• Mladi Starac
    150
    upravo tako.
    izgradili smo ime i reputaciju i došli taman do nivoa da su svi imali respekt prema nama...
    i onda je to sinoć ovak završilo...
    strašno.

    nije problem izgubiti, ali ovakvu igru prezentirat na otvaranju natjecanja...
    nebitno tko je bio s druge strane...
  • modri7
    130
    senatori stoje iza njega? Petković koji u ozbiljnoj ligi ne može igrati? Ademi koji je jednom nogom u penziji? Ristovski koji urla na novopridošle igrače? Tih senatora se treba kotarisati što prije da klub prodiše. O treneru da ne govorim. Još sam poslije utakmice s Rijekom govorio da situacija nije bajna. Ako ne možeš nadigrati ovakvu konkurenciju u HNL-u onda nešto ne štima. Pa nama je Šibenik mrtvace stvarao.
  • miro
    4.4k
    Pa ljudi moji mi nebi neke ribare nabili 9:2. Ovo je epska sramota.Crni86

    Upravo tako, nema ekipe u Republici Hrvatskoj do 4.ranga natjecanja kojoj bi mi dali 9 golova
    Tako ja gledam na ovo jučer, plus 6 faula u 90 minuta utakmice u kojoj si primio 9 golova, nemamo dalje šta raspravljat
  • Dr Hofmann
    833
    U tome i je problem, Jakirović ima bolest zvanu Dalićitis. Ona se očituje u prevelikom vezanju za određene osobe i onda nije u stanju realno procijeniti njihove trenutne mogućnosti.
  • NKDZ86
    1.4k
    Ljudi u upravi na čelu s cijenjenin predsjednikom trebaju odmah prestat glumit gospodštinu par exelance i bit mlaki, nema labavo!

    Trener je trebao biti bivši nakon kosova prvom prilikom. Također kao i svi suradnici V. Peras , nema opravdanja i prilika, pokazali su se.
    Kaj čekate petu kolonu u klubu pa da onda skužite dok bude kasno?
    Vi vjerujete lopovima i lažovima?

    Dajte dosta više sa cili mili ponašanjem. To nas je dovelo do pišanja po nama gdje god dođemo. Mi ćemo njima juhicu i još evo vam tribina cijela, uzivajte, jer mi smo ipak gospoda ne.
  • Jurki
    11.6k
    slazem se s tvojim upisom.. ali ova uprava nije bila na celu kluba kad se desil Balkani.
    Kuzim i da je bilo glupo nakon 2 tjedna nakon promjene vlasti promijeniti trenera (paok).
    Ali danas vise nema nikakvog opravdanja da Jakir vodi sutrasnji trening.
    On danas mora biti bivsi i Amen.
  • Droljo
    8k
    Valjda rade u tišini kao i do sad. Budu izašli sa priopćenjem kad se izdogovaraju i bok. Nisu slijepi...
  • cibona
    2.9k
    Jakir je jučer ispunio glavni zadatak, oplemenio je senatore obilnom minutažom. Tako je najgori igrač na terenu Ristovski odigrao svih 90 minuta, skupa sa Petkovićem. A kao šećer na kraju uveo je neizostavnog člana senatora, igrača koji već godinu dana ne zna što znači riječ obrana, igrača koji igra sve osim svoje prirodne pozicije - Arijana Ademija. Međutim, Ademi je svojim zaslugama u prošlosti zaslužio dobiti par minuta, ipak je našeg trenera spasio od otkaza najmanje 2 puta.
  • mrgud
    95
    Budi Jakira žena ujutro...
    -Ajde Sergej 10 je ...
    -Jel opet Kane?
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Jakirov Dinamo protiv Bayerna colorized...

  • Mali Zeus
    12.5k
    ipak je našeg trenera spasio od otkaza najmanje 2 puta.cibona

    Kad se to dogodilo?
  • don
    5.5k
    Budi Jakira žena ujutro...
    -Ajde Sergej 10 je ...
    -Jel opet Kane?
    mrgud

    od kud vam želudac?
  • cibona
    2.9k
    Pa njegovi sastanci sa tajnicom nakon blamaže protiv Balkanija i debakla protiv Lomomotive.
  • javolimtebejako
    1.5k
    Budi Jakira žena ujutro...
    -Ajde Sergej 10 je ...
    -Jel opet Kane?
    mrgud

    ima razlike izmedu kvalitetnog sprdanja samih sebe i ovih jeftinih generickih fora koje se ocekuju na tovarskim portalima i u fejs komentarima
  • Progressive overload
    81
    Ajd da je bar originalno, ovako je kao rezultat od sinoć.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.