• Jurki
    11.6k
    I makni ta tri penala, rezultat je 6:2. A to i nije neka katastrofa.Crni Petar

    Da je bilo i 15:2.. da smo napravili 50 faula, 8 zutih.. i da nakon toga trener ode.. nebi A rekel.. probal si napraviti nekaj.. nije islo.. a mi otisli na ekskurziju u Munchen.
  • BBB ROHOLT
    7
    Sramota me izaći iz kuće jutros,je li trenera sramota??
  • IceMan
    2k


    Kao prvo, Bayern nije u gostima razbio Barcu 8-2 nego pred praznim tribinama u Portugalu nakon korone, kad se igralo “turnir”razigravanje.

    Kao drugo, taj kraljevski Real je Malmou zabio 8 komada, kultni Liverpool Besiktasu 8 komada, itd itd…

    Kao treće, kamo sreće da smo mi “iskopleksirana seljačaka radna družina” u HNL-u recimo pa da nekome bacimo 9 komada i još smo gladni za 10,11,12…

    Kao četvrto, ako ovo nije odgovornost sviju, uprave, trenera i momčadi, čije je onda? Pogotovo trenera.
  • Guinness
    2.2k
    Tko će za ovo odgovarati?Guinness

    Ponavljam se, tko će za ovo odgovarati!?

    Tko će odgovarati za dugoročno nanesenu štetu klubu? Neću reći nepovratno, ali će se dugo pričati o ovome, jedan od najvećih poraza u povijesti natjecanja.

    Di je baraba od kapetana, ima li on šta pametnog za reći? Kome će se zahvaliti sad?
    Senatori, šta ćemo?
    Za izjavu poslije neviđene sramote, epskog debakla gura se dečko koji ne priča engleski jezik da kaže nešto nakon utakmice? Možda bi to i mogao probavit da ostatak ne leti po terenu žicati dres?!

    Di je baraba od trenera, fajter, trener koji nema straha? Šta on ima za reći, da se školujemo?
    Jesu na Allianz areni igrali juniorsku Ligu prvaka pa se školujemo, ili? Možda sam ja nešto propustio, problem je u meni šta mislim da se igrači sa toliko nastupa u Europi i Ligama 5 nemaju čemu školovati i učiti?

    Nije problem izgubit, nije problem dobiti ni 4,5 pa ni 6 komada. Bilo je nekih dvojbenih penala do tada, mogu to razumjeti, dogodi se.
    Ali nakon 9 (DEVET, DEVET !!!!) pričati o penalima, dvojbenim odlukama ili bilo čemu osim manjku zalaganja, kukavičluku i onda na kraju ne preuzmeš odgovornost je najblaže rečeno - smiješno.

    U Koprivnicu pošaljite 11 juniora koji su jučer ranije igrali, pa kad se već priča o školovanju nek se dečki školuju.
  • Dr Hofmann
    833
    Ne znam, svaka čast ljudima kojima se još da opravdavati ovo s time da smo igrali s Bayernom u Munchenu...Ej ljudi primili smo devet komada, halooo devet golova. U prvom poluvremenu nismo prešli centar. Da je Pjaca zabio bilo bi 3-3, i onda bi bilo 9-3. Jesu oni mašina, ali nitko to niti ne osporava, jebeš Bayern. Naša igra i pristup je sramota, nitko nije očekivao da dobijemo Bayern s hendikepom, ali ovako loše tehnički, taktički, mentalno pristupiti je nedopustivo.

    I da ne zaboravim, sretan put kući svima i jedini ste jučer predstavili na pravi način Dinamo
  • Olmic
    3.6k
    Jos sam u njemackoj i jos mi nije dobro.. sramota..
  • Mali Zeus
    12.5k
    Što reći koju posluku porati.

    Jučer sam bio, ne znam kako bi to nazvao. Nisam bio bijesan, nisam bio tužan, bio sam šokiran, kao da gledaš prometnu nesreću uživo i to prometnu nesreću usporeno. Nakon 5, 6:2 sam počeo vrtiti programe i vraćati se i svaki put kad vratim arenu 1 primimo novi gol. Ono jučer je bilo ne znam kak to nazvati.

    Od prve minute se vidjelo da će biti gadno, kasnili smo na svaku loptu, hvatali sjene, oni se poigravali s nama, padali smo u obrani kao ratkape, a u napad je taktika bila sjajna, pošalji balon naprijed pa će Petko nešto spustiti. Čak i u ono malo situacija gdje bi RPG recimo prošao po boku doslovno nikome nije imao za dodati u 16 metara jer tam nikog nije bilo. I ok, 3:0, neugodno, gadno na poluvremenu, al probaj nešto u drugom, bar se zatvori.

