• NKDZ86
    1.4k
    Još nije dobio otkaz, sramota za sve. Kazne igračima također.
  • austrijanac
    4k
    Pušić
    Terzić
    Vaha (privremeno)
    Roger Schmidt (Benfica, Bayer, RBS,...)
    Neki perspektivni stranac koji nije dotaknuo HNS akademiju ili dobio licencu temeljem igranja HNLa
  • jedan u nizu
    8.2k
    Ako mu stolac navodno tresao nakon Hajduka, onda je valjda sad vec i pao sa stolca.
  • Mladi Starac
    150
    Bjelica.
    Molim Nenada da se vrati.

    On bi barem zašamarao svlačionicu nakon ovog sinoć.
  • Captain America
    17.6k
    Mi imamo stručnjake na svjetskoj razini a samo sebe podcjenjujemo. Bišćan, Leko, Jakirović, Zekić, Kopić... To su naši treneri najviše klase.

    Zanimljivo da svi navedeni osim Bišćana preferiraju 352 :blush: S obzirom na rezanje troškova, izbor pada na Kloppića ili Zeku. Možda Marić uspije nagovorit bivšeg šefa Leku da dođe ovdje na sličan ugovor kao što je imao dolje.
  • Jurki
    11.6k
    Želim Švabu ili Španjolca na klupi.. sere mi se vec od trenera koji potjecu sa nasih prostora.
    Dokazano je milijardu puta da nasa struka nije za kurac, vec je za 3 kurca.
  • DiddyGuela
    2k
    Ako jedan hajduk uz sve svoje probleme moze dovest Gattusa koji barem na papiru ima da je vodio 30 puta jace klubove... onda Dinamo MORA ciljati rang Terzic ili tako netko.

    Nikakvi Bjelica,Vaha,Biscan i slicni drkafuzeri. Zelim trenera koji je vodio barem dva jaca kluba od Dinama.

    Ako ljudi u klubu to ne mogu osigurati nek se svi skupa tjeraju u PM.
  • Jurki
    11.6k
    Ako imas dobar bolid.. moras imati i vozaca tog ranga.. ili imas hrpu skupog smeca.
    Skupa ekipa i los trener nejdu u istu recenicu.
  • Klenx
    5.6k
    Dinamo je novom upravom zakoračio u novo doba.
    U novom dobu više nikad ne želim vidjeti Čačiće, Jurčiće, Jakiroviće, Ivankoviće, Bišćane, Kopiće, Sopiće, Krznare, Cvitanoviće i slične neznalice kojima je Dinamo vrhunac trenerske karijere u kojoj su eventualno imali rezultat s nekim manjim provincijskim klubom. Ne želim trenere koji su mentalni miševi plaćeni kao 14. igrač u ekipi i koji na utakmice Lige Prvaka idu učiti.

    Gospodo, ako tovari mogu dovesti Gattusa, možemo i mi zagrabiti u kasu i dovesti neku trenersku njušku.
    Novci uloženi u dobrog trenera ne mogu propasti, dobar trener jednom pobjedom protiv recimo Slovana iz Bratislave isplati dvije godine svojeg honorara.

    Dosta je jebivjetara koji će povući sve na dno za 100-200 000 eura otpremnine.
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Sad ćemo vjerojatno nabiti Slaven, u kupu također uvjerljivo proći, valjda nekak na mišiće dobit loksu, trener će opet vrtiti priču da se naučilo na greškama i onda nam dolazi Monako koji apsolutno ima šanse da nas dobije. Ne baš sa 7 razlike, ali s ovim na klupi ne bi me čudio neki poraz tipa 1 3. I kaj ak tako i bude? Koji će tad izgovor biti? Hoće li se spominjati kako je "velika stvar zabiti gol jednom Monacu"?
    Umoran sam više od cijele ove situacije... Imam osjećaj da bi čak i mamić mlađi u danima kad mu je brat bio glavni u klubu letio nakon ovakvog debakla,ali očito je profa nezamjenjiv.
  • modri7
    130
    Želio bih vidjeti Vahida Halilhodžića na klupi. Ima karakter i znanje, iz našeg podneblja je. A i već je bio u klubu.
  • Izet Hajrović
    2k
    72 godine, više od 2 godine bez posla. Nisam siguran želi li on to uopće i je li to dobro za nas. Nama treba dugoročno rješenje, da neki trener napokon spoji barem 2 sezone.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Bilo koji ozbiljan trener koji je neopterećen nekom prošlošću s nama i da mu je stega jedan od bitnih faktora. Vaha nije opterećn prošlim angažmanom, za razliku od Bjelice, a nikad nije imao problem staviti djecu u igru (Kovačić, Barbarić, Tomečak, Vrsaljko...kod njega su pijanci Sammir i Rukavina trenirali i igrali kao rakete). Kovač bi bio apsolutni top. Kek također, ali on nije realan trenutno. Mislim da nam treba netko tko je upoznat sa situacijom i tko kuži podneblje. Netko je spomenuo Ćorluku, možda je kockanje, ali nakon ovog jučer zvuči izvrsno.
  • LaznjakProsineckog
    642
    Ma to je pravo razmišljanje, Terzić je BEZ POSLA i nema novog na vidiku, što dulje bez posla, teško do novog kluba! To je tako! Zato nije nerealan, nego i te kako realan izbor, novaca imamo i dovedite Terzića, a s njim i CIJELI STOŽER
  • E46
    634
    Dok se vracam sa trcanja, jel odstupio jakir?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.