• Omake
    2.5k
    Samo bih htio da ovi trener ima pristup kao Bayern protiv nas, gazi, melji do zadnjeg zvižduka.
  • Nolifer
    8k
    A ideja mi je pala na pamet, kaj Ćorluka nebi bio zanimljiv klupski projekt, em nije recikliran i siguran sam da mu Dinamo nebi bio plafon i stanica za učenje i još je svježe meso i još je Dinamovac...
  • Jurki
    11.6k
    treba razrijesiti kesu i najti trenera kak spada. Pun mi je k angaziranja trenera kojima Dinamo sluzi za ucenje i kojima bu Dinamo plafon karijere.
  • Nolifer
    8k


    To sam napisao u komentaru prije, al ne mislim da bi Ćorluki, Dinamo bio stanica za učenje i plafon...
  • Jurki
    11.6k
    ako cigani imaju 1,5 milijuna za žabara onda moramo i mi imati pare za trenera koji zna neki kurac o nogometu.
  • Nolifer
    8k


    Pa da. To ti velim, ak smo financijski stabilni, ne vidim problem da se investira u kvalitetnog trenera i struku i dat mu uvjete koji želi. Jer inače bu uvijek isto i bez pomaka...
  • Crusades1986
    11.9k
    al ne mislim da bi Ćorluki, Dinamo bio stanica za učenje i plafonNolifer

    Da, do sad je vodio nekoliko klubova pa mu Dinamo ne bi bio prvi samostalni trenerski posao.
  • Nolifer
    8k


    Pa napisao sam da bi bio klupski projekt i "svježe meso". Jer tu se spominje često riječ reciklaža. Pa ako ćemo tako, eto izbora onda imaš Bjelicu, Sopića, Vahida, Bišćana...
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Po meni samo i jedino Niko Kovač. Nije bivši trener, nema repove. Totalni je diktator, što nam je trenutno potrebno da se uvede red u kaos, a gaji beskompromisan nogomet i ne boji se protivnika.
  • ruicosta
    120
    Nema govora o klupskim projektima u vidu trenera koji se uci na prvoj ekipi. Kaj je vama ljudi?

    Etablirani i autoritativni trener je jedino rješenje. Terzić je sigurno izvan dometa, Kovač i Bjelica možda. Sopic kakav god da je, losiji od jakira sigurno nije, ali nije neka sreca. Hvala Bogu ima i stranaca, pa jedan anonimus iz nogometno nevažne zemlje tipa Dambrauskas je za naseg bosanca prim.dr.mag.sci . nogometa.
  • NBC
    28
    slažem se 100%
  • Mali Zeus
    12.5k
    Kovač pa da nam određena spodoba uđe u klub sazad jel?
  • Nolifer
    8k


    Možda se i s tim slažem, ali da bi Niko napravio rezultat s Dinamom, nebi smio imat ograničen budžet, nego mali jači i ako nam to financijska moć dozvoljava zakaj ne...
  • Danko
    1k

    Kovač bi s dinamom vjv prošao kao leko s hajdukom.
    Miniran od svlačionice.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    nisam upucen u te stvari, komentiram Niku kao trenera

    a gle, nije on nikad nigdje imao prohtjeve, dapače, snalazio se sa manjim budžetom protiv puno jačih ekipa
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.