• Toni90d
    388
    Hoće netko odgovarati za štetu, koju je ovaj trener priredio? Koje su sankcije nakon ovoga?

    Baturina pod njim ispada kao prosječan igrač, ne vidim da se Bati nešto pod njim razvija, čak stječem dojam da stagnira. Sad je li ga Bati buši ili ne, to možemo tek saznati kad ovaj ode sa klupe.

    Kako ćemo preživjeti sljedeće godine, kad ruši cijenu našem igraču od 20 000 000€, kad nemamo sljedećeg igrača kojeg razvijamo, da bi njegovom prodajom mogli održati ovaj budžet i biti konkurentan.

    Tko će sad htjeti doći u Dinamo? Koji igrač ima motiv doći igrati za nas, izabrati će prije Bodø/Glimt jer oni ne primaju 9 golova u LP.
    Koji će igrač htjeti doći u Dinamo jer vidi da novi igrači sjede na klupi ili ako igraju igraju ne prirodne pozicije.

    Tko će nas uzeti kao ozbiljnog pregovarača u vezi bilo kojeg posla, nebitno je li to prodaja igrača, više karata za navijače, itd..

    Ono na terenu je požar koji se širi preko tribina u lože gdje su skauti, menadžeri, pa do novčanika i na kraju do samog imena i grba, koji će na ovaj način nažalost postati sinonim za ruganje.

    Danas i sutra su jako bitni dani u kojima će klub pokazati koliko je ozbiljan! Ne postoji klub u svijetu (bar koji igra/želi igrati na ovom levelu) koji bi ostao bez konkretne akcije nakon zadnja tri rezultata i izvedbe istih.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Nitko nikoga ne buši, ne budite smiješni. Igraju dečki najbolje što mogu u postavkama koje je napravio trener, a postavke nisu dobre
  • cospli
    5


    Ne mislim na njega kao osobu, on je 100 puta karakterniji i pošteniji od ove spodobe koja je sada tu. Rezultat je statistika, ja govorim o igri i načinu igre. Pa i ovaj sada ima neke rezultate samo što je igra očaj. Pa budimo realni trebalo ga se maknuti već nakona Qarabaga.

    Bišćan voli flašu i vutru više od klinaca, pa je logično da kao takav nema autoritet.


    Našim igračima treba netko tko će im mamu spomenuti i šamarčinu odvaliti.
  • Praskaton
    2.3k
    Razumijem da Maric i Zajec ne žele bit populisti i donosit odluke jer rulja traži glave al ovaj put ljudi moji nema drugog izlaza.

    Kao što je netko spomenuo ako se 100% vjerovalo Jakiru bez fige u dzepu i sad nemamo zamjenu,nek pomocni trener vodi ekipu iduce dvije utakmice dok se ne nade pravo rjesenje.

    Pljuvao sam Jakira(vjerovatno i previse) prosle sezone,ostao je,nekako donio titulu.S njom pomak u igri al sad je kraj,on mora bit bivsi.Muka mi je od ove dvije utakmice,ne zelim uopce razmisljat o Dinamu.

    I ko Boga vas molim,maknimo se od Sopica,Jurcica,Krznara i slicnih.
    Kako sve ide na veci nivo ajmo i ono najbitnije sportski sektor dovesti do razina koja zasluzujemo.
  • mali M
    5k
    Pa i ovaj sada ima neke rezultatecospli

    ponavljam, ima iste rezultate kao i zadnjih valjda 20 trenera u Dinamu, ni manje ni više.. Meni kad bi neki trener spominjao osvajanje prvenstva u Dinamu kao cilj, ja bi mu se nasmijao i rekao da nije trener za Dinamo. Razlika je jedino o stavu i u taktici koju taj trener može prenjeti na momčad, a Jakir zorno prikazuje da ne može i nezna...

    Bišćan voli flašu i vutru više od klinacacospli

    ovakav petparački argument neću ni komentirati...
  • cospli
    5


    Da ne bi otišli u krivo, nisam mislio ništa loše već samo da mu nedostaje autoriteta i iskustva, čovijek je iznimno draga osoba, a ovaj drugi dio komentara, slažem se malo je ispod, samo je treba ilustrirati neiskustvo.
  • kajsitilud
    369
    jel moze i Zato jer trazis da se svira kraj tekme doma protiv najgore ekipe ikad u HNLu Rudesa dok vodis 1:0?

    Meni jedan od najjadnijih njegovih trenutaka u Dinamu.
  • Klenx
    5.6k
    jel moze i Zato jer trazis da se svira kraj tekme doma protiv najgore ekipe ikad u HNLu Rudesa dok vodis 1:0?

    Meni jedan od najjadnijih njegovih trenutaka u Dinamu.
    kajsitilud

    Tu sramotu sam i potisnuo iz sjećanja.
  • LaznjakProsineckog
    642
    Najveća prevara ikad je sljedeća - Dinamo u zadnjih 20godina ima 19 naslova prvaka u HNL-u, bilo je jako puno otkaza (svi se slažemo), a zašto je bilo? Zbog HNL-a? Ne, zbog Europe. Na neku foru, Jakirović je uspio uvjetiti upravu i koga već, da je strašan uspjeh napravio što je osvojio HNL sa proračunom od skoro 60milijuna eura. Kako mu je to uspjelo, ja stvarno neznam, ali PR ima odličan. Pisao sam i lani i ne odstupam od toga, oružar će sa Dinamom osvojiti HNL, imamo prejak roster za HNL, bez dileme. Ali Jakir je to predstavio kao ogromno postignuće, kako mu je uspjelo to ostaje enigma
  • Chempers
    115
    E dečeki dečeki. Lako je sad, al gdje ste bili prije par mjeseci kad nas je samo nekolicina trubila da ova besramna seljačina nije i ne može biti trener za ozbiljan europski Dinamo?
  • Maximo
    490
    OD svih trenera iza kojih se ikad trebalo stat kod krize rezultata i ne ih odmah smjenit, mi odlučimo stati iza Jakira
  • Jurki
    11.6k

    Zavaravanje samih sebe.. da je nekaj naucio i da je promijenil nacin razmisljanja.
    Naravno da cemo vjerovati do zadnjeg moguceg trena da ce stvari krenuti na bolje.
    Koji navijac Dinama zeli poraze i sramocenja?
  • IceMan
    2k
    Al pazi, mi njega nećemo smjeniti jer ima kredita, pazi kojeg li, osvojio duplu krunu s Dinamom.


    Bože dragi, na trenutak smo zvučali kao da smo tovari ili neznam ko već..
  • MarK
    621
    Želim trenera koji će učiniti da dominiramo igrom i prilikama protiv RI i HAJ, a protiv ostalih amatera u ligi da izgledamo kao Bayern. Hvala
  • Droljo
    8k
    Želim trenera koji će učiniti da dominiramo igrom i prilikama protiv RI i HAJ, a protiv ostalih amatera u ligi da izgledamo kao Bayern. HvalaMarK

    Pa od tud sve kreće! Da oni jedu malu djecu u hnl-u i ubijaju presingom razne hajduke ili rijeke bili bi uigrani i imali bi snage. Jučer bi spljugali 3:1 i bili živi do 85. minute kad bi dobili taj treći gol jer smo krenuli po bod.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.