• Big Daddy
    1.1k
    Znaci prestrasno, povraća mi se od muke, bola i sramote….
  • Boycie
    1.1k
    Blago onima koji se moraju sramotit doma danas, mi smo jos u Munchenu.
    Sve je receno. Boli ovaj samar realnosti, da smo miljama od ozbiljnog nogometa i elitnih klubova... ovaj Bayern su nasi treneri nekad ucili igrati nogomet i napravili klub od njih, sada im ne mozemo parirati u apsolutno nicemu... da i dalje imamo taj luzerski mentalitet u LP... da nas je i dalje sramota vlastitog stadiona i katastrofalne infrastrukture... mazohizam je ponekad kao u ovim trenucima navijati za Dinamo, ali to je u nasem DNA, toliko puta vec vidjeno... Ona podrska jucer po ko zna koji put, struktura kluba kakvu smo dugo cekali, ne smijemo stati, moramo rasti, na muci se poznaju junaci. Jbg, bilo bi mi lako da te ne volim.
  • Big Daddy
    1.1k
    Ne znam, mene ovo jbn boli…
  • Mali Zeus
    12.5k
    Sprdali smo se s tovarima, sprdali smo se s Riječanima, ovo je sramotnije od svih njihovih poraza zajedno…. Mene je sram…Big Daddy

    Pa sad, je li gore izbubiti od Olimpije s pet komada u mreži ili u LP s 9:2 od Bayerna. Mislim sramota je ovo jučer i to velika, al nemojmo pretjerivati.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Da,od toga 3 penala...znaci u terenu samo 3 faulaTime

    Jedan penal je bio ruka.
  • Big Daddy
    1.1k
    A ne znam, nisam nikada ocekivao da ce moj Dinamo ovako sramotno nastupiti… Ma nije problem izgubiti, isto i visoko izgubiti, ali ovo je prestrasno, dodje kaj ja znam 10-15k nasih brutalno navijati, a ovi skinu gaće…
  • Big Daddy
    1.1k
    Da te ne volim….
  • Mali Zeus
    12.5k
    ↪Mali Zeus A ne znam, nisam nikada ocekivao da ce moj Dinamo ovako sramotno nastupiti… Ma nije problem izgubiti, isto i visoko izgubiti, ali ovo je prestrasno, dodje kaj ja znam 10-15k nasih brutalno navijati, a ovi skinu gaće…Big Daddy

    Ma sve kužim. Trebat će vremena da se ovo ispere. Par mjeseci.
  • Big Daddy
    1.1k
    Upravo to., prvo jebada od tovara, a sad ovo, sprda se snama danas tko stigne, najradje bi u zemlju propao…
  • Logistika
    1.3k
    Sta nam pisu za klub vec tjedan dana. Vec tjedan dana da se budim i citam takvo ruganje sa klubom za pocetak svakog dana....kaze jakir ako vidim da me ekipa ne prati sam cu se povuci....pa 10 su te natrpali ...STA VISE TREBA !
  • MarK
    621
    Sramota je ispadati od amatera, ali kad ti netko da 9 komada, a poništeno i obranjeno mrtvaca još toliko to je brutalno. Ova brojka će se pamtiti, to je problem. Dinamo će ostati dugo ekipa koja je jedina popila 9 u LP. Ispadali smo od Skendera ali meni osobno je ovo ipak gore. Igrali su se s nama kao s djecom. Sad kad sam iskusio obje vrste potopa radije biram tijesno ispadanje od skendera nego da nas netko oduči od nogometa i pravi sprdnju. O ovome će pisati Europa i sprdati se svi od novinara do krezubih navijača.
  • LaznjakProsineckog
    642
    Kako god, poraz od Hajduka DOMA je puno gori. Trebao si ih zakucat i napast kao Bayern nas, ali ne, Jakir igra na sigurno. Umjesto da ih potopiš do kraja, on njima daje umjetno disanje, pogledajte šta Bayern uradi od nas.
  • Špicpapak
    25
    Zbog ovog sranja jučer ću opet imat grč neki kad opet uđemo u LP. Puno sam mirniji kad igramo europsku ligu. Optužite me za luzerski mentalitet al tak je.
  • Boycie
    1.1k
    Sta god ko mislio o Jakiru, nakon ovog rezultata on mora otic, ako nekome to nije logicno, logicno je svima u nogometnom svijetu.
    Ono sto mu ja zamjeram, totalni amaterizam na 5-2, gdje ti jedini plan mora biti izbjeci katastrofu i na taj nacin zatvoriti utakmicu... dalje ste sve vidjeli.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.