• Orc123
    7.8k
    frende moj, taj nece ponudit ostavku nikad, ali nikad! Zo bi bio minimum odgovornosti ali taj lik nema ni trunke samokritike u sebi, sve ostalo je predstava za javnost, populisticke fore i gluposti! Nece je taj sam ponuditi nikad! Ja jedino ocekijem da ljudi iz kluba koji zele dobro Dinamu preuzmu odgovornost! Ovo nema smisla vise .....
  • cibona
    2.9k
    Ovaj čovjek nema obraza. Užasan karakter. Njegova pohlepa i sebičnost nemaju granica, a svaki njegov postupak to jasno pokazuje. Ne pokazuje ni zrna odgovornosti i samokritike. Očito mu je cilj ostaviti spaljenu zemlju iza sebe.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Nisam baš siguran. Nenadu od kad se raspao stožer nikako ne ide. Mislim da je ta ekipa oko njega bila njegova najveća snaga. Ali u ovom trenutku pristajem na bilo kakvu promjenu...Droljo

    Bjelica, Bule, Jumić su u svakom svemiru bolja opcija od Jakirovića i Salatovića...Perković i Mrčela bi vjerojatno ostali u klubu.
  • kibic
    1.1k
    Kad kreneš čitat ovu temu od 350 stranice kad se osigurala titula, na ovamo, čisti kontrast. Zabriješ da se radi o dnevniku nekog šizofreničara.

    Svaka čast onima koji ostaju pri svojem mišljenju bilo za, bilo protiv trenera.

    Novi trener na klupi potreban je bil još na kraju prošle sezone. Neno, ne bi posložil ovu ekipu, i puno se njegovog stožera promenilo oko njega. Njegove izjave o korporaciji čim je prešel u Osijek ne bum zaboravil, jednako kolko ne bum zaboravil njegovo vodstvo u Dinamovom proljeću. Ne znam kakvo povjerenje bi imal u njega i kak bi se njegovo viđenje slagalo s Marićevom sportskom politikom.
  • Klenx
    5.6k
    Zato jer si mali miš, preplašena pičkica koja drhti pred bilo kojom ekipom koja nije minimalno tri puta manje vrijedna od tvoje.
    Zato jer si kukavica koja nakon epskog debakla na intervju šalje jadnog japanca, a ne nekog od svojih "senatora" koje se ne usudiš izvaditi niti u jednom trenutku utakmice i izmišljaš im pozicije.
    Zato jer si izgubio od Balkanija.
    Zato jer si dobio 5 komada od PAOK-a.
    Zato jer si jadnik koji prigovara protivničkom treneru što ga je pregazio i nije stao na recimo 2-3 razlike. Što si mislio, da se dodaju do kraja utakmice na svojoj polovici?
    Zato jer si na van frajer, velik, ogroman, mudovit, a unutra preplašeni miš.
    Zato jer se na utakmice Lige Prvaka ne ideš potući, nego ideš "uživati" jer se tučeš očito samo ispred svlačionica bosanske lige.
    Zato jer ti momčad izgleda kao da se prvi put u životu sastala.
    Zato jer u godinu dana nisi uigrao dvije suvisle akcije.
    Zato jer drhtiš od tovara u svakom derbiju i na dva domaća derbija si im složio jednu i pol šansu.
    Zato jer te svaka ozbiljnija HNL ekipa nadigra u dobrom dijelu utakmice.
    Zato jer ti momčad bude svjetski raritet i uspije napraviti više penala u utakmici nego faula u polju.
    Zato jer ti momčad na jednoj od najvećih utakmica klupske povijesti ne napravi 3 klizeća starta.
    Zato jer nemaš muda izvaditi loše "senatore" kada im ne ide.
    Zato jer najvećim pojačanjima izmišljaš pozicije koje im nisu prirodne.
    Zato jer nakon poraza gledaš u pod i skrivaš se iza igrača.
    Zato jer bi u ovoj situaciji do kraja polusezone raubao istih 12-13 igrača bez obzira što imaš 20 kvalitetnih.
    Zato jer na 5-6 razlike u utakmici Lige Prvaka ubacuješ veterane umjesto kojeg klinca kojem bi tih 5-6 minuta koristilo puno više.
    I u konačnici zato jer nakon svega toga nemaš niti malo srama, nego ti "ideš dalje".

    Svaka čast i hvala na dvostrukoj kruni u prošloj sezoni, ali zbog svega ovoga nije doviđenja nego - odjebi!
  • Mali Zeus
    12.5k
    @Klenx-ov post staviti na facebook Zone.
  • Eduardo
    19.9k
    Jedno mi je samo nevjerojatno, a to je koliko Jakirović može ne imati obraza da ne ponudi ostavku nakon ovakvog rezultata. Na stranu to kakav si trener, ali kad si takav čovjek… nema tu pomoći.Bosskovitz

