• Olmic
    3.6k
    dobar nick
  • Jurki
    11.6k
    Pozdrav svima koji na poslu moraju odgovarati na više pitanja o Dinamu nego sami trener :rofl:Plavi-9

    Odlucio sam se za silenzio stampa jer me prevec sram i prevec mi je neugodno, a i ne znam kaj bi pametnog rekel.
    Nas obicne navijace je sram kao da je ovo nasa blamaza.. ali je blamaza trenerskog strucnjaka na nasoj klupi.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Pun kurac toga mi se izdogadalo u ova tri dana, otkazani vlakovi, sugavi Uban poslije utakmice, posran osjecaj poslije utakmice, dodatni neplanirani troskovi gostovanja koje je trebalo bit "jednostavno".
    Nista mi ne pada toliko tesko kao vidjet da Jakirovic poslije svega nema grama srama.
    Kad porusis rekord, kad ti nije iznimka raspad sustava u Europi onda TO NIJE TVOJA RAZINA.
    ODLAZI!
  • Guinness
    2.2k
    već dobro ispičkarali u svlačioniciLudovic IX

    Jesu da, pičkaraju se tko je dobio dres od Sanea a tko od Olisea.
  • IceMan
    2k
    Sad dok malo razmislim, prije dve godine pod Antišom smo se čist solidno predstavili u ligi prvaka, a negodovali smo…

    Jasno da je to Bayern i da je tek prva tekma, al čeka nas jesenski pakao…kako u europi tako doma.
  • NORTE
    11.4k
    Prvo mu treba uručit otkaz.
    Ako im treba vremena za odluku o novom boljem treneru preživjet ćemo Koprivnicu i Banjole bez glavnog trenera.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ma nek odjebu. Ne bi trebali nikakve objave stavljati sad neko vrijeme.
  • Crni86
    3.5k
    igrao si tad i protiv chelsea kojeg si dobio 1:0 i izgubio u londonu 2:1.

    Igrali smo sa brojnim velikanima pa eto izgubio si 1:0 od reala. Pa ljudi moji mi nebi neke ribare nabili 9:2. Ovo je epska sramota.
  • Crni86
    3.5k
    Malo je proslo ispod radara zbog loseg rezultata.

    Ovo mi je malo popravilo vecer kad sam vidio, koja emocija kod corluke.

    https://www.instagram.com/reel/DACIZ9pNXrS/?igsh=MXB3YTJ1Y290bDZuag==
  • Bosskovitz
    11.7k


    Boli me pristup na obje utakmice, ali više me smeta ovo danas. Utakmice se gube i dobivaju, ali rekordi su tu da te prate. Nakon jučerašnje utakmice, u narednih tko zna koliko godina će se u predstavljanju Dinama diljem Europe spominjati da nitko nikada u povijesti nije primio golova kao mi. A pitanje je hoćemo li uopće doživjeti da netko taj rekord sruši i primi 10 golova. Od Bjelice i rezultata protiv Atalante, Tottenhama, Chelsea, Arsenala, Fenera i Feyenoorda smo se digli, počelo nas se predstavljati kao ozbiljnog, malog ali zajebanog protivnika koji skida skalpove najvećima čim mu se pruži prilika.

    Nakon jučer, kad će nas neki novinar predstavljati čitateljima iz zemalja iz kojih su nam protivnici, neminovno će s podsmjehom pisati o 9 primljenih golova.

    I ne, neće ni spomenuti kako je “velika stvar zabiti dva gola Bayernu”.
  • NKDZ86
    1.4k
    e jedva čekam da mi neko spomene dinamo s osmijehom, sterat ću ga u 3 pm, pa ko god bio
  • Crni72
    12
    Nakon neprospavane noći nije ništa lakše. Nije problem u porazu niti u broju primljenih golova. Najviše boli način na koji smo potonuli- spuštenih gaća. 6 faula na cijeloj tekmi (skupa sa penalima). Razotkrile su se sve naše slabosti. Bez agresivnosti. Šuplja obrana. Trkački tanki u vezi. Postava bez pravog napadača. Bez pristiska na loptu. Ambicije u LP smo pokazali odrađenim prijelaznim rokom. Ispada da se ulaznim transferima i nismo nešto pojačali-bar na pozicijama na kojima šteka. Ono kaj posebno brine je da ova ekipa nema neku perpektivu na duže staze. Senatori koji su bili kičma momčadi su svoj zenit dosegli prije par godina i u konstantnom su padu. Dva najvrednija mlada igrača (Bati i Sučić) su na izlazu i očekivano da od iduće sezone nisu sa nama. Problem je da će ovakvim nastupima u LP i njihova cijena stagnirati. Nove klince treba gurati u vatru ali i to valja istrpjeti a svi u HNL grizu na nas. Trener je isti. Populist i demagog. U igri nema napretka. Pa jbt mi u našoj ligi stojimo u srednjem ili niskom bloku (kad vodimo 1:0). Visoki presing nismo u stanju igrati protiv Rudeša. Reći će da nemamo takav profil igrača. Sve to skupa su činjenice ali i činjenica je da imamo i široki roster. Ima tu materijala ali i treba trener koji će to posložit. Jakir definitivno nije taj. Treba vidjet kako dalje ali bez šizofrenih ispada. Pa ekipa na Zoni je podivljala nakon prve pripremne tekme gdje smo dobili neke "noname" bugare i divila se atomskom Dinamu. Svi koji se na slažu i bace kritiku jer i tada je evidento bilo da nismo baš bajni su ispljuvani od većine. Ista ta ekipa danas poziva na bojkot Kluba dok se ne najuri Jakira! Dajmo Upravi mira da pronađu neko suvislo rješenje koje je održivo na duži period. Dinamo nije Real. Serijsko osvajanje titula. Dinamo je poseban klub. MI njegovi navijači smo ljudi sa "dijagnozom". Navikli na batine i poraze. Ali smo uvijek uz njega. Ne damo mu da potone! Zato nemojmo svi skupa srat nego ajmo još jače. Samo Dinamo!
  • Dr Hofmann
    833
    Ja jednostavno niti ne vidim izlaz iz ove situacije na drugi način osim promjenom trenera, prijelazni rok je prošao, ekipa je takva kakva je. Trener mora otići, nema tu neke velike filozofije.

    Ne znam čime bi se moglo opravdati njegovo ostavljanje na klupi:

    Nije vrijeme za naglu promjenu. Momčad stoji iza trenera (naravno, a pogotovo senatori, jer imaju preveliku ulogu trenutno). Bayern u gostima nije relevantan za otkaz itd...

    Zbogom i hvala, moramo dalje
  • DrawTube
    4.7k
    I ljudi su zazivali da izvucemo Zvezdu u zdrijebu

    Ljudi mi se s Jakirom od poraza protiv Zvezde ne bi oporavili 200 GODINA

    Ta bi utakmica postala veća priča od Kosovske bitke, samo kaj bi Srbi ovdje zapravo pobijedili
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.