• Jurki
    11.6k
    De su insajderi?.. oce li gospodin koji zeli uzivati u ligi prvaka dobiti šut kartu?
  • NKDZ86
    1.4k
    sramota i za novu upravu koja ga nije odmah nogirala jer glumimo gospodu par exellance, svi ostaju, dobit će priliku svi zaposlenici, itd. Ko kaže da nije tomačić odgovoran za orgijanje torcide na Maksimiru 3. put zaredom. Tko ako ne on i još nije dobio otkaz, još ga je grobar doveo u klub. Minus novoj upravi za to.

    Čovjek je pukom srećom i znanjem igrača došao do titule. Čovjek koji onako ode iz rijeke, pa sto dalje od takvog.
  • MarK
    621
    Popis sitnica koje zamjeram ama baš svakom domaćem treneru:
    - slaba fizička pripremljenost igrača
    - igranje jednog sustava u prvenstvu, nekog drugog u europi
    - nesposobost igranja visokog presinga
    - prepuštanje lopte protivniku u hnlu
    - pad tempa kad prvi povedemo
    - manjak hrabrosti kod uvođenja mladih(samo kad je utakmica riješena, kup utakmice, garbage time...)
  • emilperska
    5.4k
    Ocito se nece nista desit..
    Glumimo vece pape od pape..
    I s orgijanjem četnika s juga i s ovim potkapacitiranim jebivjetrom..
  • cibona
    2.9k
    sramota i za novu upravu koja ga nije odmah nogirala jer glumimo gospodu par exellanceNKDZ86

    Nažalost moram se složiti. Najveći minus ovoj upravi ide to što nisu uvidjeli nesposobnost ovog neznalice na klupi, a ovdje na forumu je bilo nekoliko desetaka nas koji smo trubili iz dana u dan da jakirović nije trener za Dinamo.

    Danas je važan dan i uprava nema drugog izbora nego dati otkaz prevarantu i populistu koji sebe naziva trenerom. Ponavljam, to mora biti DANAS.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Još nešto. Taj neki presing ili kaj je to koji mi igramo, dakle igramo nešto između presinga i niskog bloka koji kurac. Kao igrači odu prema protivničkim igračima kao da idu u presing al sve nešto trla brla, predaleko i presporo. I onda čak i da je neki kao presing imaš Petkovića koji se prešetava i rukom pokazuje di da ko ide ili širi ruke ako je netko daleko tako da čak i ak ti uspije padne na prvom koraku. To nije novost od jučer nego tako igramo odavno. Čak i protiv Hajduka smo im def dali previše prostora u sredini u nekim trenucima.
  • Droljo
    8k
    Od ulaska u lp primili smo (u svim natjecanjima) 13 golova, zabili 4 i osvojili 1 (jedan) bod. Čista statistika je dovoljna za promjenu! Da ne ulazimo u to da (jedini u svijetu) mi ne možemo ništa rijeci i hajduku. Nemremo loptu uzet, nametnuti igru i nedajbože složit šansu... Strašno
  • Maximo
    490
    Jel ima kakve šanse da se zahvalimo treneru danas? Mislim Marić bi sa stilom igre koji preferira sigurno mogo naće nekog boljeg i modernijeg...jer ovo kaj mi igramo ima prostora za napredak u svakom polju...
  • Mali Zeus
    12.5k
    Od ulaska u lp primili smo (u svim natjecanjima) 13 golova, zabili 4 i osvojili 1 (jedan) bod. Čista statistika je dovoljna za promjenu! Da ne ulazimo u to da (jedini u svijetu) mi ne možemo ništa rijeci i hajduku. Nemremo loptu uzet, nametnuti igru i nedajbože složit šansu... StrašnoDroljo

    Istra i Lokomotiva su Hajduku doma zabili gol. Pametnom dosta.
  • Blueshadow86
    1.6k
    Ovo mora biti kap koja je prelila čašu!
    Stari moj, ti si 9 komada popio, 9 jeb**ih komada! Taj rezultat i podatak će se zauvijek spominjati i ti toga nisi ni svjestan. Nije ti ovo Maribor, Gorica ili Zrinjski, tebi se u ruke dalo da vodiš jedan kultni klub kao što je Dinamo iz Zagreba, a ti si taj klub sinoć osramotio i to pred cijelim svijetom!
    Idi više, rekorderu!
  • Orc123
    7.8k
    Mi imamo toliko prostora za napredak da je to zalosno uopce zamisliti. Znaci da Bjelica preuzme ovaj Dinamo to bi se vidjelo i u kratkom roku! Da je Biscan dobio ovakvu podrsku garantiram da bi izgledali bolje! Ovo jos nikad nitko u povijesti nije prezivio, ovakve blamaze i to sve u jednoj godini. Alo, odvojio si prvenstvo i kup u raspalođ hnl, sramotio se po europi nakon tesko stecenog renomea. Velika sramota...
  • Droljo
    8k
    Znaci da Bjelica preuzme ovaj Dinamo to bi se vidjelo i u kratkom roku!Orc123

    Nisam baš siguran. Nenadu od kad se raspao stožer nikako ne ide. Mislim da je ta ekipa oko njega bila njegova najveća snaga. Ali u ovom trenutku pristajem na bilo kakvu promjenu...
  • Orc123
    7.8k
    ma karikiram..ne mora biti Neno....kako su se nasli igraci, tako se moze i trener. Neki da uvede disciplinu i da igraju oni koji to zasluzuju.
  • Jurki
    11.6k
    Ali u ovom trenutku pristajem na bilo kakvu promjenuDroljo

    Ovakav stav nas je doveo tu di smo sad.
    Maknite Cacica.. mora se mijenjati, Maknite Biscana.. mora se mijenjati... svaki put kad momcad upadne u rupu... "pristajemo na bilokakvu promjenu".

    Zelim trenera koji to je. Ne zelim Cacice, Biscane i Jakire koji ce se usrati pred četnikom Livajom i skinuti gace prije Bregane.
    Nama treba pravo rijesenje na klupi, a ne opet vatrogasac.
  • striko
    1.5k
    Ja sam uvjeren da će zakazati presicu za danas ili sutra. Jednostavno ne možeš biti toliko nemoralan da ne ponudiš ostavku nakon sinoć.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.