    Moguće da me pamćenje vara, ali mislim da je jednom prilikom izjavio kako je dva puta ponudio ostavku koja nije prihvaćena i da je odlučio da to više neće raditi. Kad ga ljudi iz kluba odluče maknuti otići će, ali sam neće. Prilično sam siguran da je izjava išla na približno ovaj način.
  • Orc123
    7.8k
    Ako nedaj Boze prezivi smjenu danas i sutra, ocekujte protiv Belupa 1. Postavu sa minimum zamjena, samo rovitih igraca jer ovaj lik nema karakter, nema vjere u igrace.....sve ce napraviti samo da sebi osigura ostanak na klupi jer zna da nakon toga je miran opet....floskula o HNL ce se nastaviti i dalje jer ne tako skoro mu slijede utakmice protiv Osijeka, Hajduka i Rijeke.....on samo gleda svoje dupe....jbe se njemu za momcad. Ocekujem i da nekoga izbaci iz momcadi ala Bogdan, od prosle godine. Tipujem na nekog stranca, oni su manjina i nisu senatori. 0 od trenera, 0 od covjeka. Da ti tremer kojem je ostao cijeli kadar i to 2. Prijelazna roka, svi kljucni igraci, da ti priredi ovo...to je sramotno. Senatorima on odgovara odlicno, vrte ga oko malog prsta. Ruka ruku mije!
  • Big Daddy
    1.1k
    Hoće Jakir dobiti dnevnice za zadnjih desetak dana, za „pripreme“ i „vodjenje“ za tekme protiv tovara i Bayerna, pitam za prijatelja…?
  • cospli
    5
    Pozdrav ekipi,

    dugo se nisam na ništa osvrnuo i komentirao, ali danas moram.

    Jučerašnja utakmica samo je dokaz da ovaj trener nije ni blizu, kvalitetom i znanjem za ovakav klub. totalno promašena taktika i postava prvih 11 samo je potvrda onog što on predstavlja (trener za momčad donje ljestvice bosanske lige). Tri igrača vezne linije 10 puta jučer ulaze jedan drugom u putanje, desna strana obrane nam izgleda kao hendikep, Petković napravio 14 koraka na cijeloj utakmici, Pjaca u špici nakon 10 godina i krivoj strani terena, nepokrivanje igrača kada su ti suigrači ispali, Mišić pola vremena na šestici pola nema pojma što radi, Rog od panike ulazi krivog igrača i skoro Mišiću potrga mišić (znam kako zvuči)...

    Samo neke od postavki krivo postavljenih. Svi još na to govore da nije bilo Nevistića bilo bi i gore, pa ljudi koji vam je on je direktno kriv za početni nered, statistički obranio je 10 udaraca, od kojih je 9 išlo u njega ili sam ja gledao krivu utakmicu. Nabacivanje iz brzog kornera na 4 metra ili kako naš narod kaže u peterac, ovaj ostane statičan ko pič.... Za svakim golom se bacio naknadno da ispadne pokušaj obrane.

    Na sve još i psihološka priprema igrača od strane struke i trenera, mislim da su hrabrije ljudi izlazili pred streljački vod nego ovi jučer pred Bayern. Ovi su bili toliko prepadnuti da sam mislio kako će nekog herc strefit.

    Pa ljudi moji ovaj sastav, ili bolje reći ovakav sastav, je igrao ravnopravno i Ligu prvaka i Europsku ligu pod Čačićem i pobjeđivalji su momčadi iz petice. Nemojte mi sada molim vas zazivati Bišćana jer on jednako nesposoban kao i ovaj sadašnji (mlada repka vam je dokaz tome). Nama treba netko tko igra moderan i brz nogomet koji koristi igrače na njihovim pozicijama i formacijama koje imaju glavu i rep,a ne ovo.
  • DiddyGuela
    2k


    Meni je to OK. Pa zasto bi sam dao ostavku kad nije sam sebe ni postavio na klupu. Ako ljudi u klubu smatraju da ga ne treba smjeniti, zasto bi on sam sebe smjenio? To je tako glupo i djetinjasto.

    Trenerovo je da trenira a na upravi je da donosi zakljucke na temelju rezultata.
  • Crusades1986
    11.9k
    Zato jer postoji jedna stvar koja se zove obraz. Dotični ju izgleda nema.
  • Oluja
    4.3k
    Ako ponudi ostavku propada mu vec bukirano uzivanje na Emiratesu. Znaci nista od ostavke.
  • Jurki
    11.6k
    Kad kreneš čitat ovu temu od 350 stranice kad se osigurala titula, na ovamo, čisti kontrast. Zabriješ da se radi o dnevniku nekog šizofreničarakibic

    Nakon duple krune i osigurane lige prvaka.. moras biti lud da ne pomislis da je prebolio djecje bolesti.
    Izgledalo je to na nesto.. i normalno ocekujes uzlaznu putanju..
    ova situacija je isto ko smrtno bolestan covjek.. mislis da je gotov.. pa vidis poboljsanje i cudis se.. i onda ipak se ne izvuce.
    I ja sam taj jedan od shizofrenicara.
  • mali M
    5k
    Nemojte mi sada molim vas zazivati Bišćana jer on jednako nesposoban kao i ovaj sadašnji (mlada repka vam je dokaz tome)cospli

    samo mali osvrt, čemu je dokaz mlada repka? najboljim rezultatima u zadnjih 20 godina u njegovom mandatu? Bišćo je meni neprežaljeni trener jer je ispao žrtva nesposobne uprave, a nakon toga se i sam pogubio i ispao siroti smješan. Mislim da će se kroz godine on isprofilirati, ali to nije tema.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.