• Mali Zeus
    12.5k
    Čim se pojavio na ekranu bilo ti je jasno da neće dati ostavku. Nekako iz mimike, izraza lica, načina na koji govori jasno ti je da ne misli da je to previše njegova odgovornosti niti mu je baš previše teško. Jebeni Ogiwara plače pred kamerama, a profa govori o školovanju kao da smo nk Seljak iz Koške koji se prvi put pojavio u europskom natjecanju.

    I to još nakon što se on školovao već protiv Sparte i PAOK-a. On je tip trenera koji će reći da je on sve dobro pripremio, ali eto igrači nisu baš slušali. I još kaže da vjeruje da su igrači dali sve od sebe. Kao evo ja im vjerujem, al nisam pretjerano siguran.
  • emilperska
    5.4k

    Upravo to..
    Da nemas tu neku ljudskost i da ti nije neugodno..
    Ili je covjek toliko socijalno neinteligentan pa ne kuži da je vrijeme, ali ne vjerujem..
  • Gringo
    72
    Pomisao da bi on vodio ekipu za dva mjeseca protiv Dormunda... instant PTSP
  • Draž
    1.3k
    Kako kaže jedan naš kolega :wink: da se odluke ne donose vruće glave, tako i Jakirović čeka jutro da hladne glave da ostavku.
    Nadam se...
  • Mali Zeus
    12.5k
    Pomisao da bi on vodio ekipu za dva mjeseca protiv Dormunda... instant PTSPGringo

    Pa kakav BVB. Da vodi protiv Monaca već.
  • hardek
    2.8k
    Kaže Jakir, ovo nam je škola. A onda pogledaš sastav i vidiš da je prosjek godina 28,5 a u tom sastavu i 2 igrača sa medaljama na svjetskim prvenstvima.
  • emilperska
    5.4k

    Prije ce jogurt uc u LP neg on samostalno dat ostavku.. Cicija je to velika i besramna za paricu..
    Zeko ili Skender ce morati prljavi posao i neugodni razgovor odradit..
  • The Undertaker
    5.1k
    Jakir nije trener za Dinamo u LP. Nije nikad igrao LP, nije nikad pripremao ekipu za LP i nije nikad trenirao ekipu koja igra LP. Gdje je on mogao dobiti potrebno iskustvo i znanje? Međutim, dovoljno je dugo u Dinamu da su odgovorni u klubu to trebali viditi. Prema tomu, krivite vodstvo kliba prije svega. Kako su prošlu sezonu bili zaslužni za duplu krunu tako su krivi i za ovaj debakl.
  • Jaro
    7.3k
    Jakir nije trener za DinamoThe Undertaker

    Popravio sam ti post
  • Keyser Soze
    10k
    Jakir se ljubi u čelo kad obraza nema, ostavku neće dati sam. E sad, hoće li mu uprava dati otkaz ili će se pod krinkom štednje nastaviti period ovog diletanta na klupi?
  • The Undertaker
    5.1k
    Ne trebaš popravljati. Ovo je samo logična posljedica rada trenera koji se uči u LP. On se stvarno uči i nakon ovog takmičenja on će sigurno biti bolji trener. Međutim, cijena njegovog učenja je ovo što smo vidjeli jučer. Bjelica se učio na Austriji i Lechu, pa je takav došao u nas. Gdje se Jakir učio?
  • Mali Zeus
    12.5k
    "Da pokušamo pokazati više hrabrosti. Znali smo da neće biti lako, od početka su krenuli furiozno, a na poluvremenu smo rekli da igramo kao da je 0-0 i da ih pokušamo brzo uhvatiti na spavanju. No, onda smo krenuli jurcati za njima i brzo su nas kaznili. Pričao sam s igračima u svlačionici nakon utakmice, oni se slažu da smo, s obzirom na iskustvo morali bolje."

    al onda ne znam lud sam možda postoji trener koji im kaže nemojte jurcati, povucite se, budite kompaktni. Kažem, zvuči ludo.
  • emilperska
    5.4k

    Ugovor mu vrijedi jos godinu i 9 mj. Po placi je manji od Biščana i Čač mača. Siguran sam da bi raskid bio bezbolniji..
  • masacusec
    3.5k
    Upravo (vokativ od uprava!), ovo nisu natpisi u afektu i bijesu zbog sinoćnjeg debakla, već produkt konzistentnog stava!
    Mijenjaj jakirovića, jer čovjek je neorastao instituciji zvanoj trener Dinama, kluba koji je postao europska konstanta! Kante za napucavanje su LOSC, zvezda, Sparta, Slovan, itd, a ne Dinamo!
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    Samo da se vratim malo na ždrijeb Lige prvaka, nakon onog gledanja i nakon što smo dobili protivnike, taj isti Jakirović je izašao pred novinare i izjavio ovo: ''Salzburg, Celtic kod kuće, Slovan - to su ekipe... Možda i Monaco. Kada ćemo ih skautirati, bolje ću znati reći'' kad su ga pitali s kim se može igrati.

    Znači ti si već prije nego je prva lopta krenula s centra praktički se predao protiv 5 od 8 protivnika u Ligi prvaka. Nisam to tad htio komentirati jer se tu povela euforija hoćemo li uspjeti u zadnjem kolu protiv Milana uzeti barem bod da doguramo do tih 8 bodova kako bismo prošli u iduću fazu. Meni je ovaj stav apsolutno nedopustiv bio tad, no nitko se nije referirao na to. Umjesto da je dao nekakvu generičnu izjavu kako imamo teške protivnike i kako ćemo dati sve od sebe, mi smo Dinamo, nikome neće biti lako protiv nas, on je u startu odabrao tri protivnika za koje misli da nas neće poniziti.

    Kako će taj trener sad pripremiti utakmicu protiv Bayerna, kad on niti sam ne vjeruje da se s njima može igrati. Nakon sinoćnje blamaže, izađe pred kamere i odmah krene sa pričom kako je ovaj nivo previsok za nas. Za istu ekipu koju doslovno u zadnje četiri europske sezone prije njega nisu ponizili jednako jaki klubovi kao Bayern, ali u njegovom mandatu su nas ponižavali Česi, Grci, Kosovari, a evo sad i Bayern.

    Ako ovaj čovjek provede još jednu minutu kao trener Dinama, za mene osobno će to biti veliki minus upravi Dinama. Nije mi niti u ovom trenu bitno tko će doći poslije njega, bitno mi je samo da Jakir više nije trener Dinama, a poprilično sam siguran da ovaj ziheraš i blefer u svojoj trenerskoj karijeri više neće doći niti blizu vođenja kluba ranga Dinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.