• Blueshadow86
    1.6k
    Koja je razlika što smo ulaskom u Ligu prvaka uprihodili čak 35 milijuna eura ili da se uopće nismo kvalificirali? Gdje je benefit? Gdje se taj silan novac vidi u praksi? Pa daj pljuni 2 milijuna eura i dovedi neko trenersko ime! Dovedi Bjelicu, dovedi Kovača, pokušaj dopeljati Keka, zašto ne, pa probaj... vrijeme je!
  • Facke
    3.6k
    Ja mislim da se na necemu dela. Morame cekati nasega popcorncica. On nam bude sigurne napisal kakva je odluka donesena.
  • don
    5.5k
    osobne želja da od Hrvata u obzir dolazi samo Bjelica, Kovač i Terzić koji nije realan.
  • Sixthway
    457
    Vedran Čorluka
  • Blueshadow86
    1.6k
    Vedran ČorlukaSixthway

    Ne daj Bože.
  • GOAT
    1.2k
    Od novog trenera ocekujem samo da ima muda stavit na klupu ove koji su van forme, a pogotovo igrace koji svojim predstavama na terenu (i trgu) pljuju po navijacima i sramote Dinamo.
  • ibro1986
    150
    samo terzić ili kovač dolazi u obzir
  • KaJJe
    229

    Jel tvoja prva rečenica taj mali mig kojeg svi čekamo?
  • DiddyGuela
    2k
    Nikakva muda,galama,lupanje sakom o stol,samaranje... to su sve floskuletine koje se vrte svaki put kad nas netko nalupa. Onda daj Sopica pa ko ga jebe. Cirkus ce biti potpun.

    Trenera STRANCA kojem Dinamo NIJE najveci klub u karijeri. Ako se zelis natjecati u LP onda dovedi i trenera koji ima iskustvo natjecanja u LP.

    Daj treneru i stozeru 3-4M € godisnje i nek radi. Daj nekog Tuchela npr. Nemoj mi vrtit ove burek trenere kojima je vrhunac karijere pusenje kurca Mamicu.

    Dosta sa sranjima, ako zelimo postati nesto u EU okvirima onda se tako moramo ponasati i djelovati.
  • LaznjakProsineckog
    642
    Ali ja smatram da je Terzić realan. Igraš Ligu Prvaka, relativno kvalitetan roster, bez posla je. Sigurno neće u Bayern, Bayer ili nazad u BVB, Stuttgart pogotovo neće. Sad, da li mu je bolji Mainz, Hoffenheim ili Dinamo? Ja mislim Dinamo.
  • LaznjakProsineckog
    642
    Sopić, Zekić, Jakirović = tipični HNL treneri, nasljednici Simunića, Mršića, Magića i te HNS wanna be elite akademije, svi su doslovno na isti kalup. Ne hvala. Htio bi veću razinu. Čak bi linoladu radije od ovih.
  • Jurki
    11.6k
    Daj treneru i stozeru 3-4M € godisnje i nek radi. Daj nekog Tuchela npr. Nemoj mi vrtit ove burek trenere kojima je vrhunac karijere pusenje kurca MamicuDiddyGuela

    Potpis.
    Zelimo li biti europski klub, moramo imati europskog trenera.

    Ako zelimo biti dio hnl septicke jame, onda moremo dopeljati Soparu, Kovacevica, Čačića nebitno.
    Sramota je kaj u Hrvatskoj sve zavrsi trenersku akademiju..
    Kak Maric veli da nemamo određenih igraca u Hrvatskoj za Dinamo.. tak nemamo ni trenera.
  • Jaro
    7.3k
    Ali ja smatram da je Terzić realan.LaznjakProsineckog

    vise nije...
  • Sixthway
    457
    jedino kaj bi Sopić u 20toj minuti već izvadio Petkovića i ove koje boli kurac za utakmicu .
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.