    I krenemo super, iz ničeg 2 gola i još prilika Pjace i za treći i što se dogodi, mi se razmašemo, letimo po terenu, mislimo to je to, možemo se nadigravati, umjesto da se povučemo malo, stisnemo jer kreće Bayern ponovno i pokušamo još nešto iz kontre. Al ne profa jakir i na 4:2 i 5 i 6:2 misli da možemo nešto pa tako uvodi i 2 krila jer eto. Na poluvremenu izvadio Roga tako da nam je sredina samo Mišić. Uvodi Ademija jer. Ne znam zašto uvodi Ademija. Potpuno izgubljen. I onda ak ti je izgubljen trener i ne zna di goni kakva će tek biti momčad na terenu.

    Mislio sam si nakon petka Katarina se jedva hrvao protiv Livaje, kak će tek protiv Bayerna i tak je i bilo. Jedva je hvatao, trči s kukovima, bila je jedna lopta Musiala pred gol crtom, Katarina da potrči blokira ili bar baci u korner al dok je potrčao tih pol metra Musiala je već ubacio. Mmae je isto bio u oblacima. Baturina ok nije se snašao i mora se spustiti na zemlju al zamjeram mu nedostatak želje i agilnosti, kao da je bio fasciniran. Još jednom. Rile nije kriv kaj igra, kriv je profa kaj mu Rile mora svaku igrati. RPG jedini ok unatoč penalu. Ogiwara isto ok, al sad nek mi netko objasni logiku. Ogiwara ne igra 3 tekme i onda ga profa vadi iz leda za Bayern. Kako, zašto. I svaka mu čast na hrabrosti kaj je prvi izašao dati izjavu dok je recimo kapetan bio ne znam di.
    Taj isti kapetan igra i dalje tak da ga boli kurac i kao da je na plaži. Usporava loptu, di treba dodati iz prve on drka po lopti, sjebe potencijalno dobre situacije. Al hej dao je gol pa ga je bolio kurac i poslije toga. Veliki je frajer kad treba spomenuti Vlatku al ne dovoljno velik frajer da jučer da izjavu. Jučer nije htio uživati u boji vlastitog glasa na kraju.

    E sad, reći da nije sve vodilo prema ovom je zabluda. Nakon Qarabaga mi smo bili nadigrani u Rijeci, izgubili od tovara i sad ovo. Kaj je najbolje nakon 3:2 smo igrali otvorenije nego protiv tovara. I čak mislim da smo trebali jučer igrati zatvorenije al zatvorenije ne da samo pogledom pratimo Bayern nego da idemo u kost ako treba pa kaj bude. Al igrali smo kao da nam je čast samo biti tamo.

    Kad ti trener kaže da u LP idu uživati kaj dalje reći. Profa je izgubljen, ne zna što radi, koje igrače bira i zašto. Svi smo govorili širok kadar, široka klupa a frajer koristi 15 igrača. Kaj je Torrente tak loš da nemre igrati niš. Di je Oliveras. Di je Kačavenda. Cordoba počne protiv Hajduka jučer ni ne uđe. Drkanje po formacijama. Rog ne počne nijednu, počne jučer i frajer ga vadi van jer on ide na Bayern s 2 desetke hej. Jer Baturina mora igrati svaku.

    Ovo je kriza, mi smo bez pobjede u subotu će biti 3 tjedna i uopće ne izgleda kao da će biti bolje. Ak pobijedimo Belupo to će biti na guzove, a ne bi me ni najmanje čudilo da bude remi. Uprava je na potezu.
  • hardek
    2.8k
    Još jedno odvratno jutro, mislio sam da nakon petka ne može biti gore jer sam protiv Bayerna i očekivao glatki poraz ali...

    Ja i dalje ne mogu vjerovati da smo mi primili više golova nego što smo faulova napravili. To je isto jedan podatak za anale
  • Oluja
    4.3k
    Ja i dalje ne mogu vjerovati da smo mi primili više golova nego što smo faulova napravili.hardek

    Na ovaj nacin to sve izgleda jos jadnije i daje dodatnu tezinu sramoti.
  • Big Daddy
    1.1k
    Kaj smo zbilja samo 6 prekrsaja napravili?????
  • Time
    855

    Da,od toga 3 penala...znaci u terenu samo 3 faula
  • superhik
    11k
    Za 83K€ mjesečno koje ovaj amater dobiva na klupi bolje da su stavili tetu čistačicu na klupu. I to neku iz srednje škole. Barem bi ih našpotala.
  • prefontaine
    315
    Od petka i Hajduka se nisam ni prijavljivao na forum. Zgadio mi se život. Čekao sam taj utorak. U precitoru sam napisao 2-0 za Bayern. Jbg, ljudi su bolji, mi ćemo dati sve od sebe i časno izgubiti. Ali ovo...ovo je...ne znam. Riječi nemam. Ovoliko se sveto ime nije obrukalo i ocrnilo ni kad smo bili oličenje korupcije i lopovluka.

    Užas. Protiv Slavena sve ispod 6 promjena u prvih 11 definitvno nema smisla.
  • Big Daddy
    1.1k
    Sprdali smo se s tovarima, sprdali smo se s Riječanima, ovo je sramotnije od svih njihovih poraza zajedno…. Mene je sram…
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ne pretjeruj...ovo je bolno...ali kantanja od Olimpije i ispadanja od klubova s Malte su nešto posebno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.