zašto? Jakir ispija kavu i šepuri se kao puran jer je dao 2 gola Bayernu.
  • Mali Zeus
    12.5k
    drago mi je bilo u petak da je bila tišina sa sjevera kad su ovi došli pred tribinu...Mladi Starac

    Kaj nije bio pljesak. Lagani, ali pljesak.
  • Mali Zeus
    12.5k
    ↪Mali Zeus u petak? ne.Mladi Starac

    Onda se ja krivo sjećam, jer ne sjećam se da je bio muk.
  • Big Daddy
    1.1k
    Pjevalo se Igraci odlaze…
  • Mladi Starac
    150
    mislim, ja sam bio na zapadu i koliko sam skužio nije bilo nikakve reakcije tribine.
    i tak treba bit...
  • Mladi Starac
    150
    a da?
    valjda sam već bio ispod zapada...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.